Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
teo77 wrote:Egyszerűen nincs ott a nagyobb felbontási lehetőség
Akkor írd oda! 😛
Legtöbbször el is fogadja!teo77 wrote:Egyszerűen nincs ott a nagyobb felbontási lehetőségAkkor írd oda! 😛
Legtöbbször el is fogadja!…és egyébként is milyen driverrel megy a videókártyád?
Milyen maximális felbontás, amit még elbír a monitorod?
Stb……és egyébként is milyen driverrel megy a videókártyád?
Milyen maximális felbontás, amit még elbír a monitorod?
Stb…Soltan wrote:Ha az mplayert haszálod akkor ctrl+z , vagy ctrl+c vel lépj ki akkor leállítja a hangot is.ctrl-c a nyerö!!
a ctrl-z-vel nálam (is) beragadt annó…Soltan wrote:Ha az mplayert haszálod akkor ctrl+z , vagy ctrl+c vel lépj ki akkor leállítja a hangot is.ctrl-c a nyerö!!
a ctrl-z-vel nálam (is) beragadt annó…Az smc routerböl sajnos én is kevés jót láttam. A wlanosaik pl 80-90%-ban hibásak tapasztalatom szerint.
Amit kipróbálhatsz:
Az a Prolian 800 nem egy gyenge gép, elvisz az egy grafikus felületet is, ha nem KDE vagy Gnome… Próbáljd ki egy live linuxot (knoppix, slax, bármi más) és ha azzal jól megy, akkor a debian a ludas.
(Nem csodálnám, sok rosszat hallok/olvasok az etch-röl…)Ha a „live-ozás” után sem javul a helyzet, akkor cserélj routert! Kérj kölcsön valakitöl vagy ilyesmi, hogy ne kelljen venned feleslegesen.
Egyébként a windows tiszta? Mármint spyware/adware/vírus, stb ügyben?
Az smc routerböl sajnos én is kevés jót láttam. A wlanosaik pl 80-90%-ban hibásak tapasztalatom szerint.
Amit kipróbálhatsz:
Az a Prolian 800 nem egy gyenge gép, elvisz az egy grafikus felületet is, ha nem KDE vagy Gnome… Próbáljd ki egy live linuxot (knoppix, slax, bármi más) és ha azzal jól megy, akkor a debian a ludas.
(Nem csodálnám, sok rosszat hallok/olvasok az etch-röl…)Ha a „live-ozás” után sem javul a helyzet, akkor cserélj routert! Kérj kölcsön valakitöl vagy ilyesmi, hogy ne kelljen venned feleslegesen.
Egyébként a windows tiszta? Mármint spyware/adware/vírus, stb ügyben?
juuzer wrote:Tvnézéshez – tvtime.vagy xawtv
vagy kwintv (ha még létezik)
meg zapping
meg gnometv
meg ilyesmi 🙂
Szóval amelyik csak tetszik.Talán kicsit könyebb, mint mplayer-el…
Az xawtv-t tudom ajánlani. Slackware egész egyszerüen be is tudtam forgatni, bár biztos megtalálható csomagban is. Mivel a Zenwalk Slacki alapú, ezért szerintem arra is viszonylag egyszerüen menne…
juuzer wrote:Tvnézéshez – tvtime.vagy xawtv
vagy kwintv (ha még létezik)
meg zapping
meg gnometv
meg ilyesmi 🙂
Szóval amelyik csak tetszik.Talán kicsit könyebb, mint mplayer-el…
Az xawtv-t tudom ajánlani. Slackware egész egyszerüen be is tudtam forgatni, bár biztos megtalálható csomagban is. Mivel a Zenwalk Slacki alapú, ezért szerintem arra is viszonylag egyszerüen menne…
-
SzerzőBejegyzés