lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • lada2105
    Felhasználó
      teo77 wrote:
      Egyszerűen nincs ott a nagyobb felbontási lehetőség

      Akkor írd oda! 😛
      Legtöbbször el is fogadja!

      lada2105
      Felhasználó
        teo77 wrote:
        Egyszerűen nincs ott a nagyobb felbontási lehetőség

        Akkor írd oda! 😛
        Legtöbbször el is fogadja!

        lada2105
        Felhasználó

          …és egyébként is milyen driverrel megy a videókártyád?
          Milyen maximális felbontás, amit még elbír a monitorod?
          Stb…

          lada2105
          Felhasználó

            …és egyébként is milyen driverrel megy a videókártyád?
            Milyen maximális felbontás, amit még elbír a monitorod?
            Stb…

            lada2105
            Felhasználó
              Soltan wrote:
              Ha az mplayert haszálod akkor ctrl+z , vagy ctrl+c vel lépj ki akkor leállítja a hangot is.

              ctrl-c a nyerö!!
              a ctrl-z-vel nálam (is) beragadt annó…

              lada2105
              Felhasználó
                Soltan wrote:
                Ha az mplayert haszálod akkor ctrl+z , vagy ctrl+c vel lépj ki akkor leállítja a hangot is.

                ctrl-c a nyerö!!
                a ctrl-z-vel nálam (is) beragadt annó…

                Hozzászólás: Etch és lassú háló #2132566
                lada2105
                Felhasználó

                  Az smc routerböl sajnos én is kevés jót láttam. A wlanosaik pl 80-90%-ban hibásak tapasztalatom szerint.

                  Amit kipróbálhatsz:
                  Az a Prolian 800 nem egy gyenge gép, elvisz az egy grafikus felületet is, ha nem KDE vagy Gnome… Próbáljd ki egy live linuxot (knoppix, slax, bármi más) és ha azzal jól megy, akkor a debian a ludas.
                  (Nem csodálnám, sok rosszat hallok/olvasok az etch-röl…)

                  Ha a „live-ozás” után sem javul a helyzet, akkor cserélj routert! Kérj kölcsön valakitöl vagy ilyesmi, hogy ne kelljen venned feleslegesen.

                  Egyébként a windows tiszta? Mármint spyware/adware/vírus, stb ügyben?

                  Hozzászólás: Etch és lassú háló #2132567
                  lada2105
                  Felhasználó

                    Az smc routerböl sajnos én is kevés jót láttam. A wlanosaik pl 80-90%-ban hibásak tapasztalatom szerint.

                    Amit kipróbálhatsz:
                    Az a Prolian 800 nem egy gyenge gép, elvisz az egy grafikus felületet is, ha nem KDE vagy Gnome… Próbáljd ki egy live linuxot (knoppix, slax, bármi más) és ha azzal jól megy, akkor a debian a ludas.
                    (Nem csodálnám, sok rosszat hallok/olvasok az etch-röl…)

                    Ha a „live-ozás” után sem javul a helyzet, akkor cserélj routert! Kérj kölcsön valakitöl vagy ilyesmi, hogy ne kelljen venned feleslegesen.

                    Egyébként a windows tiszta? Mármint spyware/adware/vírus, stb ügyben?

                    lada2105
                    Felhasználó
                      juuzer wrote:
                      Tvnézéshez – tvtime.

                      vagy xawtv
                      vagy kwintv (ha még létezik)
                      meg zapping
                      meg gnometv
                      meg ilyesmi 🙂
                      Szóval amelyik csak tetszik.

                      Talán kicsit könyebb, mint mplayer-el…

                      Az xawtv-t tudom ajánlani. Slackware egész egyszerüen be is tudtam forgatni, bár biztos megtalálható csomagban is. Mivel a Zenwalk Slacki alapú, ezért szerintem arra is viszonylag egyszerüen menne…

                      lada2105
                      Felhasználó
                        juuzer wrote:
                        Tvnézéshez – tvtime.

                        vagy xawtv
                        vagy kwintv (ha még létezik)
                        meg zapping
                        meg gnometv
                        meg ilyesmi 🙂
                        Szóval amelyik csak tetszik.

                        Talán kicsit könyebb, mint mplayer-el…

                        Az xawtv-t tudom ajánlani. Slackware egész egyszerüen be is tudtam forgatni, bár biztos megtalálható csomagban is. Mivel a Zenwalk Slacki alapú, ezért szerintem arra is viszonylag egyszerüen menne…

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 2,340