Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-09-11-19:27 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2116843
az 5-ös oldalon eljutottam kb a 20-ik hozzászólásig, aztán már nem tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy röhögjek, úgyhogy inkább megnyomtam a CTRL és W billentyüket 🙂
Brutális… és ilyen emberek tudnak egyre magasabb osztályokba lépni… elképesztö a mai oktatás.
2007-09-11-19:27 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2116844az 5-ös oldalon eljutottam kb a 20-ik hozzászólásig, aztán már nem tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy röhögjek, úgyhogy inkább megnyomtam a CTRL és W billentyüket 🙂
Brutális… és ilyen emberek tudnak egyre magasabb osztályokba lépni… elképesztö a mai oktatás.
Okés, bocs, valami legördülö listát kerestem és ugyebár nem az volt… ráadásul az új kinézettel meg kisebbek is a betük és nem vettem észre.
Meg valahogy nem is volt semmi erösebb határolás vagy kiemelés a többi ponttól… 🙁
Vaksi voltam 🙁Köszönöm, így már jobb! 🙂
kisbetu wrote:Még nem próbáltad?
Pedig régi fórumtagnak látszol.profil — kinézet és… — jelenlegi sablon (csere)
Ha nem próbáltam volna ki már vagy 100x, akkor nem tettem volna fel a kérdést, hisz ennyire azért -ahogy te is írtad- „régi fórumtagnak látszom”. 😉
De hiába…
Arra az egyetlen munkamenetre kicserélni, de aztán bezárom a böngészöt és kezdödik minden elölröl…
Eléggé zavaró. / Idegesítöt nem mondok, mert az az M$ termékekre szoktam mondani, az most viszont nem tartozik ide 🙂 /1.
Ezt miért csinálja most az oldal azonkívül, hogy áttért az új designra?

Másnak is elöjött ez a hiba, vagy csak nálam ilyen gagyi?
/Slackware 11.0 Kernel 2.6.18 Firefox 2.0.0.6/2.
Meg lehet adni a default témát valahogy, amivel az oldal indul, mikor megnyitom az FF-ben?
(jelszó megjegyeztetve vele sütiben)
Attól függetlenül, hogy tetszik, inkább másikat használnék, mert elég zavaró ez a hiba 🙁
A beállításokban körülnéztem, de semmi ilyesmit nem találtam evvel kapcsolatban, bár lehet vak voltam 🙁bam00700 wrote:Asszem multhéten valamelyik nap felnéztem a distrowatch.org-ra
és meglepődve tapasztaltam, hogy egy kis ideig de az Ubi uralmát
megtörte a PCLinuxOS…Ha átállítod a kis gördítösávban, hogy csak az utolsó néhány hónapot mutassa (és ne a 6 hónapot), akkor igencsak magasan vezet az „érdeklödési” rátán az ubuntuhoz képest is.
szerk: most néztem meg, a 3hónapos és 1hónapos illetve 7napos kimutatásokban kb 400-200 „ponttal” vezet.
bam00700 wrote:Asszem multhéten valamelyik nap felnéztem a distrowatch.org-ra
és meglepődve tapasztaltam, hogy egy kis ideig de az Ubi uralmát
megtörte a PCLinuxOS…Ha átállítod a kis gördítösávban, hogy csak az utolsó néhány hónapot mutassa (és ne a 6 hónapot), akkor igencsak magasan vezet az „érdeklödési” rátán az ubuntuhoz képest is.
szerk: most néztem meg, a 3hónapos és 1hónapos illetve 7napos kimutatásokban kb 400-200 „ponttal” vezet.
A PCLinuxOS meg egy Mandriva klón az USA-ból, legalábbis a distrowatch szerint. Úgyhogy bepe még azzal próbálkozhatsz! Akár live-ként is megy szokás szerint.
Nekem speciel tetszik a PCLinuxOS. A Mandriva is. Söt a Suse is. Az ubuntu se rossz, de idönként látom a debain-os „hátrányait”.
Egyébként lehet én vagyok maradni, de akkor is visszahúz a szívem/agyam/kezem a Slackware-hez. Valahogy számomra az a kényelmes, ha irogatok és azt teszem a rendszerrel amit akarok és nem pedig kattintgatok…
Bár nem tudom, idönként rámjön a „kényeskedés” és akkor egészes elvagyok kattintgatva az említett disztrókon.
De az ubuntu…. nem tudom megindokolni, de nem az igazi nekem…
De még jó, hogy van választék 🙂A disztrókoppintásokról nekem csak annyi a véleményem, hogyha jól csinálják legyen! Ha viszont csak 1-2 képet meg logót cserélnek és a többi marad a régiben, akkor semmi értelme.
(Szintén ahogy ennél a topicnyitó disztrónál tették elsö ránézésre)Ha a „gyártó” sokszor nem tud vagy nem akar a userekkel foglalkozni, a kéréseikkel, kívánalmaikkal, hogy legyen jobb a disztró, akkor örülök annak, ha van egy olyan valaki vagy több valakik=csoport, akik abból a „rossz” disztróból egy kis hekkeléssel csinálnak egy egész jót, amit a továbbiakban szívesen használnak az elözö helyett. Persze ilyenkor biztos lehet benne az ember, hogy névváltozás lesz….
De egyébként semmi értelme foglalkozni vele, söt eladni saját név alatt.A PCLinuxOS meg egy Mandriva klón az USA-ból, legalábbis a distrowatch szerint. Úgyhogy bepe még azzal próbálkozhatsz! Akár live-ként is megy szokás szerint.
Nekem speciel tetszik a PCLinuxOS. A Mandriva is. Söt a Suse is. Az ubuntu se rossz, de idönként látom a debain-os „hátrányait”.
Egyébként lehet én vagyok maradni, de akkor is visszahúz a szívem/agyam/kezem a Slackware-hez. Valahogy számomra az a kényelmes, ha irogatok és azt teszem a rendszerrel amit akarok és nem pedig kattintgatok…
Bár nem tudom, idönként rámjön a „kényeskedés” és akkor egészes elvagyok kattintgatva az említett disztrókon.
De az ubuntu…. nem tudom megindokolni, de nem az igazi nekem…
De még jó, hogy van választék 🙂A disztrókoppintásokról nekem csak annyi a véleményem, hogyha jól csinálják legyen! Ha viszont csak 1-2 képet meg logót cserélnek és a többi marad a régiben, akkor semmi értelme.
(Szintén ahogy ennél a topicnyitó disztrónál tették elsö ránézésre)Ha a „gyártó” sokszor nem tud vagy nem akar a userekkel foglalkozni, a kéréseikkel, kívánalmaikkal, hogy legyen jobb a disztró, akkor örülök annak, ha van egy olyan valaki vagy több valakik=csoport, akik abból a „rossz” disztróból egy kis hekkeléssel csinálnak egy egész jót, amit a továbbiakban szívesen használnak az elözö helyett. Persze ilyenkor biztos lehet benne az ember, hogy névváltozás lesz….
De egyébként semmi értelme foglalkozni vele, söt eladni saját név alatt.sjrextor wrote:megint ubi…………
Slackware/Gentoo klónokat alig találni… max Frugalware, de az a pacman-nal több 🙂 meg a Sabayon, ő pedig könnyebb telepítés 🙂
ennyi….Slax?
Zenwalk?
…és akkor csak azokat említettem amikkel idönként összefutok 😛 -
SzerzőBejegyzés