lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • lada2105
    Felhasználó

      az 5-ös oldalon eljutottam kb a 20-ik hozzászólásig, aztán már nem tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy röhögjek, úgyhogy inkább megnyomtam a CTRL és W billentyüket 🙂

      Brutális… és ilyen emberek tudnak egyre magasabb osztályokba lépni… elképesztö a mai oktatás.

      lada2105
      Felhasználó

        az 5-ös oldalon eljutottam kb a 20-ik hozzászólásig, aztán már nem tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy röhögjek, úgyhogy inkább megnyomtam a CTRL és W billentyüket 🙂

        Brutális… és ilyen emberek tudnak egyre magasabb osztályokba lépni… elképesztö a mai oktatás.

        Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007472
        lada2105
        Felhasználó

          Okés, bocs, valami legördülö listát kerestem és ugyebár nem az volt… ráadásul az új kinézettel meg kisebbek is a betük és nem vettem észre.
          Meg valahogy nem is volt semmi erösebb határolás vagy kiemelés a többi ponttól… 🙁
          Vaksi voltam 🙁

          Köszönöm, így már jobb! 🙂

          Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007470
          lada2105
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Még nem próbáltad?
            Pedig régi fórumtagnak látszol.

            profil — kinézet és… — jelenlegi sablon (csere)

            Ha nem próbáltam volna ki már vagy 100x, akkor nem tettem volna fel a kérdést, hisz ennyire azért -ahogy te is írtad- „régi fórumtagnak látszom”. 😉
            De hiába…
            Arra az egyetlen munkamenetre kicserélni, de aztán bezárom a böngészöt és kezdödik minden elölröl…
            Eléggé zavaró. / Idegesítöt nem mondok, mert az az M$ termékekre szoktam mondani, az most viszont nem tartozik ide 🙂 /

            Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007468
            lada2105
            Felhasználó

              1.
              Ezt miért csinálja most az oldal azonkívül, hogy áttért az új designra?
              screenshot_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
              Másnak is elöjött ez a hiba, vagy csak nálam ilyen gagyi?
              /Slackware 11.0  Kernel 2.6.18  Firefox 2.0.0.6/

              2.
              Meg lehet adni a default témát valahogy, amivel az oldal indul, mikor megnyitom az FF-ben?
              (jelszó megjegyeztetve vele sütiben)
              Attól függetlenül, hogy tetszik, inkább másikat használnék, mert elég zavaró ez a hiba 🙁
              A beállításokban körülnéztem, de semmi ilyesmit nem találtam evvel kapcsolatban, bár lehet vak voltam 🙁

              Hozzászólás: Új magyar nyelvű Linux #2132276
              lada2105
              Felhasználó
                bam00700 wrote:
                Asszem multhéten valamelyik nap felnéztem a distrowatch.org-ra
                és meglepődve tapasztaltam, hogy egy kis ideig de az Ubi uralmát
                megtörte a PCLinuxOS…

                Ha átállítod a kis gördítösávban, hogy csak az utolsó néhány hónapot mutassa (és ne a 6 hónapot), akkor igencsak magasan vezet az „érdeklödési” rátán az ubuntuhoz képest is.

                szerk: most néztem meg, a 3hónapos és 1hónapos illetve 7napos kimutatásokban kb 400-200 „ponttal” vezet.

                Hozzászólás: Új magyar nyelvű Linux #2132277
                lada2105
                Felhasználó
                  bam00700 wrote:
                  Asszem multhéten valamelyik nap felnéztem a distrowatch.org-ra
                  és meglepődve tapasztaltam, hogy egy kis ideig de az Ubi uralmát
                  megtörte a PCLinuxOS…

                  Ha átállítod a kis gördítösávban, hogy csak az utolsó néhány hónapot mutassa (és ne a 6 hónapot), akkor igencsak magasan vezet az „érdeklödési” rátán az ubuntuhoz képest is.

                  szerk: most néztem meg, a 3hónapos és 1hónapos illetve 7napos kimutatásokban kb 400-200 „ponttal” vezet.

                  Hozzászólás: Új magyar nyelvű Linux #2132272
                  lada2105
                  Felhasználó

                    A PCLinuxOS meg egy Mandriva klón az USA-ból, legalábbis a distrowatch szerint. Úgyhogy bepe még azzal próbálkozhatsz! Akár live-ként is megy szokás szerint.

                    Nekem speciel tetszik a PCLinuxOS. A Mandriva is. Söt a Suse is. Az ubuntu se rossz, de idönként látom a debain-os „hátrányait”.
                    Egyébként lehet én vagyok maradni, de akkor is visszahúz a szívem/agyam/kezem a Slackware-hez. Valahogy számomra az a kényelmes, ha irogatok és azt teszem a rendszerrel amit akarok és nem pedig kattintgatok…
                    Bár nem tudom, idönként rámjön a „kényeskedés” és akkor egészes elvagyok kattintgatva az említett disztrókon.
                    De az ubuntu…. nem tudom megindokolni, de nem az igazi nekem…
                    De még jó, hogy van választék 🙂

                    A disztrókoppintásokról nekem csak annyi a véleményem, hogyha jól csinálják legyen! Ha viszont csak 1-2 képet meg logót cserélnek és a többi marad a régiben, akkor semmi értelme.
                    (Szintén ahogy ennél a topicnyitó disztrónál tették elsö ránézésre)

                    Ha a „gyártó” sokszor nem tud vagy nem akar a userekkel foglalkozni, a kéréseikkel, kívánalmaikkal, hogy legyen jobb a disztró, akkor örülök annak, ha van egy olyan valaki vagy több valakik=csoport, akik abból a „rossz” disztróból egy kis hekkeléssel csinálnak egy egész jót, amit a továbbiakban szívesen használnak az elözö helyett. Persze ilyenkor biztos lehet benne az ember, hogy névváltozás lesz….
                    De egyébként semmi értelme foglalkozni vele, söt eladni saját név alatt.

                    Hozzászólás: Új magyar nyelvű Linux #2132273
                    lada2105
                    Felhasználó

                      A PCLinuxOS meg egy Mandriva klón az USA-ból, legalábbis a distrowatch szerint. Úgyhogy bepe még azzal próbálkozhatsz! Akár live-ként is megy szokás szerint.

                      Nekem speciel tetszik a PCLinuxOS. A Mandriva is. Söt a Suse is. Az ubuntu se rossz, de idönként látom a debain-os „hátrányait”.
                      Egyébként lehet én vagyok maradni, de akkor is visszahúz a szívem/agyam/kezem a Slackware-hez. Valahogy számomra az a kényelmes, ha irogatok és azt teszem a rendszerrel amit akarok és nem pedig kattintgatok…
                      Bár nem tudom, idönként rámjön a „kényeskedés” és akkor egészes elvagyok kattintgatva az említett disztrókon.
                      De az ubuntu…. nem tudom megindokolni, de nem az igazi nekem…
                      De még jó, hogy van választék 🙂

                      A disztrókoppintásokról nekem csak annyi a véleményem, hogyha jól csinálják legyen! Ha viszont csak 1-2 képet meg logót cserélnek és a többi marad a régiben, akkor semmi értelme.
                      (Szintén ahogy ennél a topicnyitó disztrónál tették elsö ránézésre)

                      Ha a „gyártó” sokszor nem tud vagy nem akar a userekkel foglalkozni, a kéréseikkel, kívánalmaikkal, hogy legyen jobb a disztró, akkor örülök annak, ha van egy olyan valaki vagy több valakik=csoport, akik abból a „rossz” disztróból egy kis hekkeléssel csinálnak egy egész jót, amit a továbbiakban szívesen használnak az elözö helyett. Persze ilyenkor biztos lehet benne az ember, hogy névváltozás lesz….
                      De egyébként semmi értelme foglalkozni vele, söt eladni saját név alatt.

                      Hozzászólás: Új magyar nyelvű Linux #2132256
                      lada2105
                      Felhasználó
                        sjrextor wrote:
                        megint ubi…………
                        Slackware/Gentoo klónokat alig találni… max Frugalware, de az a pacman-nal több 🙂 meg a Sabayon, ő pedig könnyebb telepítés 🙂
                        ennyi….

                        Slax?
                        Zenwalk?
                        …és akkor csak azokat említettem amikkel idönként összefutok 😛

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,340