Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha még szükséges, itt még van néhány újabb (értsd: talán max 1-2 éves) listák bizonyos windows-os progik linuxos megfelelöiröl.
http://www.mandriva.com/community/mandrivaone
http://hu.opensuse.org/Windowsos_alkalmaz%C3%A1sok_megfelel%C5%91jeHa még szükséges, itt még van néhány újabb (értsd: talán max 1-2 éves) listák bizonyos windows-os progik linuxos megfelelöiröl.
http://www.mandriva.com/community/mandrivaone
http://hu.opensuse.org/Windowsos_alkalmaz%C3%A1sok_megfelel%C5%91jekisbetu wrote:lada2105 wrote:és X-en meg ha valakit érdekel így lehet gyorsan magyar ékezeteket varázsolni:Ezt ezentúl mindig a GRUB topikban fogom keresni.
Ha most ide leírnám, amit kommentként szánnék ehhez a megjegyzésedhez, akkor az azthiszem azonali kizárással járna (már ha van ilyen)
Azért kicsit visszavehetsz, mert „Mire való a keresö?” mondatra adott válaszban benne lenne az is, hogy NEM CSAK a megadott topicban, hanem GLOBÁLISAN a fórumon tudsz bármilyen szavakra keresni! 😛
A keresési találatban pedig – bármily hihetetlen számodra – benne lesz ez a topic is.
Ne kötöszködj!kisbetu wrote:lada2105 wrote:és X-en meg ha valakit érdekel így lehet gyorsan magyar ékezeteket varázsolni:Ezt ezentúl mindig a GRUB topikban fogom keresni.
Ha most ide leírnám, amit kommentként szánnék ehhez a megjegyzésedhez, akkor az azthiszem azonali kizárással járna (már ha van ilyen)
Azért kicsit visszavehetsz, mert „Mire való a keresö?” mondatra adott válaszban benne lenne az is, hogy NEM CSAK a megadott topicban, hanem GLOBÁLISAN a fórumon tudsz bármilyen szavakra keresni! 😛
A keresési találatban pedig – bármily hihetetlen számodra – benne lesz ez a topic is.
Ne kötöszködj!és X-en meg ha valakit érdekel így lehet gyorsan magyar ékezeteket varázsolni:
setxkbmap hu
persze ezt egy terminalba/konzolba kell beírni (és ahogy láthattuk Live linuxok esetén a leghasználhatóbbak, mert egyébként az xorg.conf szerkesztése ajánlott) 😉Illetve kattintgatva a legtöbb live disztrónál át lehet állítani pár másodperc esetleg perc alatt 😉
és X-en meg ha valakit érdekel így lehet gyorsan magyar ékezeteket varázsolni:
setxkbmap hu
persze ezt egy terminalba/konzolba kell beírni (és ahogy láthattuk Live linuxok esetén a leghasználhatóbbak, mert egyébként az xorg.conf szerkesztése ajánlott) 😉Illetve kattintgatva a legtöbb live disztrónál át lehet állítani pár másodperc esetleg perc alatt 😉
Hybrid wrote:Mar alig varom 🙂 , nagyon kivancsi lettem milyen lesz majd telefonomon Symbian helyett Linux 😛Kinézetileg biztos nem sok, stabilitásilag már biztos több, illetve egy kis fekete PI szerü ikonra kattintva megnyílhat elötted a határtalan lehetöségek tárháza (mit a The Net címü filmben, csak ott rosszra használták 🙂 )
Egyébként tudtommal a Motorolának már most is vannak Linuxos okostelefonjai a „High-Tech” szekcióban, max egy elég kis rétegnek érhetök el.Hybrid wrote:Mar alig varom 🙂 , nagyon kivancsi lettem milyen lesz majd telefonomon Symbian helyett Linux 😛Kinézetileg biztos nem sok, stabilitásilag már biztos több, illetve egy kis fekete PI szerü ikonra kattintva megnyílhat elötted a határtalan lehetöségek tárháza (mit a The Net címü filmben, csak ott rosszra használták 🙂 )
Egyébként tudtommal a Motorolának már most is vannak Linuxos okostelefonjai a „High-Tech” szekcióban, max egy elég kis rétegnek érhetök el.dejo wrote:Akkor most miért pánikolsz?Nem pánikoltam, de mint egy Discoveryn, National Geographicon illetve Spektrumon felnött náció (nah jó, személy) érdekelnek idönként ilyen érdekességnek nevezhetö adatok.
dejo wrote:Akkor most miért pánikolsz?Nem pánikoltam, de mint egy Discoveryn, National Geographicon illetve Spektrumon felnött náció (nah jó, személy) érdekelnek idönként ilyen érdekességnek nevezhetö adatok.
-
SzerzőBejegyzés