Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
3-6e-ért kapsz már tápot akár 1 év garival is, úgyhogy szerintem kuka.
3-6e-ért kapsz már tápot akár 1 év garival is, úgyhogy szerintem kuka.
rolika wrote:Section „Device”
Identifier „ATI Technologies Inc RV350 [Mobility Radeon 9600 M10]”
Driver „ati”
BusID „PCI:1:0:0”
EndSectionSection „Screen”
Identifier „Default Screen”
Device „ATI Technologies Inc RV350 [Mobility Radeon 9600 M10]”
Monitor „Generic Monitor”
DefaultDepth 24
SubSection „Display”
Depth 16
Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubSection
SubSection „Display”
Depth 24
Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubSection
EndSectionHáz ez így ránézésre nem pont fglrx-el akar menni 😛
Söt, az 1027×768-ak elött sincs ott a kívánt felbontás. Úgyhogy már ez utóbbi alapból kizárja (hacsak a kde meg egyéb matatós cuccosok nem állítják át), hogy az írt felbontáson menjen a dolog…rolika wrote:Section „Device”
Identifier „ATI Technologies Inc RV350 [Mobility Radeon 9600 M10]”
Driver „ati”
BusID „PCI:1:0:0”
EndSectionSection „Screen”
Identifier „Default Screen”
Device „ATI Technologies Inc RV350 [Mobility Radeon 9600 M10]”
Monitor „Generic Monitor”
DefaultDepth 24
SubSection „Display”
Depth 16
Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubSection
SubSection „Display”
Depth 24
Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubSection
EndSectionHáz ez így ránézésre nem pont fglrx-el akar menni 😛
Söt, az 1027×768-ak elött sincs ott a kívánt felbontás. Úgyhogy már ez utóbbi alapból kizárja (hacsak a kde meg egyéb matatós cuccosok nem állítják át), hogy az írt felbontáson menjen a dolog…Ha router mögött vagy, akkor elég nagy biztonságban érezheted magad, ugyanis aki betör, annak elöször a routert kell felnyomnia, amit tudtommal elég nehéz… szóval otthoni hálózat esetén router mögött és kábeles csatlakozásokkal szerintem kikapcsolhatók a tüzfalak (linuxon elsösorban).
ui: bocs, megelöztek. Nem figyeltem, hogy azóta van 2. oldal is…
Ha router mögött vagy, akkor elég nagy biztonságban érezheted magad, ugyanis aki betör, annak elöször a routert kell felnyomnia, amit tudtommal elég nehéz… szóval otthoni hálózat esetén router mögött és kábeles csatlakozásokkal szerintem kikapcsolhatók a tüzfalak (linuxon elsösorban).
ui: bocs, megelöztek. Nem figyeltem, hogy azóta van 2. oldal is…
Petyko wrote:Sikerült megcsinálni! 😀
Látom windows alól a home partíciót.
Így már nem is kell partícionálni…Ezer hála! 😀
Nincs mit! Grat!
Egyébként google 😉
Én is annó ott találtam.Petyko wrote:Sikerült megcsinálni! 😀
Látom windows alól a home partíciót.
Így már nem is kell partícionálni…Ezer hála! 😀
Nincs mit! Grat!
Egyébként google 😉
Én is annó ott találtam.„kiíró eszköz” pl:
top
cat /proc/meminfo
meg ilyesmik
http://www.szabilinux.hu 😉utólag is simán kreálhatsz swap particiót!
mkswap /dev/hdb1 már ha létezik a hdb1 particiód
és ezt be kell vezetni az fstab-ba is
man fstab „segítségével”
reboot és már használhatod is a swap-od„kiíró eszköz” pl:
top
cat /proc/meminfo
meg ilyesmik
http://www.szabilinux.hu 😉utólag is simán kreálhatsz swap particiót!
mkswap /dev/hdb1 már ha létezik a hdb1 particiód
és ezt be kell vezetni az fstab-ba is
man fstab „segítségével”
reboot és már használhatod is a swap-od -
SzerzőBejegyzés