Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
timurlan wrote:Én már aláírtam a petíciót, ha valaki még nem tette, legyen szíves aláírni!
Én már régebben 😛
timurlan wrote:Én már aláírtam a petíciót, ha valaki még nem tette, legyen szíves aláírni!Én már régebben 😛
majorlacko wrote:Hogy lőjem ki a SELinuxot?Ne kapcsold be telepítéskor 😉 😀
http://www.google.hu/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=hu&q=fedora+selinux+turn+off&meta=&btnG=Google+keres%C3%A9shttp://docs.fedoraproject.org/selinux-faq-fc3/index.html#id2825880
😛majorlacko wrote:Hogy lőjem ki a SELinuxot?Ne kapcsold be telepítéskor 😉 😀
http://www.google.hu/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=hu&q=fedora+selinux+turn+off&meta=&btnG=Google+keres%C3%A9shttp://docs.fedoraproject.org/selinux-faq-fc3/index.html#id2825880
😛Petyko wrote:Köszi!Letöltöttem amit a linkben megadtál de nem tudom mi az… Linuxra vagy Windowsra telepítsem a progit? És mire való, mert nem tok angolul… ?
Köszi 🙂
Ha a linkböl kitörlöd az exe-s részt, eljutsz a megfelelö oldalra.
Egyébként exe, logikus, hogy alapesetben win-re telepíthetö, nem? 😛Az egy ext2/ext3 „driver” windows rendszerekhez. Azaz ha felrakod a linuxod megadott particóit „betüjel formájában” viszontláthatod a windows alatt.
Ráadásul RW lesz, úgyhogy csak óvatosan!
Ha ketté van szedve a Linuxod (/ és home) akkor ajánlom, hogy csak a home-nak adj ezzel a progival betüjelet a win-ben, így ha gáz van, kisebbet szívsz.Sok sikert!
Petyko wrote:Köszi!Letöltöttem amit a linkben megadtál de nem tudom mi az… Linuxra vagy Windowsra telepítsem a progit? És mire való, mert nem tok angolul… ?
Köszi 🙂
Ha a linkböl kitörlöd az exe-s részt, eljutsz a megfelelö oldalra.
Egyébként exe, logikus, hogy alapesetben win-re telepíthetö, nem? 😛Az egy ext2/ext3 „driver” windows rendszerekhez. Azaz ha felrakod a linuxod megadott particóit „betüjel formájában” viszontláthatod a windows alatt.
Ráadásul RW lesz, úgyhogy csak óvatosan!
Ha ketté van szedve a Linuxod (/ és home) akkor ajánlom, hogy csak a home-nak adj ezzel a progival betüjelet a win-ben, így ha gáz van, kisebbet szívsz.Sok sikert!
Okés.
Akkor netstat -ta
nézd meg fut-e a démon/szolgáltatás!ha igen, akkor (nem tudom pontosan már hogyan lehet a megosztásokat listázni,de) egy mount //192.168.1.3/majorlaco /mnt/akarmi -vel próbáld KÉZZEL felcsatolni.
Talán több hibaüzenetet árul el így.Okés.
Akkor netstat -ta
nézd meg fut-e a démon/szolgáltatás!ha igen, akkor (nem tudom pontosan már hogyan lehet a megosztásokat listázni,de) egy mount //192.168.1.3/majorlaco /mnt/akarmi -vel próbáld KÉZZEL felcsatolni.
Talán több hibaüzenetet árul el így.ez a sor ugye mond neked valamit? 😛
mount to NFS server ‘192.168.1.2’ failed: server is down.vagy nem fut az NFS szolgáltatás vagy a gép áll. 😉
ez a sor ugye mond neked valamit? 😛
mount to NFS server ‘192.168.1.2’ failed: server is down.vagy nem fut az NFS szolgáltatás vagy a gép áll. 😉
-
SzerzőBejegyzés