Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bármi elképzelhetö 🙂
A hangkártya egyébként rendesen szól?
Rendesen fel van configolva driverileg?
Nincs valahol „túlhangosítva”?Hm, ez egy pinnacle kártya… valami újabb fajta, hogy nem bttv-s?
Milyen progival nézel tv-t?
Próbáltad már a tvtime, xawtv lehetöségeket?Bármi elképzelhetö 🙂
A hangkártya egyébként rendesen szól?
Rendesen fel van configolva driverileg?
Nincs valahol „túlhangosítva”?Hm, ez egy pinnacle kártya… valami újabb fajta, hogy nem bttv-s?
Milyen progival nézel tv-t?
Próbáltad már a tvtime, xawtv lehetöségeket?Most olyat akarsz, hogy?
/var/www/htdocs/oldalam -> http://www.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/aloldalam -> aloldalam.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/masikaloldalam -> masikaloldalam.oldalam.huvagy
/var/www/htdocs/oldalam -> http://www.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/akarmi -> http://www.akarmi.hu
/var/www/htdocs/oldalam/semmi -> http://www.semmi.huvagy
/var/www/htdocs/oldalam -> http://www.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/aloldalam -> http://www.oldalam.hu/aloldalam
/var/www/htdocs/oldalam/masikaloldalam -> http://www.oldalam.hu/masikaloldalamnah jó, ez nekem magas.
Bocs…Ha megvan, hogy mit, akkor csinálj scriptet!
Idönként csekkolja (mondjuk óránként) a könyvtárakat, aztán ha van új alkönyvtár, akkor berakja a megfelelö conf fájlba a megfelelö értékekkel, felparaméterevze és ha szükséges újraindítja az apache-ot.Most olyat akarsz, hogy?
/var/www/htdocs/oldalam -> http://www.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/aloldalam -> aloldalam.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/masikaloldalam -> masikaloldalam.oldalam.huvagy
/var/www/htdocs/oldalam -> http://www.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/akarmi -> http://www.akarmi.hu
/var/www/htdocs/oldalam/semmi -> http://www.semmi.huvagy
/var/www/htdocs/oldalam -> http://www.oldalam.hu
/var/www/htdocs/oldalam/aloldalam -> http://www.oldalam.hu/aloldalam
/var/www/htdocs/oldalam/masikaloldalam -> http://www.oldalam.hu/masikaloldalamnah jó, ez nekem magas.
Bocs…Ha megvan, hogy mit, akkor csinálj scriptet!
Idönként csekkolja (mondjuk óránként) a könyvtárakat, aztán ha van új alkönyvtár, akkor berakja a megfelelö conf fájlba a megfelelö értékekkel, felparaméterevze és ha szükséges újraindítja az apache-ot.Ilyenre gondolsz wikka?
Ilyenre gondolsz wikka?
A freemail mindig tud érdekes dolgokat müvelni!
A régi FFjeim még mindig stabilan mennek, mert jó messze elkerülöm az agyatlan magyar portálokat. (pl freemail, iwiw, stb…) 🙂
Nem kell mindig mindenböl a legeslegújabbat használni! Nah jó, persze lassan már érdemes váltani, de hidd el, ugyanúgy müködik az 1.x-ben minden, mint a 2.0-ban. (A plussz funkcióktól eltekintve)Ha frissítesz se füzz hozzá túl sok reményt.
Amint már említették, flash player (egy levelezöhöz minek? nah mindegy…) felrakása, plussz konzolos „hibavadászat”, aztán majd meglátod.Egyébként meg 2 fajta FF is mehet egymás mellett ha ügyes vagy 🙂
A freemail mindig tud érdekes dolgokat müvelni!
A régi FFjeim még mindig stabilan mennek, mert jó messze elkerülöm az agyatlan magyar portálokat. (pl freemail, iwiw, stb…) 🙂
Nem kell mindig mindenböl a legeslegújabbat használni! Nah jó, persze lassan már érdemes váltani, de hidd el, ugyanúgy müködik az 1.x-ben minden, mint a 2.0-ban. (A plussz funkcióktól eltekintve)Ha frissítesz se füzz hozzá túl sok reményt.
Amint már említették, flash player (egy levelezöhöz minek? nah mindegy…) felrakása, plussz konzolos „hibavadászat”, aztán majd meglátod.Egyébként meg 2 fajta FF is mehet egymás mellett ha ügyes vagy 🙂
Keress egy .ie 😀 vagy egy .wine könyvtárat és abban nézd meg a configokat. Ha tudod mentsd le, majd gyaluld le. Aztán hajrá elölröl! Rakosgasd vissza amit muszály és ha közben visszajön a probléma, akkor meg is fogtad a hiba okozóját.
Vagy a IE (motorja) vagy a Wine az okozó szerintem.
Itt mondjuk már alapból elsöre az IE-re gondolnék… 😀ááááááááááá
sudo ./configure
sudo make
sudo make install
így általánosanubuntu, könyörgöm….
kicsit olvass utána a ubuntu-n való rootkodásnak! Akkor megtalálod, hogy sudo-val kell kezdeni minden root által kiadandó parancsot!
A „permission denied” meg azt jelenti, hogy nincs hozzá jogod!szotar.sztaki.hu vagy egy régifajta nyomtatott formájú szótár használatát javaslom, ha már megbocsáss, de a hiba értelmezése gondot jelent.
-
SzerzőBejegyzés