Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha már 50e, akkor még kb 40-et hozzácsapsz és tiéd egy nx6110-es (bocs, 6310-es) HP 🙂
http://www.notebookstore.hu
😉nah jó, lehet billentyüzetcsere még 14e, de azért úgy se rossz 🙂
ventura wrote:nem nekem van a dell
nekem toshiba portege noti van amibe a micro sd kell pontosabban
64MB Kingston/Toshiba Protege 3110 Laptop 144-pin MicroDIMM Memory (p/n PA2069U)
tipusú ramJah, okés, bocs.
akkor íme:
http://www.memoryx.net/portege3110ct.html
számold át. aztán max emailezz egy-két notis boltnak, hátha beszerzik vagy tudnak konkrét árat mondani neked. A fentebb említett céget meg tudom ajánlani.ui: attól függöen merre laksz, esetleg érdeklödhetsz itt is: http://www.avocomp.hu
hátha van elfekvöben nekik…ventura wrote:nem nekem van a dell
nekem toshiba portege noti van amibe a micro sd kell pontosabban
64MB Kingston/Toshiba Protege 3110 Laptop 144-pin MicroDIMM Memory (p/n PA2069U)
tipusú ramJah, okés, bocs.
akkor íme:
http://www.memoryx.net/portege3110ct.html
számold át. aztán max emailezz egy-két notis boltnak, hátha beszerzik vagy tudnak konkrét árat mondani neked. A fentebb említett céget meg tudom ajánlani.ui: attól függöen merre laksz, esetleg érdeklödhetsz itt is: http://www.avocomp.hu
hátha van elfekvöben nekik…ventura wrote:Nem sima laptopra ramról van szó hanem micro-sd ről
Kingston PA2069 a 64megás modul, külföldről talán beszerezhető de az is
10e felett jönne ki szerintem :<Nemtom, lehet hülyeség, de ezt már nézted?
http://www.memorystock.com/memory/DellLatitudeXPiCDP150ST.html
illetve ezt?
http://www.memoryx.net/delaxpicdm1w.htmlAzt állítják, hogy MAX 48Mb RAM rakható bele, illetve a 2. linken „sima” DIMM Ram való hozzá, úgyhogy ezt a MicroSD-t nem értem…
ventura wrote:Nem sima laptopra ramról van szó hanem micro-sd ről
Kingston PA2069 a 64megás modul, külföldről talán beszerezhető de az is
10e felett jönne ki szerintem :<Nemtom, lehet hülyeség, de ezt már nézted?
http://www.memorystock.com/memory/DellLatitudeXPiCDP150ST.html
illetve ezt?
http://www.memoryx.net/delaxpicdm1w.htmlAzt állítják, hogy MAX 48Mb RAM rakható bele, illetve a 2. linken „sima” DIMM Ram való hozzá, úgyhogy ezt a MicroSD-t nem értem…
írj egy egyszerü scriptet:
ifconfig ppp0 up
pppoe-starttalán így majd müködik 😉
írj egy egyszerü scriptet:
ifconfig ppp0 up
pppoe-starttalán így majd müködik 😉
Nekem egy PI 200Mhz-es Thinkpad 770-es notim volt (még megvan, csak kölcsön van adva, bár nemtom mikor látom újra viszont…), turbósítva, azaz a gyári (asszem) 64Mb helyett 256Mb Ram-al és egy 20Gbyte-os HDD-vel.
Természetesen még a HDD is ment benne, mégha valakinek meglepö is!
😛Bár még ö is hasonlókat müvelt, úgyhogy a CPU-t tudtam kihozni keskeny keresztmetszetként, mert régi FF-et meg Opera-t használtam (ez utóbbi jóval gyorsabb volt rajta, mint az FF, Netscape stb…) bár így telenyomva rammal is elég türelem-igénylö volt, bár szó mi szó gyorsabb mint 64M-val 🙂
Amit tudok esetleg ajánlani, hogy nézd meg különbözö oldalakon a google segítségével (gép pontos típusa stb…), hogy milyen memória kell bele.
Annó én a usanotebook.hu-tól rendeltem az enyémhez memóriákat.
Van egy elfekvö 32-esem ha jól emlékszem… Bár nem vagyok otthon, de ha érdekel majd megnézhetem, hogy megvan-e még illetve megtalálom-e még 🙂Nekem egy PI 200Mhz-es Thinkpad 770-es notim volt (még megvan, csak kölcsön van adva, bár nemtom mikor látom újra viszont…), turbósítva, azaz a gyári (asszem) 64Mb helyett 256Mb Ram-al és egy 20Gbyte-os HDD-vel.
Természetesen még a HDD is ment benne, mégha valakinek meglepö is!
😛Bár még ö is hasonlókat müvelt, úgyhogy a CPU-t tudtam kihozni keskeny keresztmetszetként, mert régi FF-et meg Opera-t használtam (ez utóbbi jóval gyorsabb volt rajta, mint az FF, Netscape stb…) bár így telenyomva rammal is elég türelem-igénylö volt, bár szó mi szó gyorsabb mint 64M-val 🙂
Amit tudok esetleg ajánlani, hogy nézd meg különbözö oldalakon a google segítségével (gép pontos típusa stb…), hogy milyen memória kell bele.
Annó én a usanotebook.hu-tól rendeltem az enyémhez memóriákat.
Van egy elfekvö 32-esem ha jól emlékszem… Bár nem vagyok otthon, de ha érdekel majd megnézhetem, hogy megvan-e még illetve megtalálom-e még 🙂KOXX wrote:32MB ram mellett megnéznék egy live boot-ot X-el felvértezve.Talán twm-el vagy icewm-el esetleg még menne az X is jól 🙂
knoppix-ban meg meg lehet mondani pl, hogy milyen X-el bootoljon ha muszály…
Persze ebböl gondolom, hogy más Live-nál is, amelyiknél több közül lehet választani -
SzerzőBejegyzés