lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • lada2105
    Felhasználó

      remélem a másik általad nyitott topicba is nézelödsz még, mert ott írtam egy-két dolgot amivel talán megpróbálkozhatsz.

      lada2105
      Felhasználó

        remélem a másik általad nyitott topicba is nézelödsz még, mert ott írtam egy-két dolgot amivel talán megpróbálkozhatsz.

        Hozzászólás: Feisty + Vista #2124351
        lada2105
        Felhasználó
          MBence wrote:
          // Bepe internet-kapcsolata sajnos nem teszi lehetővé, hogy letöltsön egyszerre nagyobb mennyiséget (ha jól tudom…) //

          Akkor majd wardriving-ol eggyet 🙂

          Hozzászólás: Feisty + Vista #2124352
          lada2105
          Felhasználó
            MBence wrote:
            // Bepe internet-kapcsolata sajnos nem teszi lehetővé, hogy letöltsön egyszerre nagyobb mennyiséget (ha jól tudom…) //

            Akkor majd wardriving-ol eggyet 🙂

            Hozzászólás: Feisty + Vista #2124347
            lada2105
            Felhasználó
              bepe79 wrote:
              Jo, hogy most mar nemcsak a wireless kartyammal lesz gond linux alatt, hanem a winyoval, a videokartyaval, a wlan-al, a memovel, meg az osszes tobbivel.

              Kellett neked ilyen speckó notit venni 😛 😀

              Hozzászólás: Feisty + Vista #2124348
              lada2105
              Felhasználó
                bepe79 wrote:
                Jo, hogy most mar nemcsak a wireless kartyammal lesz gond linux alatt, hanem a winyoval, a videokartyaval, a wlan-al, a memovel, meg az osszes tobbivel.

                Kellett neked ilyen speckó notit venni 😛 😀

                Hozzászólás: Feisty + Vista #2124345
                lada2105
                Felhasználó

                  Próbálkozhatsz esetleg egy régebbi edgy-vel is, max ha az megy akkor upgradeled 🙂

                  Egyébként Suse, PClinuxOS? Ezek még egész jók szerintem. Az utóbbi asszem mandriva alapú „USAi” disztró, de meglepöen jól össze van rakva programilag már az alap(!) telepítésben.

                  Egyébként meg a Vista-ról meg a bootmenüröl talán csak annyit, hogyha ugyanaz az NTFS meg az egész logika, mint az XP-nél (miért is lenne más) akkor semmibe se kerül többe ha esetleg az automatika helyett te írsz be 2 sort a menu.lst-be vagy lilo.conf-ba 😛
                  Még a lilo is megy Vistaval (Slackware 11.0-val), próbáltam! 😛
                  Persze ahogy mondtam kézzel kell beírni, de semmi bonyolultság, mintha bármilyen más M$ rendszert indítanál.

                  Hozzászólás: Feisty + Vista #2124346
                  lada2105
                  Felhasználó

                    Próbálkozhatsz esetleg egy régebbi edgy-vel is, max ha az megy akkor upgradeled 🙂

                    Egyébként Suse, PClinuxOS? Ezek még egész jók szerintem. Az utóbbi asszem mandriva alapú „USAi” disztró, de meglepöen jól össze van rakva programilag már az alap(!) telepítésben.

                    Egyébként meg a Vista-ról meg a bootmenüröl talán csak annyit, hogyha ugyanaz az NTFS meg az egész logika, mint az XP-nél (miért is lenne más) akkor semmibe se kerül többe ha esetleg az automatika helyett te írsz be 2 sort a menu.lst-be vagy lilo.conf-ba 😛
                    Még a lilo is megy Vistaval (Slackware 11.0-val), próbáltam! 😛
                    Persze ahogy mondtam kézzel kell beírni, de semmi bonyolultság, mintha bármilyen más M$ rendszert indítanál.

                    Hozzászólás: Kontact zárolás #2124279
                    lada2105
                    Felhasználó
                      leoka wrote:
                      Exportáltam majd importáltam az adatokat, létrehozva egy új naptárat. Így megy. Az „alapértelmezett Korganizer erőforrást” továbbra is blokkolja valamilyen folyamat. Jó lenne tudni, micsoda. Nemszeretem dolgok ezek.
                      Köszi a tippet!

                      Nincs mit. 🙂

                      Viszont akkor már csak a px aux-es tippem maradt.
                      Vagy talán a ps axjf többet mond a processzek „felépítéséröl”.
                      Talán így ki tudod okoskodni melyik folyamat bonyolíthatja meg az életed.

                      Illetve még amire tudok gondolni, hogy lehet az az eröforrás is egy fájl.
                      Nézd meg milyen jogok érvényesek rá, ha megtalálod.

                      Hozzászólás: Kontact zárolás #2124280
                      lada2105
                      Felhasználó
                        leoka wrote:
                        Exportáltam majd importáltam az adatokat, létrehozva egy új naptárat. Így megy. Az „alapértelmezett Korganizer erőforrást” továbbra is blokkolja valamilyen folyamat. Jó lenne tudni, micsoda. Nemszeretem dolgok ezek.
                        Köszi a tippet!

                        Nincs mit. 🙂

                        Viszont akkor már csak a px aux-es tippem maradt.
                        Vagy talán a ps axjf többet mond a processzek „felépítéséröl”.
                        Talán így ki tudod okoskodni melyik folyamat bonyolíthatja meg az életed.

                        Illetve még amire tudok gondolni, hogy lehet az az eröforrás is egy fájl.
                        Nézd meg milyen jogok érvényesek rá, ha megtalálod.

                      10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 2,340