Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-07-25-19:32 Hozzászólás: Milyen disztribet laptopra, ami mukodik is?! (C2D T7300+Gef8600MGT+2GB DDR2) #2124371
remélem a másik általad nyitott topicba is nézelödsz még, mert ott írtam egy-két dolgot amivel talán megpróbálkozhatsz.
2007-07-25-19:32 Hozzászólás: Milyen disztribet laptopra, ami mukodik is?! (C2D T7300+Gef8600MGT+2GB DDR2) #2124372remélem a másik általad nyitott topicba is nézelödsz még, mert ott írtam egy-két dolgot amivel talán megpróbálkozhatsz.
MBence wrote:// Bepe internet-kapcsolata sajnos nem teszi lehetővé, hogy letöltsön egyszerre nagyobb mennyiséget (ha jól tudom…) //Akkor majd wardriving-ol eggyet 🙂
MBence wrote:// Bepe internet-kapcsolata sajnos nem teszi lehetővé, hogy letöltsön egyszerre nagyobb mennyiséget (ha jól tudom…) //Akkor majd wardriving-ol eggyet 🙂
bepe79 wrote:Jo, hogy most mar nemcsak a wireless kartyammal lesz gond linux alatt, hanem a winyoval, a videokartyaval, a wlan-al, a memovel, meg az osszes tobbivel.Kellett neked ilyen speckó notit venni 😛 😀
bepe79 wrote:Jo, hogy most mar nemcsak a wireless kartyammal lesz gond linux alatt, hanem a winyoval, a videokartyaval, a wlan-al, a memovel, meg az osszes tobbivel.Kellett neked ilyen speckó notit venni 😛 😀
Próbálkozhatsz esetleg egy régebbi edgy-vel is, max ha az megy akkor upgradeled 🙂
Egyébként Suse, PClinuxOS? Ezek még egész jók szerintem. Az utóbbi asszem mandriva alapú „USAi” disztró, de meglepöen jól össze van rakva programilag már az alap(!) telepítésben.
Egyébként meg a Vista-ról meg a bootmenüröl talán csak annyit, hogyha ugyanaz az NTFS meg az egész logika, mint az XP-nél (miért is lenne más) akkor semmibe se kerül többe ha esetleg az automatika helyett te írsz be 2 sort a menu.lst-be vagy lilo.conf-ba 😛
Még a lilo is megy Vistaval (Slackware 11.0-val), próbáltam! 😛
Persze ahogy mondtam kézzel kell beírni, de semmi bonyolultság, mintha bármilyen más M$ rendszert indítanál.Próbálkozhatsz esetleg egy régebbi edgy-vel is, max ha az megy akkor upgradeled 🙂
Egyébként Suse, PClinuxOS? Ezek még egész jók szerintem. Az utóbbi asszem mandriva alapú „USAi” disztró, de meglepöen jól össze van rakva programilag már az alap(!) telepítésben.
Egyébként meg a Vista-ról meg a bootmenüröl talán csak annyit, hogyha ugyanaz az NTFS meg az egész logika, mint az XP-nél (miért is lenne más) akkor semmibe se kerül többe ha esetleg az automatika helyett te írsz be 2 sort a menu.lst-be vagy lilo.conf-ba 😛
Még a lilo is megy Vistaval (Slackware 11.0-val), próbáltam! 😛
Persze ahogy mondtam kézzel kell beírni, de semmi bonyolultság, mintha bármilyen más M$ rendszert indítanál.leoka wrote:Exportáltam majd importáltam az adatokat, létrehozva egy új naptárat. Így megy. Az „alapértelmezett Korganizer erőforrást” továbbra is blokkolja valamilyen folyamat. Jó lenne tudni, micsoda. Nemszeretem dolgok ezek.
Köszi a tippet!Nincs mit. 🙂
Viszont akkor már csak a px aux-es tippem maradt.
Vagy talán a ps axjf többet mond a processzek „felépítéséröl”.
Talán így ki tudod okoskodni melyik folyamat bonyolíthatja meg az életed.Illetve még amire tudok gondolni, hogy lehet az az eröforrás is egy fájl.
Nézd meg milyen jogok érvényesek rá, ha megtalálod.leoka wrote:Exportáltam majd importáltam az adatokat, létrehozva egy új naptárat. Így megy. Az „alapértelmezett Korganizer erőforrást” továbbra is blokkolja valamilyen folyamat. Jó lenne tudni, micsoda. Nemszeretem dolgok ezek.
Köszi a tippet!Nincs mit. 🙂
Viszont akkor már csak a px aux-es tippem maradt.
Vagy talán a ps axjf többet mond a processzek „felépítéséröl”.
Talán így ki tudod okoskodni melyik folyamat bonyolíthatja meg az életed.Illetve még amire tudok gondolni, hogy lehet az az eröforrás is egy fájl.
Nézd meg milyen jogok érvényesek rá, ha megtalálod. -
SzerzőBejegyzés