Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hasonló problémám nekem is volt. Bár az nem a nyomtatás közben, hanem elötte akadt ki. Szépen villogott a nyomtatón a „baj van” led.
De ha odabattyogtam, megnyomtam, mondván látom, akkor folytatta és gond nélkül kinyomtatott mindent.
Próbálj meg te is hasonlót.
A hiba okára én sem jöttem rá, csak arra, hogy bizonyos progikból csinálja, másikakból meg nem.Esetleg PCL helyett használhatnál PS-t, azt talán a lézerekkel „compatiblébb”. Vagy próbálj ki párat, hátha valamelyik jobban tetszik neki.
Hasonló problémám nekem is volt. Bár az nem a nyomtatás közben, hanem elötte akadt ki. Szépen villogott a nyomtatón a „baj van” led.
De ha odabattyogtam, megnyomtam, mondván látom, akkor folytatta és gond nélkül kinyomtatott mindent.
Próbálj meg te is hasonlót.
A hiba okára én sem jöttem rá, csak arra, hogy bizonyos progikból csinálja, másikakból meg nem.Esetleg PCL helyett használhatnál PS-t, azt talán a lézerekkel „compatiblébb”. Vagy próbálj ki párat, hátha valamelyik jobban tetszik neki.
leoka wrote:Ezen már túlvagyok. Semmi változás.akkor mentsd le a megfelelö könyvtárakat, amiben ezeket az adatok tárolódnak
majd töröld le az eredetiket
és indítsd újra el a progikat
aztán másold vissza a szükséges fájlokatvagy talán jobb megoldás
exportáld ki olyan formában az adatokat, amiböl importálni is tudsz
töröld le az eredeti könyvtárakat
indítsd újra el a progikat
importáld be az adatokatmás nem jut eszembe
leoka wrote:Ezen már túlvagyok. Semmi változás.akkor mentsd le a megfelelö könyvtárakat, amiben ezeket az adatok tárolódnak
majd töröld le az eredetiket
és indítsd újra el a progikat
aztán másold vissza a szükséges fájlokatvagy talán jobb megoldás
exportáld ki olyan formában az adatokat, amiböl importálni is tudsz
töröld le az eredeti könyvtárakat
indítsd újra el a progikat
importáld be az adatokatmás nem jut eszembe
kill-eld ki az összes evvel kapcsolatos progit, majd indítsd el újra azokat amikre szükséged van.
kill-eld ki az összes evvel kapcsolatos progit, majd indítsd el újra azokat amikre szükséged van.
ezt már nézted?
http://madwifi.org/wiki/Compatibility/SMC#SMCWCBT-GSMCWCBT-GEU
a download szekcióban le lehet szedni a legújabbat. Próba szerencse…vagy ilyesmi módon? (nekem ralink-es a pcmcia-m, ezért elképzelhetö, hogy nem fog menni, de egy próbát talán megér)
echo „setting up ra0…”
modprobe …..
ifconfig ra0 down
iwconfig ra0 essid $ssid
iwconfig ra0 mode $mode
iwpriv ra0 set AuthMode=WPAPSK
iwpriv ra0 set EncrypType=TKIP
iwpriv ra0 set WPAPSK=$key
ifconfig ra0 up
echo „configuring ra0 with dhcp…”
dhcpcd ra0
természetesen az ra0-kat cseréld le a te device-d azonosítójáraezt már nézted?
http://madwifi.org/wiki/Compatibility/SMC#SMCWCBT-GSMCWCBT-GEU
a download szekcióban le lehet szedni a legújabbat. Próba szerencse…vagy ilyesmi módon? (nekem ralink-es a pcmcia-m, ezért elképzelhetö, hogy nem fog menni, de egy próbát talán megér)
echo „setting up ra0…”
modprobe …..
ifconfig ra0 down
iwconfig ra0 essid $ssid
iwconfig ra0 mode $mode
iwpriv ra0 set AuthMode=WPAPSK
iwpriv ra0 set EncrypType=TKIP
iwpriv ra0 set WPAPSK=$key
ifconfig ra0 up
echo „configuring ra0 with dhcp…”
dhcpcd ra0
természetesen az ra0-kat cseréld le a te device-d azonosítójáraerdsiger wrote:Megpróbáltam telepíteni a driver-t, de valami gond van a modulokkal:root-al?
erdsiger wrote:Megpróbáltam telepíteni a driver-t, de valami gond van a modulokkal:root-al?
-
SzerzőBejegyzés