lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hálózati nyomtató keresése #2109709
    lada2105
    Felhasználó

      Hasonló problémám nekem is volt. Bár az nem a nyomtatás közben, hanem elötte akadt ki. Szépen villogott a nyomtatón a „baj van” led.
      De ha odabattyogtam, megnyomtam, mondván látom, akkor folytatta és gond nélkül kinyomtatott mindent.
      Próbálj meg te is hasonlót.
      A hiba okára én sem jöttem rá, csak arra, hogy bizonyos progikból csinálja, másikakból meg nem.

      Esetleg PCL helyett használhatnál PS-t, azt talán a lézerekkel „compatiblébb”. Vagy próbálj ki párat, hátha valamelyik jobban tetszik neki.

      Hozzászólás: hálózati nyomtató keresése #2109710
      lada2105
      Felhasználó

        Hasonló problémám nekem is volt. Bár az nem a nyomtatás közben, hanem elötte akadt ki. Szépen villogott a nyomtatón a „baj van” led.
        De ha odabattyogtam, megnyomtam, mondván látom, akkor folytatta és gond nélkül kinyomtatott mindent.
        Próbálj meg te is hasonlót.
        A hiba okára én sem jöttem rá, csak arra, hogy bizonyos progikból csinálja, másikakból meg nem.

        Esetleg PCL helyett használhatnál PS-t, azt talán a lézerekkel „compatiblébb”. Vagy próbálj ki párat, hátha valamelyik jobban tetszik neki.

        Hozzászólás: Kontact zárolás #2124275
        lada2105
        Felhasználó
          leoka wrote:
          Ezen már túlvagyok. Semmi változás.

          akkor mentsd le a megfelelö könyvtárakat, amiben ezeket az adatok tárolódnak
          majd töröld le az eredetiket
          és indítsd újra el a progikat
          aztán másold vissza a szükséges fájlokat

          vagy talán jobb megoldás
          exportáld ki olyan formában az adatokat, amiböl importálni is tudsz
          töröld le az eredeti könyvtárakat
          indítsd újra el a progikat
          importáld be az adatokat

          más nem jut eszembe

          Hozzászólás: Kontact zárolás #2124276
          lada2105
          Felhasználó
            leoka wrote:
            Ezen már túlvagyok. Semmi változás.

            akkor mentsd le a megfelelö könyvtárakat, amiben ezeket az adatok tárolódnak
            majd töröld le az eredetiket
            és indítsd újra el a progikat
            aztán másold vissza a szükséges fájlokat

            vagy talán jobb megoldás
            exportáld ki olyan formában az adatokat, amiböl importálni is tudsz
            töröld le az eredeti könyvtárakat
            indítsd újra el a progikat
            importáld be az adatokat

            más nem jut eszembe

            Hozzászólás: Kontact zárolás #2124271
            lada2105
            Felhasználó

              kill-eld ki az összes evvel kapcsolatos progit, majd indítsd el újra azokat amikre szükséged van.

              Hozzászólás: Kontact zárolás #2124272
              lada2105
              Felhasználó

                kill-eld ki az összes evvel kapcsolatos progit, majd indítsd el újra azokat amikre szükséged van.

                Hozzászólás: Eltérő wifi jelerősség win-en és linuxon? #2124011
                lada2105
                Felhasználó

                  ezt már nézted?
                  http://madwifi.org/wiki/Compatibility/SMC#SMCWCBT-GSMCWCBT-GEU
                  a download szekcióban le lehet szedni a legújabbat. Próba szerencse…

                  vagy ilyesmi módon? (nekem ralink-es a pcmcia-m, ezért elképzelhetö, hogy nem fog menni, de egy próbát talán megér)
                  echo „setting up ra0…”
                  modprobe …..
                  ifconfig ra0 down
                  iwconfig ra0 essid $ssid
                  iwconfig ra0 mode $mode
                  iwpriv ra0 set AuthMode=WPAPSK
                  iwpriv ra0 set EncrypType=TKIP
                  iwpriv ra0 set WPAPSK=$key
                  ifconfig ra0 up
                  echo „configuring ra0 with dhcp…”
                  dhcpcd ra0
                  természetesen az ra0-kat cseréld le a te device-d azonosítójára

                  Hozzászólás: Eltérő wifi jelerősség win-en és linuxon? #2124012
                  lada2105
                  Felhasználó

                    ezt már nézted?
                    http://madwifi.org/wiki/Compatibility/SMC#SMCWCBT-GSMCWCBT-GEU
                    a download szekcióban le lehet szedni a legújabbat. Próba szerencse…

                    vagy ilyesmi módon? (nekem ralink-es a pcmcia-m, ezért elképzelhetö, hogy nem fog menni, de egy próbát talán megér)
                    echo „setting up ra0…”
                    modprobe …..
                    ifconfig ra0 down
                    iwconfig ra0 essid $ssid
                    iwconfig ra0 mode $mode
                    iwpriv ra0 set AuthMode=WPAPSK
                    iwpriv ra0 set EncrypType=TKIP
                    iwpriv ra0 set WPAPSK=$key
                    ifconfig ra0 up
                    echo „configuring ra0 with dhcp…”
                    dhcpcd ra0
                    természetesen az ra0-kat cseréld le a te device-d azonosítójára

                    Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124065
                    lada2105
                    Felhasználó
                      erdsiger wrote:
                      Megpróbáltam telepíteni a driver-t, de valami gond van a modulokkal:

                      root-al?

                      Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124066
                      lada2105
                      Felhasználó
                        erdsiger wrote:
                        Megpróbáltam telepíteni a driver-t, de valami gond van a modulokkal:

                        root-al?

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,340