meg vagyok áldva a Linuxal 🙁 és olyan 10.0át honnan tudok szerezni? bocs tudom hogy hülye kérdés, de tényleg nem ismerem. és még egy olyan kérdés, hogy azt nem lehet megcsinálni hogy a Linuxot a pici és amugy édes pingvinnel letörölni és feltelepíteni egy XPt? ( aztlegalább értem…) hüüppp
vizsla:
igen, a számot töltöm le… nem foglalja le a hangkártyát és semmilyen rádiót nem hajlandó megszólaltatni 🙁
Macskajancsi: hû, ezek már bonyolult kérések nekem :), szóval
1, Suse 8.2
2 nem
3. ne bánts… nem tudom 🙁
4. a hang alapjáraton mûködik, csipogni is szokott és a cd is lejátsza, csak azt nem amit letöltök :((((