Lara

Hozzászólások

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: zene #2036823
    Lara
    Felhasználó

      meg vagyok áldva a Linuxal 🙁 és olyan 10.0át honnan tudok szerezni? bocs tudom hogy hülye kérdés, de tényleg nem ismerem. és még egy olyan kérdés, hogy azt nem lehet megcsinálni hogy a Linuxot a pici és amugy édes pingvinnel letörölni és feltelepíteni egy XPt? ( aztlegalább értem…) hüüppp
      vizsla:
      igen, a számot töltöm le… nem foglalja le a hangkártyát és semmilyen rádiót nem hajlandó megszólaltatni 🙁

      Hozzászólás: zene #2036819
      Lara
      Felhasználó

        Macskajancsi: hû, ezek már bonyolult kérések nekem :), szóval
        1, Suse 8.2
        2 nem
        3. ne bánts… nem tudom 🙁
        4. a hang alapjáraton mûködik, csipogni is szokott és a cd is lejátsza, csak azt nem amit letöltök :((((

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2