Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Cognosco wrote:Rémmesébe illő kaland. A történetet fájlban csatoltam.
„Őszintén mondja meg valaki, hogy türelmetlen vagyok, ha szeretném végre letudni a problémát?”
Hozd át, megcsinálom.(Bár ilyet kisbetu szokott felajánlani. Ő számlát is tud adni.
)Cognosco wrote:Rémmesébe illő kaland. A történetet fájlban csatoltam.„Őszintén mondja meg valaki, hogy türelmetlen vagyok, ha szeretném végre letudni a problémát?”
Hozd át, megcsinálom.(Bár ilyet kisbetu szokott felajánlani. Ő számlát is tud adni.
)Kíváncsiságom fel lett csigázva.
A süsülinux telepítője tartalmazza az említett eszköz firmware-ét.
Tehát telepítéskor rögtön beüzemeli. Nem kell semmilyen drájvert feltenni.Nagyon becsülendő, hogy a tárhelyedet is felajánlod ilyen nemes célra, de a melegvizet már feltalálták.
Kíváncsiságom fel lett csigázva.
A süsülinux telepítője tartalmazza az említett eszköz firmware-ét.
Tehát telepítéskor rögtön beüzemeli. Nem kell semmilyen drájvert feltenni.Nagyon becsülendő, hogy a tárhelyedet is felajánlod ilyen nemes célra, de a melegvizet már feltalálták.
Tippek:
– használd a kinternetet
– a hálókártya beállításánál ne a networkmanager legyen, hanem az ifup
– a névkiszolgáló értékek rajta vannak a szolgáltatóval kötött szerzőésen. Ha mégsem, felhívod őket, megmondják.
(úgy kérdezd, hogy elsődleges ill. másodlagos dns. Így ők is értik. Ennyi elég, nem kell, hogy te is értsd.
)A forgalommérésre, egyebekre a yast – szoftvermodulban keresgélj.
Hogy mitől szakad meg a net olyan sűrűn, ezt a szolgáltatóval kéne megbeszélni. Ott van erre szakember.
Tippek:
– használd a kinternetet
– a hálókártya beállításánál ne a networkmanager legyen, hanem az ifup
– a névkiszolgáló értékek rajta vannak a szolgáltatóval kötött szerzőésen. Ha mégsem, felhívod őket, megmondják.
(úgy kérdezd, hogy elsődleges ill. másodlagos dns. Így ők is értik. Ennyi elég, nem kell, hogy te is értsd.
)A forgalommérésre, egyebekre a yast – szoftvermodulban keresgélj.
Hogy mitől szakad meg a net olyan sűrűn, ezt a szolgáltatóval kéne megbeszélni. Ott van erre szakember.
„Na, én ezt 0-ra állítottam és így is sűrűn megszakad.”
Na. én meg erre felkaptam a fejem, mint egy ló, akit oldalba rúgtak.
Ha 0 (azaz nulla) másodpercre állítod az időkorlátot, akkor mi is a csodálkozásod tárgya?
Még szerencse, hogy nem lehet negatív értéket adni. Annál egyszerűbb, ha fel sem mész a netre.
„Na, én ezt 0-ra állítottam és így is sűrűn megszakad.”
Na. én meg erre felkaptam a fejem, mint egy ló, akit oldalba rúgtak.
Ha 0 (azaz nulla) másodpercre állítod az időkorlátot, akkor mi is a csodálkozásod tárgya?
Még szerencse, hogy nem lehet negatív értéket adni. Annál egyszerűbb, ha fel sem mész a netre.
-
SzerzőBejegyzés
)