Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Telepítési probléma #2149762
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Hozzászólás: Telepítési probléma #2149763
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149064
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Cognosco wrote:
          Rémmesébe illő kaland. A történetet fájlban csatoltam.

          „Őszintén mondja meg valaki, hogy türelmetlen vagyok, ha szeretném végre letudni a problémát?”

          Hozd át, megcsinálom.(Bár ilyet kisbetu szokott felajánlani. Ő számlát is tud adni. 1.gif  )

          Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149065
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Cognosco wrote:
            Rémmesébe illő kaland. A történetet fájlban csatoltam.

            „Őszintén mondja meg valaki, hogy türelmetlen vagyok, ha szeretném végre letudni a problémát?”

            Hozd át, megcsinálom.(Bár ilyet kisbetu szokott felajánlani. Ő számlát is tud adni. 1.gif  )

            Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149636
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Kíváncsiságom fel lett csigázva.
              A süsülinux telepítője tartalmazza az említett eszköz firmware-ét.
              Tehát telepítéskor rögtön beüzemeli. Nem kell semmilyen drájvert feltenni.

              Nagyon becsülendő, hogy a tárhelyedet is felajánlod ilyen nemes célra, de a melegvizet már feltalálták.

              Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149637
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Kíváncsiságom fel lett csigázva.
                A süsülinux telepítője tartalmazza az említett eszköz firmware-ét.
                Tehát telepítéskor rögtön beüzemeli. Nem kell semmilyen drájvert feltenni.

                Nagyon becsülendő, hogy a tárhelyedet is felajánlod ilyen nemes célra, de a melegvizet már feltalálták.

                Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149060
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Tippek:
                  – használd a kinternetet
                  – a hálókártya beállításánál ne a networkmanager legyen, hanem az ifup
                  – a névkiszolgáló értékek rajta vannak a szolgáltatóval kötött szerzőésen. Ha mégsem, felhívod őket, megmondják.
                  (úgy kérdezd, hogy elsődleges ill. másodlagos dns. Így ők is értik. Ennyi elég, nem kell, hogy te is értsd. 1.gif  )

                  A forgalommérésre, egyebekre a yast – szoftvermodulban keresgélj.

                  Hogy mitől szakad meg a net olyan sűrűn, ezt a szolgáltatóval kéne megbeszélni. Ott van erre szakember.

                  Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149061
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Tippek:
                    – használd a kinternetet
                    – a hálókártya beállításánál ne a networkmanager legyen, hanem az ifup
                    – a névkiszolgáló értékek rajta vannak a szolgáltatóval kötött szerzőésen. Ha mégsem, felhívod őket, megmondják.
                    (úgy kérdezd, hogy elsődleges ill. másodlagos dns. Így ők is értik. Ennyi elég, nem kell, hogy te is értsd. 1.gif  )

                    A forgalommérésre, egyebekre a yast – szoftvermodulban keresgélj.

                    Hogy mitől szakad meg a net olyan sűrűn, ezt a szolgáltatóval kéne megbeszélni. Ott van erre szakember.

                    Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149056
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „Na, én ezt 0-ra állítottam és így is sűrűn megszakad.”

                      Na. én meg erre felkaptam a fejem, mint egy ló, akit oldalba rúgtak.
                      Ha 0 (azaz nulla) másodpercre állítod az időkorlátot, akkor mi is a csodálkozásod tárgya?
                      Még szerencse, hogy nem lehet negatív értéket adni. Annál egyszerűbb, ha fel sem mész a netre. 19.gif 

                      Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149057
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        „Na, én ezt 0-ra állítottam és így is sűrűn megszakad.”

                        Na. én meg erre felkaptam a fejem, mint egy ló, akit oldalba rúgtak.
                        Ha 0 (azaz nulla) másodpercre állítod az időkorlátot, akkor mi is a csodálkozásod tárgya?
                        Még szerencse, hogy nem lehet negatív értéket adni. Annál egyszerűbb, ha fel sem mész a netre. 19.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 5,804