Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó

      Tévedtem. Egypár repo már megy.
      Egy csomó gondolom, majd holnap.

      Macskajancsi
      Felhasználó
        wizardSWF wrote:
        gondom akadt a repo-kkal… frissítésnél vagy rpm felrakásnál nem találja a neten a repo-kat…

        másnál sem mennek?

        Elvileg már megy.
        Tegnap elszállt a raid-vezérlőjük, csak a mirror-okról lehetett frissíteni. (Az nem Göttingenben van, hanem egy rakás más helyen. Pl. Budapesten meg Győrben is.)

        Macskajancsi
        Felhasználó
          wizardSWF wrote:
          gondom akadt a repo-kkal… frissítésnél vagy rpm felrakásnál nem találja a neten a repo-kat…

          másnál sem mennek?

          Elvileg már megy.
          Tegnap elszállt a raid-vezérlőjük, csak a mirror-okról lehetett frissíteni. (Az nem Göttingenben van, hanem egy rakás más helyen. Pl. Budapesten meg Győrben is.)

          Hozzászólás: Szegmens hiba #2150240
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Nem-e lehetne-e a gambas-t csomagból-e telepíteni-e? 1.gif 

            (Csak a fölösleges szívások elkerülése végett. Persze semmi közöm hozzá, ha valaki mazochista. De a fölöslegesen kreált problémák kifejezetten untatnak.)

            Hozzászólás: Szegmens hiba #2150241
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Nem-e lehetne-e a gambas-t csomagból-e telepíteni-e? 1.gif 

              (Csak a fölösleges szívások elkerülése végett. Persze semmi közöm hozzá, ha valaki mazochista. De a fölöslegesen kreált problémák kifejezetten untatnak.)

              Hozzászólás: HP nyomtatás leáll #2150302
              Macskajancsi
              Felhasználó
                dedesz wrote:
                Mivel lehet a gond?

                1. Az uhu-linux 1.2-vel.
                2. A hpoj meghajtót már évek óta nem fejlesztik, (az uhu 1.2-t sem, használj újabb verziót) a hplip van helyette. Persze így a ptal nem futhat, mert az kizárja a hplip működését..

                Hozzászólás: HP nyomtatás leáll #2150303
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  dedesz wrote:
                  Mivel lehet a gond?

                  1. Az uhu-linux 1.2-vel.
                  2. A hpoj meghajtót már évek óta nem fejlesztik, (az uhu 1.2-t sem, használj újabb verziót) a hplip van helyette. Persze így a ptal nem futhat, mert az kizárja a hplip működését..

                  Hozzászólás: Hír://LinuxFórum találkozó 2007 #2088127
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    razoli wrote:
                    Idén februárban lesz buli?

                    Jó lenne.

                    Hozzászólás: Szegmens hiba #2150230
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Ego wrote:
                      Hát ez marha jó! 24.gif 

                        The binary packages made by SuSE do not follow the specifications.
                        Moreover, it seems that do not package the stable version, but the development one!
                        SO, DO NOT USE THEM!

                      Még jó, hogy nekem éppen pont a SuSE van fennt! És amilyen szerencsém van, csakis a SuSE mellett írja ezt, a Mandriva (amit épp a napokban cseréletm le erre) mellesleg prímán támogatná…

                      Há’ ne má’.
                      A süsü is prímán támogatja. Gondolom ezt abból, hogy a kde playground repo-ban 31 (azaz harmincegy) „gambas2” kezdőnevű program található.
                      A csomagok készítési időpontja: 2007 október 1.
                      Egyébként az idézet honnan van idézve? Csak a forrást nem jelölted meg.
                      Forrás nélkül én is tudok ilyet kreálni. (Behelyettesítem a suse-t mandrivával, oszt’ akkor kétségbeesel?)

                      Hozzászólás: Szegmens hiba #2150231
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Ego wrote:
                        Hát ez marha jó! 24.gif 

                          The binary packages made by SuSE do not follow the specifications.
                          Moreover, it seems that do not package the stable version, but the development one!
                          SO, DO NOT USE THEM!

                        Még jó, hogy nekem éppen pont a SuSE van fennt! És amilyen szerencsém van, csakis a SuSE mellett írja ezt, a Mandriva (amit épp a napokban cseréletm le erre) mellesleg prímán támogatná…

                        Há’ ne má’.
                        A süsü is prímán támogatja. Gondolom ezt abból, hogy a kde playground repo-ban 31 (azaz harmincegy) „gambas2” kezdőnevű program található.
                        A csomagok készítési időpontja: 2007 október 1.
                        Egyébként az idézet honnan van idézve? Csak a forrást nem jelölted meg.
                        Forrás nélkül én is tudok ilyet kreálni. (Behelyettesítem a suse-t mandrivával, oszt’ akkor kétségbeesel?)

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 5,804