Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tévedtem. Egypár repo már megy.
Egy csomó gondolom, majd holnap.wizardSWF wrote:gondom akadt a repo-kkal… frissítésnél vagy rpm felrakásnál nem találja a neten a repo-kat…másnál sem mennek?
Elvileg már megy.
Tegnap elszállt a raid-vezérlőjük, csak a mirror-okról lehetett frissíteni. (Az nem Göttingenben van, hanem egy rakás más helyen. Pl. Budapesten meg Győrben is.)wizardSWF wrote:gondom akadt a repo-kkal… frissítésnél vagy rpm felrakásnál nem találja a neten a repo-kat…másnál sem mennek?
Elvileg már megy.
Tegnap elszállt a raid-vezérlőjük, csak a mirror-okról lehetett frissíteni. (Az nem Göttingenben van, hanem egy rakás más helyen. Pl. Budapesten meg Győrben is.)Nem-e lehetne-e a gambas-t csomagból-e telepíteni-e?
(Csak a fölösleges szívások elkerülése végett. Persze semmi közöm hozzá, ha valaki mazochista. De a fölöslegesen kreált problémák kifejezetten untatnak.)
Nem-e lehetne-e a gambas-t csomagból-e telepíteni-e?
(Csak a fölösleges szívások elkerülése végett. Persze semmi közöm hozzá, ha valaki mazochista. De a fölöslegesen kreált problémák kifejezetten untatnak.)
dedesz wrote:Mivel lehet a gond?1. Az uhu-linux 1.2-vel.
2. A hpoj meghajtót már évek óta nem fejlesztik, (az uhu 1.2-t sem, használj újabb verziót) a hplip van helyette. Persze így a ptal nem futhat, mert az kizárja a hplip működését..dedesz wrote:Mivel lehet a gond?1. Az uhu-linux 1.2-vel.
2. A hpoj meghajtót már évek óta nem fejlesztik, (az uhu 1.2-t sem, használj újabb verziót) a hplip van helyette. Persze így a ptal nem futhat, mert az kizárja a hplip működését..razoli wrote:Idén februárban lesz buli?Jó lenne.
Ego wrote:Hát ez marha jó!
The binary packages made by SuSE do not follow the specifications.
Moreover, it seems that do not package the stable version, but the development one!
SO, DO NOT USE THEM!
Még jó, hogy nekem éppen pont a SuSE van fennt! És amilyen szerencsém van, csakis a SuSE mellett írja ezt, a Mandriva (amit épp a napokban cseréletm le erre) mellesleg prímán támogatná…
Há’ ne má’.
A süsü is prímán támogatja. Gondolom ezt abból, hogy a kde playground repo-ban 31 (azaz harmincegy) „gambas2” kezdőnevű program található.
A csomagok készítési időpontja: 2007 október 1.
Egyébként az idézet honnan van idézve? Csak a forrást nem jelölted meg.
Forrás nélkül én is tudok ilyet kreálni. (Behelyettesítem a suse-t mandrivával, oszt’ akkor kétségbeesel?)Ego wrote:Hát ez marha jó!
The binary packages made by SuSE do not follow the specifications.
Moreover, it seems that do not package the stable version, but the development one!
SO, DO NOT USE THEM!
Még jó, hogy nekem éppen pont a SuSE van fennt! És amilyen szerencsém van, csakis a SuSE mellett írja ezt, a Mandriva (amit épp a napokban cseréletm le erre) mellesleg prímán támogatná…
Há’ ne má’.
A süsü is prímán támogatja. Gondolom ezt abból, hogy a kde playground repo-ban 31 (azaz harmincegy) „gambas2” kezdőnevű program található.
A csomagok készítési időpontja: 2007 október 1.
Egyébként az idézet honnan van idézve? Csak a forrást nem jelölted meg.
Forrás nélkül én is tudok ilyet kreálni. (Behelyettesítem a suse-t mandrivával, oszt’ akkor kétségbeesel?) -
SzerzőBejegyzés