Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149052
    Macskajancsi
    Felhasználó

      1. Már miért ne lenne? De így egyszerűbb.
      2. Nem feltétlenül.
      3. Nem tudom. De ha Murphy törvényét veszed alapul, akkor igen. 1.gif 
      4. smppd: futási szint szerkesztő – kinternet: konzolba beírod, vagy indítod a programok közül. Ha már fut, kiírja. Ha nem, elindítja. (Jobb alsó sarokban az a konnektor kinézetű izé.)
      5. Halkan mondom: ha rám hallgatsz, azt teszel, amit jónak látsz.

      Nagy hirtelen ennyi, a többit majd megnézem később.
      De most mennem kell, mert itt a holland kollégám. (Van Dógom)

      Hozzászólás: SuSe 10.3 – ADSL beállítás nem sikerül #2149053
      Macskajancsi
      Felhasználó

        1. Már miért ne lenne? De így egyszerűbb.
        2. Nem feltétlenül.
        3. Nem tudom. De ha Murphy törvényét veszed alapul, akkor igen. 1.gif 
        4. smppd: futási szint szerkesztő – kinternet: konzolba beírod, vagy indítod a programok közül. Ha már fut, kiírja. Ha nem, elindítja. (Jobb alsó sarokban az a konnektor kinézetű izé.)
        5. Halkan mondom: ha rám hallgatsz, azt teszel, amit jónak látsz.

        Nagy hirtelen ennyi, a többit majd megnézem később.
        De most mennem kell, mert itt a holland kollégám. (Van Dógom)

        Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149620
        Macskajancsi
        Felhasználó
          VectoR wrote:
          Jaja, és most látom, hogy a 2.6.18rc-től benn is van a kernelben, tehát nem kell berakni

          Ennyire nem mélyedtem el a problémakörben.
          De ezzel nem vagyok egyedül, mert a topiknyitó sem.
          Tippem:
          Ki se próbált semmilyen  lájvcédét.
          Vagy ha igen, az még a múlt évezredből származhatott. 47.gif 

          Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149621
          Macskajancsi
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            Jaja, és most látom, hogy a 2.6.18rc-től benn is van a kernelben, tehát nem kell berakni

            Ennyire nem mélyedtem el a problémakörben.
            De ezzel nem vagyok egyedül, mert a topiknyitó sem.
            Tippem:
            Ki se próbált semmilyen  lájvcédét.
            Vagy ha igen, az még a múlt évezredből származhatott. 47.gif 

            Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149616
            Macskajancsi
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Ott vannak nálad is.

              A drivert meg nem igazán találom.

              Észre sem vettem, csak miután szóltál.
              Tudod, egy bizonyos kor után az emberek egy része erre már nem fogékony. 20.gif 

              Egyébként:
              http://sourceforge.net/projects/zd1211/

              Product info:
              http://www.zydas.com.tw/product/ZD1211.asp
              …de momentán az jön be, amit belinkeltem feljebb.
              Azért az se rossz.  19.gif 

              Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149617
              Macskajancsi
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Ott vannak nálad is.

                A drivert meg nem igazán találom.

                Észre sem vettem, csak miután szóltál.
                Tudod, egy bizonyos kor után az emberek egy része erre már nem fogékony. 20.gif 

                Egyébként:
                http://sourceforge.net/projects/zd1211/

                Product info:
                http://www.zydas.com.tw/product/ZD1211.asp
                …de momentán az jön be, amit belinkeltem feljebb.
                Azért az se rossz.  19.gif 

                Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149610
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Kell a 404 a végére?

                  Adult Friend Finder
                  Adult Dating,Swingers, Sexy Photos
                  etc.

                  Nekem ez jön be: (ld. a csatolt képet)

                  Csak nem lett vírusos a linuxod? 24.gif 

                  Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149611
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Kell a 404 a végére?

                    Adult Friend Finder
                    Adult Dating,Swingers, Sexy Photos
                    etc.

                    Nekem ez jön be: (ld. a csatolt képet)

                    Csak nem lett vírusos a linuxod? 24.gif 

                    Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149604
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Ettől azt reméled, hogy a live-cd működtetni tudja a wifi-t?
                      Vagy más a cél?

                      Ez egy kernelmodul. Bele kell forgatnod a kernelbe.
                      Ezután elkészíted a saját lájvcédét.
                      1. Ha már csináltál ilyet, rájössz, hogy több vele a macera, mint a haszon.
                      2. Ha még nem, akkor lebeszéllek róla.
                      Megoldási javaslat: telepíts fel egy linuxot, és tedd fel a drájvert.

                      Az számomra egy talány, hogy ezt vindóz alatt hogyan lehetséges megoldani.
                      A win mit fog szólni a linux-kernelhez?

                      Ha valaki fordított már linux-kernelt vindózon, az jelentkezzen. 19.gif 

                      Csak hogy világosabb legyek: ha az iso-ba beleintegrálod a letöltött fájlokat, attól még a cucc nem fog működni.
                      Ugye nem gondoltad komolyan?

                      VectoR:
                      http://meanwhile.com/?domain=zydas.com.tw&404=Y

                      Hozzászólás: driverek integrálása linuxba #2149605
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Ettől azt reméled, hogy a live-cd működtetni tudja a wifi-t?
                        Vagy más a cél?

                        Ez egy kernelmodul. Bele kell forgatnod a kernelbe.
                        Ezután elkészíted a saját lájvcédét.
                        1. Ha már csináltál ilyet, rájössz, hogy több vele a macera, mint a haszon.
                        2. Ha még nem, akkor lebeszéllek róla.
                        Megoldási javaslat: telepíts fel egy linuxot, és tedd fel a drájvert.

                        Az számomra egy talány, hogy ezt vindóz alatt hogyan lehetséges megoldani.
                        A win mit fog szólni a linux-kernelhez?

                        Ha valaki fordított már linux-kernelt vindózon, az jelentkezzen. 19.gif 

                        Csak hogy világosabb legyek: ha az iso-ba beleintegrálod a letöltött fájlokat, attól még a cucc nem fog működni.
                        Ugye nem gondoltad komolyan?

                        VectoR:
                        http://meanwhile.com/?domain=zydas.com.tw&404=Y

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 5,804