Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt hámoztam ki egy felületes rápillantás alapján, hogy az adsl kapcsolat beállítása a routeren történik.
Ha ez megvan, a gépen az adsl ádéesele nem létezhet.
Simán dhcp.
Vagy a routeren beállítod a fix ip-t.Vagy nem fogtam fel a problémát.
De attól tartok, hogy te nem csináltad jól.Összegezve: a routeren be van állítva a felhasználónév-jelszó az adsl-hez.
Ami onnan kijön, az a gépnek nem adsl, hanem egy szimpla hálókártyás kapcsolat.
Az ubi persze, hogy megtalálja, mert nem akarod neki megmagyarázni, hogy ez egy adsl.
Az uhu meg keresi azt az adsl-t, ami (a gépen) már nem létezik.Csak a routeren.
Szóval jobb lenne, ha még egyszer átgondolnád.
Azt hámoztam ki egy felületes rápillantás alapján, hogy az adsl kapcsolat beállítása a routeren történik.
Ha ez megvan, a gépen az adsl ádéesele nem létezhet.
Simán dhcp.
Vagy a routeren beállítod a fix ip-t.Vagy nem fogtam fel a problémát.
De attól tartok, hogy te nem csináltad jól.Összegezve: a routeren be van állítva a felhasználónév-jelszó az adsl-hez.
Ami onnan kijön, az a gépnek nem adsl, hanem egy szimpla hálókártyás kapcsolat.
Az ubi persze, hogy megtalálja, mert nem akarod neki megmagyarázni, hogy ez egy adsl.
Az uhu meg keresi azt az adsl-t, ami (a gépen) már nem létezik.Csak a routeren.
Szóval jobb lenne, ha még egyszer átgondolnád.
kisbetu wrote:De azért szögezzük le: én vagyok geczi, hogy elsőnek leírtam a szófosó szót, és különben is.Időnként lokálpatrióta öröm okozta büszkeségtől dagad a keblem.
Ezen a fórumon jópáran ugyanabban a faluban születtünk. (Degec)
kisbetu wrote:De azért szögezzük le: én vagyok geczi, hogy elsőnek leírtam a szófosó szót, és különben is.Időnként lokálpatrióta öröm okozta büszkeségtől dagad a keblem.
Ezen a fórumon jópáran ugyanabban a faluban születtünk. (Degec)
Az OFF-sorozatot befejezvén jöjjön az ilyenkor szokásosos mottó:
MAGYAR ÉGRE MAGYAR UFÓ-t!
Az OFF-sorozatot befejezvén jöjjön az ilyenkor szokásosos mottó:
MAGYAR ÉGRE MAGYAR UFÓ-t!
Elgondolkoztam a hozzászólások/taglétszám kérdésén.
Arra jutottam, hogy általános következtetést nem lehet levonni.
Van olyan tagtársunk, aki (eddig) 360 hozzászólással rendelkezik.
Ebből mennyinek van egyáltalán értelme?Az alaposabb analízistől visszariadtam.
Elgondolkoztam a hozzászólások/taglétszám kérdésén.
Arra jutottam, hogy általános következtetést nem lehet levonni.
Van olyan tagtársunk, aki (eddig) 360 hozzászólással rendelkezik.
Ebből mennyinek van egyáltalán értelme?Az alaposabb analízistől visszariadtam.
Kedves violazoli!
Kezdem unni, amiket ideöklendezel.
Ha ennyire bánt, hogy némelyek kevés segítséget kapnak, hát akkor segíts nekik.
Ezt a mondatomat vedd most nagyon komolyan, nem a levegőbe beszélek. Átnéztem az utóbbi három hónapban született hozzászólásaidat, ez alapján merészeltem ezt leírni.
Ha nem érted, fogalmazhatok pontosabban: hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit leb@szol „segítségnyújtás elmulasztása” miatt? Nézz már a tükörbe.A moderációval kapcsolatban: ha nem emlékeznél, megbeszéltük anno, hogy nem moderálunk.
Ennek ellenére természetesen apró igazítások esetenként történnek, többnyire, ha a topiknyitó kéri.
(Pl. téma áthelyezés, összevonás. Ezt a témát szerintem törölni kéne, de eddig nem kérted. Bár ez esetben is csak lezárva lenne, mert témát, hozzászólást nem törlünk – kivéve ha illegális, törvénybeütköző a tartalma.))
Az általad felemlegetett „nagy balhé” pedig oregon nevéhez fűződik. Hasonlót eljátszott a hup-on is.
Ott nem vették ennyire komolyan, mint itt. Egyszerűen kiröhögték.
A bannolásról: van, aki bannolva van. Azonban, hogy valaki ezt „kiérdemelje”, elég sokat kell tenni.
Úgy látom, te nagyon igyekszel.
Kedves violazoli!
Kezdem unni, amiket ideöklendezel.
Ha ennyire bánt, hogy némelyek kevés segítséget kapnak, hát akkor segíts nekik.
Ezt a mondatomat vedd most nagyon komolyan, nem a levegőbe beszélek. Átnéztem az utóbbi három hónapban született hozzászólásaidat, ez alapján merészeltem ezt leírni.
Ha nem érted, fogalmazhatok pontosabban: hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit leb@szol „segítségnyújtás elmulasztása” miatt? Nézz már a tükörbe.A moderációval kapcsolatban: ha nem emlékeznél, megbeszéltük anno, hogy nem moderálunk.
Ennek ellenére természetesen apró igazítások esetenként történnek, többnyire, ha a topiknyitó kéri.
(Pl. téma áthelyezés, összevonás. Ezt a témát szerintem törölni kéne, de eddig nem kérted. Bár ez esetben is csak lezárva lenne, mert témát, hozzászólást nem törlünk – kivéve ha illegális, törvénybeütköző a tartalma.))
Az általad felemlegetett „nagy balhé” pedig oregon nevéhez fűződik. Hasonlót eljátszott a hup-on is.
Ott nem vették ennyire komolyan, mint itt. Egyszerűen kiröhögték.
A bannolásról: van, aki bannolva van. Azonban, hogy valaki ezt „kiérdemelje”, elég sokat kell tenni.
Úgy látom, te nagyon igyekszel.
-
SzerzőBejegyzés