Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó

      Első lépésként kapcsold ki a tűzfalat. Ha van routered, akkor minek még egy tűzfal?
      (Tudom, attól, hogy paranoiás vagyok, még üldözhetnek. 1.gif  )
      A többit majd este, most rohanok.

      Meg tudni kéne, milyen beállításokat adtál meg.
      A linuxon is pár klikk beállítani. Csak nem mindegy, hova. 19.gif 

      Macskajancsi
      Felhasználó

        Első lépésként kapcsold ki a tűzfalat. Ha van routered, akkor minek még egy tűzfal?
        (Tudom, attól, hogy paranoiás vagyok, még üldözhetnek. 1.gif  )
        A többit majd este, most rohanok.

        Meg tudni kéne, milyen beállításokat adtál meg.
        A linuxon is pár klikk beállítani. Csak nem mindegy, hova. 19.gif 

        Hozzászólás: Boldog újévet #2148294
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Pingus wrote:
          …..ezért felesleges fogadalmakat kötni ! 🙂 1.gif 

          A fogadalmak arra jók, hogy legyen mit megszegni. 21.gif 
          Egyébként B.Ú.É.K. mindenkinek.

          Hozzászólás: Boldog újévet #2148295
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Pingus wrote:
            …..ezért felesleges fogadalmakat kötni ! 🙂 1.gif 

            A fogadalmak arra jók, hogy legyen mit megszegni. 21.gif 
            Egyébként B.Ú.É.K. mindenkinek.

            Hozzászólás: Windows-os link linu alatt #2148172
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Szeretnétek még erről beszélni?
              http://gportal.hu/gindex.php?prt=296875
              19.gif 

              Hozzászólás: Windows-os link linu alatt #2148173
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Szeretnétek még erről beszélni?
                http://gportal.hu/gindex.php?prt=296875
                19.gif 

                Hozzászólás: Microsoft és a Linux #2147960
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Wait wrote:
                  Csak kis korrekció: a pénzt ezek a cégek a pénzt nem magáért a Linuxért kérik, hanem a CD/DVD áráért, az írók kopásáért, stb. Más kérdés, hogy mennyit.

                  Meg  a support-ért. Elsősorban.

                  Hozzászólás: Microsoft és a Linux #2147961
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Wait wrote:
                    Csak kis korrekció: a pénzt ezek a cégek a pénzt nem magáért a Linuxért kérik, hanem a CD/DVD áráért, az írók kopásáért, stb. Más kérdés, hogy mennyit.

                    Meg  a support-ért. Elsősorban.

                    Hozzászólás: 10.3 alatt ATI 9800PRO felélesztése #2147522
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Tony Magic wrote:
                      Macskajancsi ne csináld ezt velem…. abban bíztam Te majd tudod az okosságot… feltelepítettem az easy way szerint a drivert( bár a yast szerint a függőségek nincsenek meg- sztem ahogy megnéztem megvannak) és most az a kérdésem, hogy miképpen tudom az fglrx-et bekapcsolni?

                      Látatlanban annyit tudok mondani, hogy ha a yast szerint nincsenek meg a függőségek, akkor neki van igaza.
                      Milyen telepítési forrásokat adtál meg? Ott hiányzik valami.
                      A továbbiakra nézve: az álmoskönyv szerint a yast felülbírálása sok felesleges szívást eredményez
                      19.gif 

                      Hozzászólás: 10.3 alatt ATI 9800PRO felélesztése #2147523
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        Macskajancsi ne csináld ezt velem…. abban bíztam Te majd tudod az okosságot… feltelepítettem az easy way szerint a drivert( bár a yast szerint a függőségek nincsenek meg- sztem ahogy megnéztem megvannak) és most az a kérdésem, hogy miképpen tudom az fglrx-et bekapcsolni?

                        Látatlanban annyit tudok mondani, hogy ha a yast szerint nincsenek meg a függőségek, akkor neki van igaza.
                        Milyen telepítési forrásokat adtál meg? Ott hiányzik valami.
                        A továbbiakra nézve: az álmoskönyv szerint a yast felülbírálása sok felesleges szívást eredményez
                        19.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 5,804