Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Első lépésként kapcsold ki a tűzfalat. Ha van routered, akkor minek még egy tűzfal?
(Tudom, attól, hogy paranoiás vagyok, még üldözhetnek.
)
A többit majd este, most rohanok.Meg tudni kéne, milyen beállításokat adtál meg.
A linuxon is pár klikk beállítani. Csak nem mindegy, hova.
Első lépésként kapcsold ki a tűzfalat. Ha van routered, akkor minek még egy tűzfal?
(Tudom, attól, hogy paranoiás vagyok, még üldözhetnek.
)
A többit majd este, most rohanok.Meg tudni kéne, milyen beállításokat adtál meg.
A linuxon is pár klikk beállítani. Csak nem mindegy, hova.
Pingus wrote:…..ezért felesleges fogadalmakat kötni ! 🙂
A fogadalmak arra jók, hogy legyen mit megszegni.
Egyébként B.Ú.É.K. mindenkinek.Pingus wrote:…..ezért felesleges fogadalmakat kötni ! 🙂
A fogadalmak arra jók, hogy legyen mit megszegni.
Egyébként B.Ú.É.K. mindenkinek.Szeretnétek még erről beszélni?
http://gportal.hu/gindex.php?prt=296875
Szeretnétek még erről beszélni?
http://gportal.hu/gindex.php?prt=296875
Wait wrote:Csak kis korrekció: a pénzt ezek a cégek a pénzt nem magáért a Linuxért kérik, hanem a CD/DVD áráért, az írók kopásáért, stb. Más kérdés, hogy mennyit.Meg a support-ért. Elsősorban.
Wait wrote:Csak kis korrekció: a pénzt ezek a cégek a pénzt nem magáért a Linuxért kérik, hanem a CD/DVD áráért, az írók kopásáért, stb. Más kérdés, hogy mennyit.Meg a support-ért. Elsősorban.
Tony Magic wrote:Macskajancsi ne csináld ezt velem…. abban bíztam Te majd tudod az okosságot… feltelepítettem az easy way szerint a drivert( bár a yast szerint a függőségek nincsenek meg- sztem ahogy megnéztem megvannak) és most az a kérdésem, hogy miképpen tudom az fglrx-et bekapcsolni?Látatlanban annyit tudok mondani, hogy ha a yast szerint nincsenek meg a függőségek, akkor neki van igaza.
Milyen telepítési forrásokat adtál meg? Ott hiányzik valami.
A továbbiakra nézve: az álmoskönyv szerint a yast felülbírálása sok felesleges szívást eredményez
Tony Magic wrote:Macskajancsi ne csináld ezt velem…. abban bíztam Te majd tudod az okosságot… feltelepítettem az easy way szerint a drivert( bár a yast szerint a függőségek nincsenek meg- sztem ahogy megnéztem megvannak) és most az a kérdésem, hogy miképpen tudom az fglrx-et bekapcsolni?Látatlanban annyit tudok mondani, hogy ha a yast szerint nincsenek meg a függőségek, akkor neki van igaza.
Milyen telepítési forrásokat adtál meg? Ott hiányzik valami.
A továbbiakra nézve: az álmoskönyv szerint a yast felülbírálása sok felesleges szívást eredményez
-
SzerzőBejegyzés
)