Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 10.3 alatt ATI 9800PRO felélesztése #2147518
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      Macskajancsi gyereeeee máááááár segíteniiiléééccciiii 🙂

      Majd jövőre. Ha addig rá nem jössz, vagy valaki nem segít.
      Jelenleg nincs
      -ati kártyám (nem is volt, nem is lesz)
      -időm (az majd lesz)
      egyébként szívesen utánanézek.
      21.gif 

      Hozzászólás: 10.3 alatt ATI 9800PRO felélesztése #2147519
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        Macskajancsi gyereeeee máááááár segíteniiiléééccciiii 🙂

        Majd jövőre. Ha addig rá nem jössz, vagy valaki nem segít.
        Jelenleg nincs
        -ati kártyám (nem is volt, nem is lesz)
        -időm (az majd lesz)
        egyébként szívesen utánanézek.
        21.gif 

        Hozzászólás: Kocsma topik #1951212
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Ahol rendetlenség van, ott nem lehet dolgozni.
          Ahol rend van, ott nem folyik munka.
          19.gif 

          Hozzászólás: Kocsma topik #1951210
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Már miért ne működne? A hozzám legközelebbi legalábbis 24-ig nyitva volt.

            Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146269
            Macskajancsi
            Felhasználó
              attila1964 wrote:
              De tuti, hogy nem időre írtad le… tongue.gif

              De. Hosszú időre. 19.gif 
              (Egypárszor szerkeszteni kellett. De fő a sikerélmény.)

              Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146270
              Macskajancsi
              Felhasználó
                attila1964 wrote:
                De tuti, hogy nem időre írtad le… tongue.gif

                De. Hosszú időre. 19.gif 
                (Egypárszor szerkeszteni kellett. De fő a sikerélmény.)

                Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146263
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Ez már röhej.
                  Az ms office saját különböző verzióival sem kompatibilis. Továbbá: ha valakinek van ms office-a, hát akkor használja egészséggel. De ha nekem valaki előírja, hogy ms office-szal kell elkészítenem egy dokumentumot (és az adott programmal nem rendelkezem, sőt se pénzem, se hajlandóságom nincs, hogy megvásároljam), akkor azt elküldöm az anyjába. Majd megkeresem a megfelelő jogi lehetőségeket, hogy ilyesmi ne jusson többet az illető eszébe.

                  Egyébiránt úgy tudom, a novell-féle ópenofisz már a minimálisra redukálta az inkompatibilitásokat. (Egy piros pont nekem. Le tudtam írni ezt a szót. 21.gif  )
                  Ellenőrizni persze nem tudom, mert nincs ms ofiszom. Nem is lesz.

                  lada2105:
                  +1

                  Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146264
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Ez már röhej.
                    Az ms office saját különböző verzióival sem kompatibilis. Továbbá: ha valakinek van ms office-a, hát akkor használja egészséggel. De ha nekem valaki előírja, hogy ms office-szal kell elkészítenem egy dokumentumot (és az adott programmal nem rendelkezem, sőt se pénzem, se hajlandóságom nincs, hogy megvásároljam), akkor azt elküldöm az anyjába. Majd megkeresem a megfelelő jogi lehetőségeket, hogy ilyesmi ne jusson többet az illető eszébe.

                    Egyébiránt úgy tudom, a novell-féle ópenofisz már a minimálisra redukálta az inkompatibilitásokat. (Egy piros pont nekem. Le tudtam írni ezt a szót. 21.gif  )
                    Ellenőrizni persze nem tudom, mert nincs ms ofiszom. Nem is lesz.

                    lada2105:
                    +1

                    Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146249
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      el

                      Bocs, a „linuxról bútol” valóban elhangzott.
                      De a win telepítő működőképességéről nem találtam bejegyzést.
                      Keressem intenzívebben? 1.gif 
                      Egyébként ezen a gépen sata merevlemez van, a zixpé alaptelepítő ezt nem ismeri. Kell hozzá a drájver.
                      Vagy a laptophoz kapott oem vindóz.

                      „…de 2 xp ről próbáltam és eggyik sem ment.”
                      Nem kell az összes lopott, másolt win telepítőt végigpróbálgatni. Csak azt az egyet, amit a géphez adtak.
                      Jobb helyeken az egy recovery.

                      A gugliban egyébként ezt találtam:
                      „A teendő az, hogy bemész a BIOS-ba. Beállítod a boot opciókat mondjuk SATA only-ra, és a megfelelő IDE portot legacy-ra.”
                      Wines topikban találtam. Nem tudtak ikszpét telepíteni…

                      Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146250
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        el

                        Bocs, a „linuxról bútol” valóban elhangzott.
                        De a win telepítő működőképességéről nem találtam bejegyzést.
                        Keressem intenzívebben? 1.gif 
                        Egyébként ezen a gépen sata merevlemez van, a zixpé alaptelepítő ezt nem ismeri. Kell hozzá a drájver.
                        Vagy a laptophoz kapott oem vindóz.

                        „…de 2 xp ről próbáltam és eggyik sem ment.”
                        Nem kell az összes lopott, másolt win telepítőt végigpróbálgatni. Csak azt az egyet, amit a géphez adtak.
                        Jobb helyeken az egy recovery.

                        A gugliban egyébként ezt találtam:
                        „A teendő az, hogy bemész a BIOS-ba. Beállítod a boot opciókat mondjuk SATA only-ra, és a megfelelő IDE portot legacy-ra.”
                        Wines topikban találtam. Nem tudtak ikszpét telepíteni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 5,804