Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:Macskajancsi gyereeeee máááááár segíteniiiléééccciiii 🙂
Majd jövőre. Ha addig rá nem jössz, vagy valaki nem segít.
Jelenleg nincs
-ati kártyám (nem is volt, nem is lesz)
-időm (az majd lesz)
egyébként szívesen utánanézek.
Tony Magic wrote:Macskajancsi gyereeeee máááááár segíteniiiléééccciiii 🙂Majd jövőre. Ha addig rá nem jössz, vagy valaki nem segít.
Jelenleg nincs
-ati kártyám (nem is volt, nem is lesz)
-időm (az majd lesz)
egyébként szívesen utánanézek.
Ahol rendetlenség van, ott nem lehet dolgozni.
Ahol rend van, ott nem folyik munka.
Már miért ne működne? A hozzám legközelebbi legalábbis 24-ig nyitva volt.
attila1964 wrote:De tuti, hogy nem időre írtad le…
De. Hosszú időre.
(Egypárszor szerkeszteni kellett. De fő a sikerélmény.)attila1964 wrote:De tuti, hogy nem időre írtad le…
De. Hosszú időre.
(Egypárszor szerkeszteni kellett. De fő a sikerélmény.)Ez már röhej.
Az ms office saját különböző verzióival sem kompatibilis. Továbbá: ha valakinek van ms office-a, hát akkor használja egészséggel. De ha nekem valaki előírja, hogy ms office-szal kell elkészítenem egy dokumentumot (és az adott programmal nem rendelkezem, sőt se pénzem, se hajlandóságom nincs, hogy megvásároljam), akkor azt elküldöm az anyjába. Majd megkeresem a megfelelő jogi lehetőségeket, hogy ilyesmi ne jusson többet az illető eszébe.Egyébiránt úgy tudom, a novell-féle ópenofisz már a minimálisra redukálta az inkompatibilitásokat. (Egy piros pont nekem. Le tudtam írni ezt a szót.
)
Ellenőrizni persze nem tudom, mert nincs ms ofiszom. Nem is lesz.lada2105:
+1Ez már röhej.
Az ms office saját különböző verzióival sem kompatibilis. Továbbá: ha valakinek van ms office-a, hát akkor használja egészséggel. De ha nekem valaki előírja, hogy ms office-szal kell elkészítenem egy dokumentumot (és az adott programmal nem rendelkezem, sőt se pénzem, se hajlandóságom nincs, hogy megvásároljam), akkor azt elküldöm az anyjába. Majd megkeresem a megfelelő jogi lehetőségeket, hogy ilyesmi ne jusson többet az illető eszébe.Egyébiránt úgy tudom, a novell-féle ópenofisz már a minimálisra redukálta az inkompatibilitásokat. (Egy piros pont nekem. Le tudtam írni ezt a szót.
)
Ellenőrizni persze nem tudom, mert nincs ms ofiszom. Nem is lesz.lada2105:
+1kisbetu wrote:elBocs, a „linuxról bútol” valóban elhangzott.
De a win telepítő működőképességéről nem találtam bejegyzést.
Keressem intenzívebben?
Egyébként ezen a gépen sata merevlemez van, a zixpé alaptelepítő ezt nem ismeri. Kell hozzá a drájver.
Vagy a laptophoz kapott oem vindóz.„…de 2 xp ről próbáltam és eggyik sem ment.”
Nem kell az összes lopott, másolt win telepítőt végigpróbálgatni. Csak azt az egyet, amit a géphez adtak.
Jobb helyeken az egy recovery.A gugliban egyébként ezt találtam:
„A teendő az, hogy bemész a BIOS-ba. Beállítod a boot opciókat mondjuk SATA only-ra, és a megfelelő IDE portot legacy-ra.”
Wines topikban találtam. Nem tudtak ikszpét telepíteni…kisbetu wrote:elBocs, a „linuxról bútol” valóban elhangzott.
De a win telepítő működőképességéről nem találtam bejegyzést.
Keressem intenzívebben?
Egyébként ezen a gépen sata merevlemez van, a zixpé alaptelepítő ezt nem ismeri. Kell hozzá a drájver.
Vagy a laptophoz kapott oem vindóz.„…de 2 xp ről próbáltam és eggyik sem ment.”
Nem kell az összes lopott, másolt win telepítőt végigpróbálgatni. Csak azt az egyet, amit a géphez adtak.
Jobb helyeken az egy recovery.A gugliban egyébként ezt találtam:
„A teendő az, hogy bemész a BIOS-ba. Beállítod a boot opciókat mondjuk SATA only-ra, és a megfelelő IDE portot legacy-ra.”
Wines topikban találtam. Nem tudtak ikszpét telepíteni… -
SzerzőBejegyzés