Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146245
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Alexhun wrote:
      Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy aki tud megoldást a problémámra az írjon ha tud nekem segíteni. Nem azért hogy az okokat és az indokokat firtassuk. Mindenkinek magánügye hogy milyen operációs rendszert használ, vagy milyen szövegszerkesztőt éppen. Segítséget kértem nem oltást. Szóval kérem a hozzáértők és azok írjanak valami okosat akik tudnak esetleg megoldást a problémára. Én speciel nem értek még ehhez a rendszerhez, bár szeretnék mert megbízhatónak tartom. Olvasgatok  már róla, de most sürgősen kéne a megoldás. A segítségeket nagyon megköszönném, ugyanis most tényleg fntos lenne nekem. De persze kinek nem inge ne vegye magára. Köszönöm.

      Ez így, ebben a formában nem megy. 1.gif 
      Ha a géphez fizikailag hozzáférnénk, akkor több esély lenne. Ezek csak találgatások.
      1. Semmilyen cd/dvd nem bútol? (Értsd ezalatt pl. az ubi telepítőt is!)
      2. A vindóz cd más gépen működik?

      Vagy ezekre már válaszoltál, csak elkerülte a figyelmemet?

      Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146246
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Alexhun wrote:
        Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy aki tud megoldást a problémámra az írjon ha tud nekem segíteni. Nem azért hogy az okokat és az indokokat firtassuk. Mindenkinek magánügye hogy milyen operációs rendszert használ, vagy milyen szövegszerkesztőt éppen. Segítséget kértem nem oltást. Szóval kérem a hozzáértők és azok írjanak valami okosat akik tudnak esetleg megoldást a problémára. Én speciel nem értek még ehhez a rendszerhez, bár szeretnék mert megbízhatónak tartom. Olvasgatok  már róla, de most sürgősen kéne a megoldás. A segítségeket nagyon megköszönném, ugyanis most tényleg fntos lenne nekem. De persze kinek nem inge ne vegye magára. Köszönöm.

        Ez így, ebben a formában nem megy. 1.gif 
        Ha a géphez fizikailag hozzáférnénk, akkor több esély lenne. Ezek csak találgatások.
        1. Semmilyen cd/dvd nem bútol? (Értsd ezalatt pl. az ubi telepítőt is!)
        2. A vindóz cd más gépen működik?

        Vagy ezekre már válaszoltál, csak elkerülte a figyelmemet?

        Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146187
        Macskajancsi
        Felhasználó
          lada2105 wrote:
          Miért nem tudod használni azt a gépet a linuxal is az akkuról??

          Ezért:
          This bug was nominated for Gutsy but does currently not qualify for a7.10 stable release update (SRU) and the nomination is thereforedeclined.
          According the the SRU policy, the fix should already be deployed andtested in the current development version before an update to thestable releases will be considered. With 7.10 now released, that policyapplies to this bug. See: https://wiki.ubuntu.com/StableReleaseUpdates .

          https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/acpi/+bug/148637

          Részemről süsülinuxot használok. 21.gif 

          Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146188
          Macskajancsi
          Felhasználó
            lada2105 wrote:
            Miért nem tudod használni azt a gépet a linuxal is az akkuról??

            Ezért:
            This bug was nominated for Gutsy but does currently not qualify for a7.10 stable release update (SRU) and the nomination is thereforedeclined.
            According the the SRU policy, the fix should already be deployed andtested in the current development version before an update to thestable releases will be considered. With 7.10 now released, that policyapplies to this bug. See: https://wiki.ubuntu.com/StableReleaseUpdates .

            https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/acpi/+bug/148637

            Részemről süsülinuxot használok. 21.gif 

            Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146181
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Alexhun wrote:
              A Grub részt nem lehet valahogy kikapcsolni? Nem lehet h az okozza a problémámat?

              Ha a grubot „kikapcsolod” (eltávolítod?) akkor lesz problémád. 20.gif 
              Egyébként az alapkérdéshez a válasz: NEM.

              Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146182
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Alexhun wrote:
                A Grub részt nem lehet valahogy kikapcsolni? Nem lehet h az okozza a problémámat?

                Ha a grubot „kikapcsolod” (eltávolítod?) akkor lesz problémád. 20.gif 
                Egyébként az alapkérdéshez a válasz: NEM.

                Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146175
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Alexhun wrote:
                  Minden esetre nekem fontos lenne visszatenni mert a héten vizsgázok és készülnöm kell.

                  Esetleg vázolnád a problémát, amit linuxszal nem tudsz megoldani? Hátha valakinek van ötlete.
                  A szervíz nem fog kinyitni 27-e előtt.

                  Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146176
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Alexhun wrote:
                    Minden esetre nekem fontos lenne visszatenni mert a héten vizsgázok és készülnöm kell.

                    Esetleg vázolnád a problémát, amit linuxszal nem tudsz megoldani? Hátha valakinek van ötlete.
                    A szervíz nem fog kinyitni 27-e előtt.

                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      mag0r wrote:
                      De végül is azért vettem meg hogy a skypen keresztül lehessen web-kamerás kapcsolatot létrehozni, de menet közben rájöttem hogy a linuxos skype-val nem lehetséges, vagy igen?
                      Esetleg tud valaki olyan skype verziót amivel ez lehetséges,és használaton kivül kikapcsolja és be mikor használni szeretném?huh.gif

                      http://www.skype.com/intl/en/download/skype/linux/beta/
                      Állítólag műxik, bár még csak béta.
                      Sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom, nincs webkamerám.
                      (Hogyisne, bekapcsolva felejtem, és a beszélgetőpartner látja a rendetlenséget a hátam mögött. Na ne.)

                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        mag0r wrote:
                        De végül is azért vettem meg hogy a skypen keresztül lehessen web-kamerás kapcsolatot létrehozni, de menet közben rájöttem hogy a linuxos skype-val nem lehetséges, vagy igen?
                        Esetleg tud valaki olyan skype verziót amivel ez lehetséges,és használaton kivül kikapcsolja és be mikor használni szeretném?huh.gif

                        http://www.skype.com/intl/en/download/skype/linux/beta/
                        Állítólag műxik, bár még csak béta.
                        Sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom, nincs webkamerám.
                        (Hogyisne, bekapcsolva felejtem, és a beszélgetőpartner látja a rendetlenséget a hátam mögött. Na ne.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 5,804