Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Alexhun wrote:Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy aki tud megoldást a problémámra az írjon ha tud nekem segíteni. Nem azért hogy az okokat és az indokokat firtassuk. Mindenkinek magánügye hogy milyen operációs rendszert használ, vagy milyen szövegszerkesztőt éppen. Segítséget kértem nem oltást. Szóval kérem a hozzáértők és azok írjanak valami okosat akik tudnak esetleg megoldást a problémára. Én speciel nem értek még ehhez a rendszerhez, bár szeretnék mert megbízhatónak tartom. Olvasgatok már róla, de most sürgősen kéne a megoldás. A segítségeket nagyon megköszönném, ugyanis most tényleg fntos lenne nekem. De persze kinek nem inge ne vegye magára. Köszönöm.
Ez így, ebben a formában nem megy.
Ha a géphez fizikailag hozzáférnénk, akkor több esély lenne. Ezek csak találgatások.
1. Semmilyen cd/dvd nem bútol? (Értsd ezalatt pl. az ubi telepítőt is!)
2. A vindóz cd más gépen működik?Vagy ezekre már válaszoltál, csak elkerülte a figyelmemet?
Alexhun wrote:Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy aki tud megoldást a problémámra az írjon ha tud nekem segíteni. Nem azért hogy az okokat és az indokokat firtassuk. Mindenkinek magánügye hogy milyen operációs rendszert használ, vagy milyen szövegszerkesztőt éppen. Segítséget kértem nem oltást. Szóval kérem a hozzáértők és azok írjanak valami okosat akik tudnak esetleg megoldást a problémára. Én speciel nem értek még ehhez a rendszerhez, bár szeretnék mert megbízhatónak tartom. Olvasgatok már róla, de most sürgősen kéne a megoldás. A segítségeket nagyon megköszönném, ugyanis most tényleg fntos lenne nekem. De persze kinek nem inge ne vegye magára. Köszönöm.Ez így, ebben a formában nem megy.
Ha a géphez fizikailag hozzáférnénk, akkor több esély lenne. Ezek csak találgatások.
1. Semmilyen cd/dvd nem bútol? (Értsd ezalatt pl. az ubi telepítőt is!)
2. A vindóz cd más gépen működik?Vagy ezekre már válaszoltál, csak elkerülte a figyelmemet?
lada2105 wrote:Miért nem tudod használni azt a gépet a linuxal is az akkuról??Ezért:
This bug was nominated for Gutsy but does currently not qualify for a7.10 stable release update (SRU) and the nomination is thereforedeclined.
According the the SRU policy, the fix should already be deployed andtested in the current development version before an update to thestable releases will be considered. With 7.10 now released, that policyapplies to this bug. See: https://wiki.ubuntu.com/StableReleaseUpdates .https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/acpi/+bug/148637
Részemről süsülinuxot használok.
lada2105 wrote:Miért nem tudod használni azt a gépet a linuxal is az akkuról??Ezért:
This bug was nominated for Gutsy but does currently not qualify for a7.10 stable release update (SRU) and the nomination is thereforedeclined.
According the the SRU policy, the fix should already be deployed andtested in the current development version before an update to thestable releases will be considered. With 7.10 now released, that policyapplies to this bug. See: https://wiki.ubuntu.com/StableReleaseUpdates .https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/acpi/+bug/148637
Részemről süsülinuxot használok.
Alexhun wrote:A Grub részt nem lehet valahogy kikapcsolni? Nem lehet h az okozza a problémámat?Ha a grubot „kikapcsolod” (eltávolítod?) akkor lesz problémád.
Egyébként az alapkérdéshez a válasz: NEM.Alexhun wrote:A Grub részt nem lehet valahogy kikapcsolni? Nem lehet h az okozza a problémámat?Ha a grubot „kikapcsolod” (eltávolítod?) akkor lesz problémád.
Egyébként az alapkérdéshez a válasz: NEM.Alexhun wrote:Minden esetre nekem fontos lenne visszatenni mert a héten vizsgázok és készülnöm kell.Esetleg vázolnád a problémát, amit linuxszal nem tudsz megoldani? Hátha valakinek van ötlete.
A szervíz nem fog kinyitni 27-e előtt.Alexhun wrote:Minden esetre nekem fontos lenne visszatenni mert a héten vizsgázok és készülnöm kell.Esetleg vázolnád a problémát, amit linuxszal nem tudsz megoldani? Hátha valakinek van ötlete.
A szervíz nem fog kinyitni 27-e előtt.mag0r wrote:De végül is azért vettem meg hogy a skypen keresztül lehessen web-kamerás kapcsolatot létrehozni, de menet közben rájöttem hogy a linuxos skype-val nem lehetséges, vagy igen?
Esetleg tud valaki olyan skype verziót amivel ez lehetséges,és használaton kivül kikapcsolja és be mikor használni szeretném?
http://www.skype.com/intl/en/download/skype/linux/beta/
Állítólag műxik, bár még csak béta.
Sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom, nincs webkamerám.
(Hogyisne, bekapcsolva felejtem, és a beszélgetőpartner látja a rendetlenséget a hátam mögött. Na ne.)mag0r wrote:De végül is azért vettem meg hogy a skypen keresztül lehessen web-kamerás kapcsolatot létrehozni, de menet közben rájöttem hogy a linuxos skype-val nem lehetséges, vagy igen?
Esetleg tud valaki olyan skype verziót amivel ez lehetséges,és használaton kivül kikapcsolja és be mikor használni szeretném?
http://www.skype.com/intl/en/download/skype/linux/beta/
Állítólag műxik, bár még csak béta.
Sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom, nincs webkamerám.
(Hogyisne, bekapcsolva felejtem, és a beszélgetőpartner látja a rendetlenséget a hátam mögött. Na ne.) -
SzerzőBejegyzés