Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146171
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Alexhun wrote:
      egy hete tettem fel a linuxot és azóta sem akuról nem tudom használni sem visszatenni az xp-t? és vigyem szervízbe miatta? 🙂 Megérte kipróbálni a pingvint. Pedíg tetszett, de látom az sem hibátlan.

      Csacsiságot beszélsz. Ennek semmi köze a linuxhoz.
      Az akku problémáról olvastam valahol ezzel a típussal kapcsolatban, de vindózos fórumon.
      A butulás probléma pedig hardvergond.

      De fölöslegesen rágjuk a gittet, szerintem az a probléma, hogy a laptopod nem akar karácsonyra vindózt. 21.gif 

      Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146172
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Alexhun wrote:
        egy hete tettem fel a linuxot és azóta sem akuról nem tudom használni sem visszatenni az xp-t? és vigyem szervízbe miatta? 🙂 Megérte kipróbálni a pingvint. Pedíg tetszett, de látom az sem hibátlan.

        Csacsiságot beszélsz. Ennek semmi köze a linuxhoz.
        Az akku problémáról olvastam valahol ezzel a típussal kapcsolatban, de vindózos fórumon.
        A butulás probléma pedig hardvergond.

        De fölöslegesen rágjuk a gittet, szerintem az a probléma, hogy a laptopod nem akar karácsonyra vindózt. 21.gif 

        Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146167
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Alexhun wrote:
          Semmit nem cseréltem, és már 2 telepítővel is próbáltam.

          Ha semmilyen cd-ről nem butul, akkor szervíz.
          Ma már nem csinálják meg. 1.gif 

          Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146168
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Alexhun wrote:
            Semmit nem cseréltem, és már 2 telepítővel is próbáltam.

            Ha semmilyen cd-ről nem butul, akkor szervíz.
            Ma már nem csinálják meg. 1.gif 

            Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146163
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Alexhun wrote:
              Üdv!

              Olyan problémám lenne, hogy ubuntut használtam egy darabig de bizonyos okom miatt vissza kell raknom az XP-t. De valamiért nem tudok bebootolni a cd-romról. mitől lehet ez? Hogyan tudnám beállítani. Biosba pedíg beállítottam, hülye nem vagyok hozzá. Amugy egy asus f5v notiról lenne szó, elötte xp volt rajta.

              Ennek semmi köze a linuxhoz.
              Más butulós telepítő elindul?
              Ha igen, rossz a vindóz telepítő.
              Ha nem, akkor hardver rendellenesség.

              Cseréltél pl. ubi telepítés után optikai olvasót?
              Ha igen, a dzsampernél lehet hiba.

              Én már jártam így. A laptopomon volt egy süsü 10.0. Kb. másfél éve rakattam bele egy dvd-írót – előzőleg combo volt.
              Frissíteni akartam 10.3-ra, de nem butult.
              Rossz volt a jumperelés.
              Átforrasztás után probléma megszűnt.

              Hozzászólás: Ubuntu után XP? #2146164
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Alexhun wrote:
                Üdv!

                Olyan problémám lenne, hogy ubuntut használtam egy darabig de bizonyos okom miatt vissza kell raknom az XP-t. De valamiért nem tudok bebootolni a cd-romról. mitől lehet ez? Hogyan tudnám beállítani. Biosba pedíg beállítottam, hülye nem vagyok hozzá. Amugy egy asus f5v notiról lenne szó, elötte xp volt rajta.

                Ennek semmi köze a linuxhoz.
                Más butulós telepítő elindul?
                Ha igen, rossz a vindóz telepítő.
                Ha nem, akkor hardver rendellenesség.

                Cseréltél pl. ubi telepítés után optikai olvasót?
                Ha igen, a dzsampernél lehet hiba.

                Én már jártam így. A laptopomon volt egy süsü 10.0. Kb. másfél éve rakattam bele egy dvd-írót – előzőleg combo volt.
                Frissíteni akartam 10.3-ra, de nem butult.
                Rossz volt a jumperelés.
                Átforrasztás után probléma megszűnt.

                Hozzászólás: Re: Mit szeretnék karácsonyra kapni? #2146035
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  „Ilyen van más országban is, vagy Hungaricum?”

                  Van.

                  Hozzászólás: Re: Mit szeretnék karácsonyra kapni? #2146036
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    „Ilyen van más országban is, vagy Hungaricum?”

                    Van.

                    Hozzászólás: pcmcia kártyaolvasó #2145618
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „nem mondjátok hogy még senkinek sem volt/van pcmcia kártyaolvasója…..”

                      Azért ez bizonyos körülmények között nem túl gyakori.
                      A hp psc1350-es nyomtatóm is meg a canon ip3000 is rendelkezik ilyennel. A fényképezőgépemet meg rádugom a laptopra.
                      Ha türelmesen vársz, előbb-utóbb biztosan idetéved valaki, akinek van ilyen kütyüje….

                      Hozzászólás: pcmcia kártyaolvasó #2145619
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        „nem mondjátok hogy még senkinek sem volt/van pcmcia kártyaolvasója…..”

                        Azért ez bizonyos körülmények között nem túl gyakori.
                        A hp psc1350-es nyomtatóm is meg a canon ip3000 is rendelkezik ilyennel. A fényképezőgépemet meg rádugom a laptopra.
                        Ha türelmesen vársz, előbb-utóbb biztosan idetéved valaki, akinek van ilyen kütyüje….

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 5,804