Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A futási szint szerkesztőben az alsasound milyen megjelöléssel szerepel?
Biztos, hogy fut?A futási szint szerkesztőben az alsasound milyen megjelöléssel szerepel?
Biztos, hogy fut?A yast – hardver – hang modulban minden rendben van? Ott a keverő? Teszthang?
A yast – hardver – hang modulban minden rendben van? Ott a keverő? Teszthang?
novatolinuxsuse wrote:Amikor belogin-olok egy felhasználónévvel akkor előhozza nekem a Yast2-t meg a Mozillat. Hogy tudom azt megcsinálni, hogy nem ugorjanak elő ezek az alkalmazások, meg egyáltalán bejelentkezésnél semmilyen alkalmazás ne induljon. Tippeket várok, hol kell beállítani.Hogy csináltad, hogy ezek elindulnak?
A mozillát még úgy-ahogy értem, mert ha kikapcsolás előtt nem lépsz ki belőle, akkor elindul. (Mint bármi más, amit bent hagysz.)
A yast-ot nem kapcsoltad ki, miután használtad?novatolinuxsuse wrote:Amikor belogin-olok egy felhasználónévvel akkor előhozza nekem a Yast2-t meg a Mozillat. Hogy tudom azt megcsinálni, hogy nem ugorjanak elő ezek az alkalmazások, meg egyáltalán bejelentkezésnél semmilyen alkalmazás ne induljon. Tippeket várok, hol kell beállítani.Hogy csináltad, hogy ezek elindulnak?
A mozillát még úgy-ahogy értem, mert ha kikapcsolás előtt nem lépsz ki belőle, akkor elindul. (Mint bármi más, amit bent hagysz.)
A yast-ot nem kapcsoltad ki, miután használtad?GutArbeiterMan wrote:Itt szokas kifigurazni a masikat? :/
Ez egy kedélyes [STRIKE]bolondokháza [/STRIKE]fórum.
A csipkelődésen nem szabad megsértődni.
Szeretetből történik.
GutArbeiterMan wrote:Itt szokas kifigurazni a masikat? :/
Ez egy kedélyes [STRIKE]bolondokháza [/STRIKE]fórum.
A csipkelődésen nem szabad megsértődni.
Szeretetből történik.
Csak egy kósza ötlet: ideje lenne eljátszani a rendszerfrissítés gondolatával. A 10.0 már nem támogatott.
Csak egy kósza ötlet: ideje lenne eljátszani a rendszerfrissítés gondolatával. A 10.0 már nem támogatott.
-
SzerzőBejegyzés