Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse Linuxon a hang beállítása #2144109
    Macskajancsi
    Felhasználó

      A futási szint szerkesztőben az alsasound milyen megjelöléssel szerepel?
      Biztos, hogy fut?

      Hozzászólás: Suse Linuxon a hang beállítása #2144110
      Macskajancsi
      Felhasználó

        A futási szint szerkesztőben az alsasound milyen megjelöléssel szerepel?
        Biztos, hogy fut?

        Hozzászólás: Suse Linuxon a hang beállítása #2144105
        Macskajancsi
        Felhasználó

          A yast – hardver – hang modulban minden rendben van? Ott a keverő? Teszthang?

          Hozzászólás: Suse Linuxon a hang beállítása #2144106
          Macskajancsi
          Felhasználó

            A yast – hardver – hang modulban minden rendben van? Ott a keverő? Teszthang?

            Macskajancsi
            Felhasználó
              novatolinuxsuse wrote:
              Amikor belogin-olok egy felhasználónévvel akkor előhozza nekem a Yast2-t meg a Mozillat. Hogy tudom azt megcsinálni, hogy nem ugorjanak elő ezek az alkalmazások, meg egyáltalán bejelentkezésnél semmilyen  alkalmazás ne induljon. Tippeket várok, hol kell beállítani.

              Hogy csináltad, hogy ezek elindulnak?
              A mozillát még úgy-ahogy értem, mert ha kikapcsolás előtt nem lépsz ki belőle, akkor elindul. (Mint bármi más, amit bent hagysz.)
              A yast-ot nem kapcsoltad ki, miután használtad?

              Macskajancsi
              Felhasználó
                novatolinuxsuse wrote:
                Amikor belogin-olok egy felhasználónévvel akkor előhozza nekem a Yast2-t meg a Mozillat. Hogy tudom azt megcsinálni, hogy nem ugorjanak elő ezek az alkalmazások, meg egyáltalán bejelentkezésnél semmilyen  alkalmazás ne induljon. Tippeket várok, hol kell beállítani.

                Hogy csináltad, hogy ezek elindulnak?
                A mozillát még úgy-ahogy értem, mert ha kikapcsolás előtt nem lépsz ki belőle, akkor elindul. (Mint bármi más, amit bent hagysz.)
                A yast-ot nem kapcsoltad ki, miután használtad?

                Hozzászólás: Mandriva nem indul #2142134
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  GutArbeiterMan wrote:
                  Itt szokas kifigurazni a masikat? :/

                  1.gif 
                  Ez egy kedélyes [STRIKE]bolondokháza [/STRIKE]fórum.
                  A csipkelődésen nem szabad megsértődni.
                  Szeretetből történik. 19.gif 

                  Hozzászólás: Mandriva nem indul #2142135
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    GutArbeiterMan wrote:
                    Itt szokas kifigurazni a masikat? :/

                    1.gif 
                    Ez egy kedélyes [STRIKE]bolondokháza [/STRIKE]fórum.
                    A csipkelődésen nem szabad megsértődni.
                    Szeretetből történik. 19.gif 

                    Hozzászólás: Postfix relayként, de lokális userrel #2143953
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Csak egy kósza ötlet: ideje lenne eljátszani a rendszerfrissítés gondolatával. A 10.0 már nem támogatott.

                      Hozzászólás: Postfix relayként, de lokális userrel #2143954
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Csak egy kósza ötlet: ideje lenne eljátszani a rendszerfrissítés gondolatával. A 10.0 már nem támogatott.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 5,804