Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:Ha sdd2-re írom át akkor is kernelpánikkal kifagy. Nem tudom van-e köze az új kernelnek ehez a jelenséghez amit online frissítéskor feltett magának a rendszer, de onnantól kezdve nem bootol.
Nem tudom. A jelenség számomra ismeretlen. Az online update-et rendszeresen futtatom, soha ilyen még nem volt.
Mint már írtam előzőleg, a 10.3-ban már kétszer is volt kernelfrissítés, a rendszer teljesen megfelelően működik, semmilyen rendellenességet nem tapasztaltam.
Az összes gépemen süsü10.3 fut, azt talán nem kell hangsúlyoznom, hogy különbözőek a hardverösszeállítások – mindegyiken más-más típusú az alaplap, a többiről nem is beszélve.
Amire nem válaszoltál (vagy csak elkerülte a figyelmemet) – telepítőlemezről indítva (telepített rendszer indítása) is sikertelen a dolog?Tony Magic wrote:Ha sdd2-re írom át akkor is kernelpánikkal kifagy. Nem tudom van-e köze az új kernelnek ehez a jelenséghez amit online frissítéskor feltett magának a rendszer, de onnantól kezdve nem bootol.Nem tudom. A jelenség számomra ismeretlen. Az online update-et rendszeresen futtatom, soha ilyen még nem volt.
Mint már írtam előzőleg, a 10.3-ban már kétszer is volt kernelfrissítés, a rendszer teljesen megfelelően működik, semmilyen rendellenességet nem tapasztaltam.
Az összes gépemen süsü10.3 fut, azt talán nem kell hangsúlyoznom, hogy különbözőek a hardverösszeállítások – mindegyiken más-más típusú az alaplap, a többiről nem is beszélve.
Amire nem válaszoltál (vagy csak elkerülte a figyelmemet) – telepítőlemezről indítva (telepített rendszer indítása) is sikertelen a dolog?Hybrid wrote:Milyen az a naplózott file-rendszer ?? Meg a másik dolog, hogy a barátnőmnek windowsa van, és a sticket legtöbbször windows alatt használják, fog az úgy működni ??A naplózó fájlrendszer az, ami naplóz.
A fat nem ilyen.
A barátnődnek milyen vindóza van? Ha nt, 2000 vagy xp, akkor felteszel egy ifs drájvert, és máris lehet használni az ext3-at.
Az naplózó.Hybrid wrote:Milyen az a naplózott file-rendszer ?? Meg a másik dolog, hogy a barátnőmnek windowsa van, és a sticket legtöbbször windows alatt használják, fog az úgy működni ??A naplózó fájlrendszer az, ami naplóz.
A fat nem ilyen.
A barátnődnek milyen vindóza van? Ha nt, 2000 vagy xp, akkor felteszel egy ifs drájvert, és máris lehet használni az ext3-at.
Az naplózó.Tony Magic wrote:… Tudom, hogy ez nektek gyerekjáték, ám nekem még nem az. ….Ilyennel még nem játszottam.
A jelenség számomra ismeretlen. Nem fordult még elő velem, hogy több kernelt kínált volna föl egy (azaz 1) frissített rendszer.
Első lépésként a telepítőlemezzel próbálkoznék (telepített rendszer indítása). Ha ez sikerrel jár (reménykedjünk), a yast – rendszer – rendszertöltő beállítása modulban törölném a régi kernelre utaló bejegyzést.
Egyébként fogalmam sincs, ez hogy fordulhat elő, hiszen a frissítés egy delta rpm-et tölt le, azt telepíti, egész egyszerűen felülírja a régebbi verziót – tehát elvileg nem létezhet belőle több különböző példány.Részvétem.
Tony Magic wrote:… Tudom, hogy ez nektek gyerekjáték, ám nekem még nem az. ….Ilyennel még nem játszottam.
A jelenség számomra ismeretlen. Nem fordult még elő velem, hogy több kernelt kínált volna föl egy (azaz 1) frissített rendszer.
Első lépésként a telepítőlemezzel próbálkoznék (telepített rendszer indítása). Ha ez sikerrel jár (reménykedjünk), a yast – rendszer – rendszertöltő beállítása modulban törölném a régi kernelre utaló bejegyzést.
Egyébként fogalmam sincs, ez hogy fordulhat elő, hiszen a frissítés egy delta rpm-et tölt le, azt telepíti, egész egyszerűen felülírja a régebbi verziót – tehát elvileg nem létezhet belőle több különböző példány.Részvétem.
Tony Magic wrote:Elrontottam valamit?Nem. Csak várd meg, amíg az updater befejezi a munkáját. Pár perc.
Utána használhatod a csomagkezelőt.Tony Magic wrote:Elrontottam valamit?Nem. Csak várd meg, amíg az updater befejezi a munkáját. Pár perc.
Utána használhatod a csomagkezelőt.OFF
-Tud úszni?
-Nem.
-És ha megfizetem?(Bocs.)
Ideje lenne kötelező olvasmánnyá tenni Rejtő Jenő műveit.
Csak valakinek el kéne mondania, hogy Fülig Jimmy és Török Szultán levelezési stílusa ebben a
paródia.
(Vagy már nyelvtan-helyesírás oktatás egyáltalán nem létezik? Akkor nem szóltam.) -
SzerzőBejegyzés