Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:….Azon kívül kéri a kernel verziót is, ami pontosan ugyanaz mint amit feltet a 10.3…
Lehet, hogy ez a baj? A megjelenés óta már kétszer volt kernelfrissítés.
A telepítési forrásokban ez szerepel?
http://download.opensuse.org/update/10.3/Tony Magic wrote:….Azon kívül kéri a kernel verziót is, ami pontosan ugyanaz mint amit feltet a 10.3…Lehet, hogy ez a baj? A megjelenés óta már kétszer volt kernelfrissítés.
A telepítési forrásokban ez szerepel?
http://download.opensuse.org/update/10.3/Már több, mint egy hete bambulok ezen a topikon.
Elmagyarázná valaki, hogy jön ebbe az egészbe a windows media player? Nem létezik egyáltalán olyan LINUXOS szoftver, ami alkalmas a tv-csatornák váltására? (Költői kérdés volt.
)
Továbbá: tudomásom szerint a windows media player nem fut natívan linuxon. Ha rosszul tudom, homályosítsatok fel, de win-es programot eddig csak emulációval vagy virtuális gépen tudtam futtatni.
Ha nagyon le vagyok maradva a technikai fejlődés nyomon követésétől, vessetek meg, mint egy ágyat.
Szeretnék művelődni, várom a magyarázatokat. (Netán megszületett a megegyezés az M$ és a Debian között, és a debian alapértelmezetten telepíti a windows media playert?)
Már több, mint egy hete bambulok ezen a topikon.
Elmagyarázná valaki, hogy jön ebbe az egészbe a windows media player? Nem létezik egyáltalán olyan LINUXOS szoftver, ami alkalmas a tv-csatornák váltására? (Költői kérdés volt.
)
Továbbá: tudomásom szerint a windows media player nem fut natívan linuxon. Ha rosszul tudom, homályosítsatok fel, de win-es programot eddig csak emulációval vagy virtuális gépen tudtam futtatni.
Ha nagyon le vagyok maradva a technikai fejlődés nyomon követésétől, vessetek meg, mint egy ágyat.
Szeretnék művelődni, várom a magyarázatokat. (Netán megszületett a megegyezés az M$ és a Debian között, és a debian alapértelmezetten telepíti a windows media playert?)
milfer wrote:Na ne.
Ha ezt az all.vob-ot kiírja, még video dvd se lesz belőle. Gondolom az asztali lejátszó dob egy hátast ha meglát egy 4,5 GB-s all.vob-ot *.ifo, és egyebek nélkül.
gtk wrote:Amugy minden file megvan , …Most honnan tudjam, hogy mi a búbánatot töltött le?
gtk wrote:Az a kerdesem, hogy ha kiirom DVDre, akkor egybe fogja jatszani, menu, minden rendesen fog mukodni? (nem ISO!)Ha jól rippelték, akkor igen.
(Vagy nincs is számítógépe, és a kenyérpirítóra akarja feltenni a dzsentút, amit összekötött a tv-vel meg egy írógéppel.
)gtk wrote:Kocci !Egy gomnd van, nem DVDrol van az anyag hanem torrentrol:)
És akkor mi a különbség?
Nem értem.yoooee wrote:…..,ílyen köcsögökkel mint macskajancsi ,….Te csak ne jellemezz engem.
Figyelmedbe lett ajánlva ez az oldal:
http://en.opensuse.org/NVIDIA
A következő olvasható rajta:
„You can use 1-Click-Install in openSUSE 10.3.”
Na most, ha az egérkurzorral rámész, a bal gombbal kell egyet kattintani (azaz lenyomod. Tudod, melyik a bal gomb?), és felteszi az nvidia drivert.
Ez tényleg pokolian nehéz dolog. megértem, hogy fel vagy háborodva.
Ezt az egykattintásos módszert már kipróbáltam, működik. Az ilyen dolgokon legközelebb próbálj nem gondolkodni, csak egyszerű embertelen eszközökkel kattints egyet oda, ahol a leírás mondja.
Ennek az nvidia drivernek a telepítése még vindózon is bonyolultabb. (Ugye vagy le kell tölteni, vagy berakni a telepítő cd-t. Ha ez megvan, ugyanúgy kattintani kell. Lehet, hogy kettőt is.)
yoooee wrote:…..,ílyen köcsögökkel mint macskajancsi ,….Te csak ne jellemezz engem.
Figyelmedbe lett ajánlva ez az oldal:
http://en.opensuse.org/NVIDIA
A következő olvasható rajta:
„You can use 1-Click-Install in openSUSE 10.3.”
Na most, ha az egérkurzorral rámész, a bal gombbal kell egyet kattintani (azaz lenyomod. Tudod, melyik a bal gomb?), és felteszi az nvidia drivert.
Ez tényleg pokolian nehéz dolog. megértem, hogy fel vagy háborodva.
Ezt az egykattintásos módszert már kipróbáltam, működik. Az ilyen dolgokon legközelebb próbálj nem gondolkodni, csak egyszerű embertelen eszközökkel kattints egyet oda, ahol a leírás mondja.
Ennek az nvidia drivernek a telepítése még vindózon is bonyolultabb. (Ugye vagy le kell tölteni, vagy berakni a telepítő cd-t. Ha ez megvan, ugyanúgy kattintani kell. Lehet, hogy kettőt is.)
-
SzerzőBejegyzés
)