Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138438
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Köszönjük a kimerítő tájékoztatást.
      Ebből most már akár én is tudnám telepíteni az nvidia drivert. 20.gif 

      Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138439
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Köszönjük a kimerítő tájékoztatást.
        Ebből most már akár én is tudnám telepíteni az nvidia drivert. 20.gif 

        Hozzászólás: Írási jog #2143267
        Macskajancsi
        Felhasználó
          nightwalker wrote:
          A Volume-ban hogyan írjam át?Akárhogy próbálomn,nem engedi.Mondjuk Linuxraki néven szeretném,hogy csatolja.Amúgy,az fstab-ban nincs benne a kötet.

          Előbb csatold le. Felcsatolt kötet csatolási pontját nem lehet megváltoztatni.
          Ha netán mégis sikerülne, a rendszered garantáltan összeomlik.

          Hozzászólás: Írási jog #2143268
          Macskajancsi
          Felhasználó
            nightwalker wrote:
            A Volume-ban hogyan írjam át?Akárhogy próbálomn,nem engedi.Mondjuk Linuxraki néven szeretném,hogy csatolja.Amúgy,az fstab-ban nincs benne a kötet.

            Előbb csatold le. Felcsatolt kötet csatolási pontját nem lehet megváltoztatni.
            Ha netán mégis sikerülne, a rendszered garantáltan összeomlik.

            Hozzászólás: Filetípus zűrzavar #2143251
            Macskajancsi
            Felhasználó

              A torrent nem hülyeség. Tudni kéne kezelni.
              Még torrent mant sem kell hozzá olvasgatni, csak jobb gombbal egerészni.
              Van olyan opció, hogy ‘adatintegritás ellenőrzése’. Ezt az opciót nem a felhasználók bosszantására tették beleje. Használni kell.
              Persze, ha a torrent fájlt már törölted, akkor ez az egész csak utólagos bölcsesség.
              Az meg, mint köztudott, nem egzakt tudományág. 19.gif 

              Hozzászólás: Filetípus zűrzavar #2143252
              Macskajancsi
              Felhasználó

                A torrent nem hülyeség. Tudni kéne kezelni.
                Még torrent mant sem kell hozzá olvasgatni, csak jobb gombbal egerészni.
                Van olyan opció, hogy ‘adatintegritás ellenőrzése’. Ezt az opciót nem a felhasználók bosszantására tették beleje. Használni kell.
                Persze, ha a torrent fájlt már törölted, akkor ez az egész csak utólagos bölcsesség.
                Az meg, mint köztudott, nem egzakt tudományág. 19.gif 

                Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138432
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  A jelszóbeírásnál nem lehet látni semmit.
                  Beírod, aztán nyomsz egy entert.
                  Az a nagy billentyű jobboldalon, egy balra mutató nyíl van rajta.
                  Egyébként egy envidija drájver felrakásakor semmi ilyesmi nem történik.
                  Valamit elqrtál.

                  Ha ezekután is ilyen részletes bőbeszédűséggel írsz le mindent, akkor előbb egy kommunikációs tanfolyásra kéne előbb beiratkoznod.
                  Ki a búbánat tudja ebből, hogy mit csináltál?

                  Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138433
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    A jelszóbeírásnál nem lehet látni semmit.
                    Beírod, aztán nyomsz egy entert.
                    Az a nagy billentyű jobboldalon, egy balra mutató nyíl van rajta.
                    Egyébként egy envidija drájver felrakásakor semmi ilyesmi nem történik.
                    Valamit elqrtál.

                    Ha ezekután is ilyen részletes bőbeszédűséggel írsz le mindent, akkor előbb egy kommunikációs tanfolyásra kéne előbb beiratkoznod.
                    Ki a búbánat tudja ebből, hogy mit csináltál?

                    Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138426
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      A ‘szánalmas’ topik nem ez. Oda kéne irogatni.20.gif 
                      Ez egyszerűen elképesztő.

                      De hogy konstruktív legyek: tanulmányozd ezt az oldalt:
                      http://www.opensuse.org

                      Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138427
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        A ‘szánalmas’ topik nem ez. Oda kéne irogatni.20.gif 
                        Ez egyszerűen elképesztő.

                        De hogy konstruktív legyek: tanulmányozd ezt az oldalt:
                        http://www.opensuse.org

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 5,804