Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszönjük a kimerítő tájékoztatást.
Ebből most már akár én is tudnám telepíteni az nvidia drivert.
Köszönjük a kimerítő tájékoztatást.
Ebből most már akár én is tudnám telepíteni az nvidia drivert.
nightwalker wrote:A Volume-ban hogyan írjam át?Akárhogy próbálomn,nem engedi.Mondjuk Linuxraki néven szeretném,hogy csatolja.Amúgy,az fstab-ban nincs benne a kötet.Előbb csatold le. Felcsatolt kötet csatolási pontját nem lehet megváltoztatni.
Ha netán mégis sikerülne, a rendszered garantáltan összeomlik.nightwalker wrote:A Volume-ban hogyan írjam át?Akárhogy próbálomn,nem engedi.Mondjuk Linuxraki néven szeretném,hogy csatolja.Amúgy,az fstab-ban nincs benne a kötet.Előbb csatold le. Felcsatolt kötet csatolási pontját nem lehet megváltoztatni.
Ha netán mégis sikerülne, a rendszered garantáltan összeomlik.A torrent nem hülyeség. Tudni kéne kezelni.
Még torrent mant sem kell hozzá olvasgatni, csak jobb gombbal egerészni.
Van olyan opció, hogy ‘adatintegritás ellenőrzése’. Ezt az opciót nem a felhasználók bosszantására tették beleje. Használni kell.
Persze, ha a torrent fájlt már törölted, akkor ez az egész csak utólagos bölcsesség.
Az meg, mint köztudott, nem egzakt tudományág.
A torrent nem hülyeség. Tudni kéne kezelni.
Még torrent mant sem kell hozzá olvasgatni, csak jobb gombbal egerészni.
Van olyan opció, hogy ‘adatintegritás ellenőrzése’. Ezt az opciót nem a felhasználók bosszantására tették beleje. Használni kell.
Persze, ha a torrent fájlt már törölted, akkor ez az egész csak utólagos bölcsesség.
Az meg, mint köztudott, nem egzakt tudományág.
A jelszóbeírásnál nem lehet látni semmit.
Beírod, aztán nyomsz egy entert.
Az a nagy billentyű jobboldalon, egy balra mutató nyíl van rajta.
Egyébként egy envidija drájver felrakásakor semmi ilyesmi nem történik.
Valamit elqrtál.Ha ezekután is ilyen részletes bőbeszédűséggel írsz le mindent, akkor előbb egy kommunikációs tanfolyásra kéne előbb beiratkoznod.
Ki a búbánat tudja ebből, hogy mit csináltál?A jelszóbeírásnál nem lehet látni semmit.
Beírod, aztán nyomsz egy entert.
Az a nagy billentyű jobboldalon, egy balra mutató nyíl van rajta.
Egyébként egy envidija drájver felrakásakor semmi ilyesmi nem történik.
Valamit elqrtál.Ha ezekután is ilyen részletes bőbeszédűséggel írsz le mindent, akkor előbb egy kommunikációs tanfolyásra kéne előbb beiratkoznod.
Ki a búbánat tudja ebből, hogy mit csináltál?A ‘szánalmas’ topik nem ez. Oda kéne irogatni.
Ez egyszerűen elképesztő.De hogy konstruktív legyek: tanulmányozd ezt az oldalt:
http://www.opensuse.orgA ‘szánalmas’ topik nem ez. Oda kéne irogatni.
Ez egyszerűen elképesztő.De hogy konstruktív legyek: tanulmányozd ezt az oldalt:
http://www.opensuse.org -
SzerzőBejegyzés