Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ilyet soha nem csináltam (nem is fogok), de:
miért ne lehetne a linuxos gép a net-osztó? Esetleg samba pdc? Ha nincs bekapcsolva a win, a samba server funkcióit automatikusan átvenné.
Ha bármi gond van (nálam még soha nem volt), otthonról ssh, vagy megmutatod, hogy kell újraindítani a linuxos gépet….
Részemről süsülinuxot használok, ott van profilváltó. Ezt a cron-nal össze lehet kötni, és voila.
Pl. a laptopon használom is ezt a funkciót: otthon megosztott hálózat egyik gépe, hot-spot-nál meg megy a wlan.Ilyet soha nem csináltam (nem is fogok), de:
miért ne lehetne a linuxos gép a net-osztó? Esetleg samba pdc? Ha nincs bekapcsolva a win, a samba server funkcióit automatikusan átvenné.
Ha bármi gond van (nálam még soha nem volt), otthonról ssh, vagy megmutatod, hogy kell újraindítani a linuxos gépet….
Részemről süsülinuxot használok, ott van profilváltó. Ezt a cron-nal össze lehet kötni, és voila.
Pl. a laptopon használom is ezt a funkciót: otthon megosztott hálózat egyik gépe, hot-spot-nál meg megy a wlan.Ha van konzolod, a sax2-őt tudod indítani.
Ha van konzolod, a sax2-őt tudod indítani.
Telepítőlemezről (a telepített rendszer indítása) mi a helyzet?
Ez valami video beállítási gond. Olyan frekvencia vagy felbontás van beállítva, amit a monitor nem tud értelmezni.
Milyen videokártya? Milyen monitor?Telepítőlemezről (a telepített rendszer indítása) mi a helyzet?
Ez valami video beállítási gond. Olyan frekvencia vagy felbontás van beállítva, amit a monitor nem tud értelmezni.
Milyen videokártya? Milyen monitor?Tony Magic wrote:Baj az, ha .run kiterjesztésű programokat is telepítettem? Nem csak a yasttal tettem fel programokat, hanem pár játékot is ami .run kiterjesztéssel települt.Nem baj, legfeljebb nem fog működni. De az is lehet, hogy fog.
Tony Magic wrote:Baj az, ha .run kiterjesztésű programokat is telepítettem? Nem csak a yasttal tettem fel programokat, hanem pár játékot is ami .run kiterjesztéssel települt.Nem baj, legfeljebb nem fog működni. De az is lehet, hogy fog.
A szóbanforgó cucc egy p3 duálprocesszoros rendszer, integrált raid-vezérlővel.
Szóval arra gyártották, hogy ezt a problémát tudja kezelni.
A mai napig működik. Persze már nem fat32 van rajta, (az sem volt sokáig, ntfs-re változott közben) hanem ext3.
Ha pontosabban érdekel, előkereshetem a számlát, de úgy emlékszem, 2001-ben vettem.
Azt tudom, hogy a vásárlás idején még nem volt xp.A szóbanforgó cucc egy p3 duálprocesszoros rendszer, integrált raid-vezérlővel.
Szóval arra gyártották, hogy ezt a problémát tudja kezelni.
A mai napig működik. Persze már nem fat32 van rajta, (az sem volt sokáig, ntfs-re változott közben) hanem ext3.
Ha pontosabban érdekel, előkereshetem a számlát, de úgy emlékszem, 2001-ben vettem.
Azt tudom, hogy a vásárlás idején még nem volt xp. -
SzerzőBejegyzés