Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127930
    Macskajancsi
    Felhasználó
      zoltan22 wrote:
      Norton Ghost tudja kezelni.

      Gondolom, ezt eddig is tudta, mivel az említett program hozza létre. 1.gif 
      Ami nekem nem világos, hogy miért pendrájvot akar erre a célra használni.
      A lementett .gho image egy teljes rendszer mentése esetén meglehetősen nagy, akár 4 giga fölötti is lehet. Ebben az esetben a pendrájvval már gond lehet, ha azon az alapértelmezett fat32 fájlrendszert használja.
      Arra meg gondolni sem merek, hogy pl. egy 2,5 gigás image-et akar egy 512-es pendrájvra másolni…19.gif 

      Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127932
      Macskajancsi
      Felhasználó
        zoltan22 wrote:
        Norton Ghost tudja kezelni.

        Gondolom, ezt eddig is tudta, mivel az említett program hozza létre. 1.gif 
        Ami nekem nem világos, hogy miért pendrájvot akar erre a célra használni.
        A lementett .gho image egy teljes rendszer mentése esetén meglehetősen nagy, akár 4 giga fölötti is lehet. Ebben az esetben a pendrájvval már gond lehet, ha azon az alapértelmezett fat32 fájlrendszert használja.
        Arra meg gondolni sem merek, hogy pl. egy 2,5 gigás image-et akar egy 512-es pendrájvra másolni…19.gif 

        Hozzászólás: kernel frissítés suse 10.2-re, de hogyan? #2142730
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          Nagyon félek még feltenni a 10.3-at, ahogyan itt olvasgatom sok a hiba benne.

          Kevesebb a hiba, mint a 10.2-ben. Nekem sincs gondom. (Jelenleg)

          Ja, egy kérdés: miért bigsmp kernelt használsz? Több, mint 4 giga ramod van? Vagy több, mint 32 processzorod?

          Hozzászólás: kernel frissítés suse 10.2-re, de hogyan? #2142731
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Tony Magic wrote:
            Nagyon félek még feltenni a 10.3-at, ahogyan itt olvasgatom sok a hiba benne.

            Kevesebb a hiba, mint a 10.2-ben. Nekem sincs gondom. (Jelenleg)

            Ja, egy kérdés: miért bigsmp kernelt használsz? Több, mint 4 giga ramod van? Vagy több, mint 32 processzorod?

            Macskajancsi
            Felhasználó
              Tony Magic wrote:
              Macskajancsi wrote:
              X-akták. 19.gif 
              Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat.

              Elképzelhető, ám amíg nem csináltam frissítést addig hibátlanul futott 100-ból 100-szor a knetwork manager.

              Ezen most fölösleges a gittet rágni, ha megint előfordul, akkor gondolj erre a lehetőségre is.
              Az érvelésed egyébként nem helytálló.
              A rejtett hibák lélektanát tanulmányozhatod Murphy törvénykönyvében. 21.gif 

              Macskajancsi
              Felhasználó
                Tony Magic wrote:
                Macskajancsi wrote:
                X-akták. 19.gif 
                Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat.

                Elképzelhető, ám amíg nem csináltam frissítést addig hibátlanul futott 100-ból 100-szor a knetwork manager.

                Ezen most fölösleges a gittet rágni, ha megint előfordul, akkor gondolj erre a lehetőségre is.
                Az érvelésed egyébként nem helytálló.
                A rejtett hibák lélektanát tanulmányozhatod Murphy törvénykönyvében. 21.gif 

                Hozzászólás: Forrás csomagok #2142680
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Egy hangvilla ócsóbb.
                  Valamikor telefonon is lehetett 440Hz-es normál ‘a’ hangot kérni valamelyik telefonszámon, nem tudom, létezik-e még ilyesmi.
                  Egyébként a húrok nem azért hangolódnak el, mert újak. A régi is elhangolódik.
                  Ha megvizsgálod, hogy szerkezetileg hogy néz ki egy gitár, akkor rájössz, hogy a hangolókulcsra ráfeszülő húr egy idő után elmozdítja a hangolókulcsot. Ehhez még vedd hozzá a változó hőmérsékletet.

                  (Addig énekeltem kórusban, amíg rá nem jöttek, honnan jön a zaj. 21.gif  )

                  Hozzászólás: Forrás csomagok #2142681
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Egy hangvilla ócsóbb.
                    Valamikor telefonon is lehetett 440Hz-es normál ‘a’ hangot kérni valamelyik telefonszámon, nem tudom, létezik-e még ilyesmi.
                    Egyébként a húrok nem azért hangolódnak el, mert újak. A régi is elhangolódik.
                    Ha megvizsgálod, hogy szerkezetileg hogy néz ki egy gitár, akkor rájössz, hogy a hangolókulcsra ráfeszülő húr egy idő után elmozdítja a hangolókulcsot. Ehhez még vedd hozzá a változó hőmérsékletet.

                    (Addig énekeltem kórusban, amíg rá nem jöttek, honnan jön a zaj. 21.gif  )

                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      X-akták. 19.gif 
                      Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat.

                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        X-akták. 19.gif 
                        Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 5,804