Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zoltan22 wrote:Norton Ghost tudja kezelni.
Gondolom, ezt eddig is tudta, mivel az említett program hozza létre.
Ami nekem nem világos, hogy miért pendrájvot akar erre a célra használni.
A lementett .gho image egy teljes rendszer mentése esetén meglehetősen nagy, akár 4 giga fölötti is lehet. Ebben az esetben a pendrájvval már gond lehet, ha azon az alapértelmezett fat32 fájlrendszert használja.
Arra meg gondolni sem merek, hogy pl. egy 2,5 gigás image-et akar egy 512-es pendrájvra másolni…
zoltan22 wrote:Norton Ghost tudja kezelni.Gondolom, ezt eddig is tudta, mivel az említett program hozza létre.
Ami nekem nem világos, hogy miért pendrájvot akar erre a célra használni.
A lementett .gho image egy teljes rendszer mentése esetén meglehetősen nagy, akár 4 giga fölötti is lehet. Ebben az esetben a pendrájvval már gond lehet, ha azon az alapértelmezett fat32 fájlrendszert használja.
Arra meg gondolni sem merek, hogy pl. egy 2,5 gigás image-et akar egy 512-es pendrájvra másolni…
Tony Magic wrote:Nagyon félek még feltenni a 10.3-at, ahogyan itt olvasgatom sok a hiba benne.Kevesebb a hiba, mint a 10.2-ben. Nekem sincs gondom. (Jelenleg)
Ja, egy kérdés: miért bigsmp kernelt használsz? Több, mint 4 giga ramod van? Vagy több, mint 32 processzorod?
Tony Magic wrote:Nagyon félek még feltenni a 10.3-at, ahogyan itt olvasgatom sok a hiba benne.Kevesebb a hiba, mint a 10.2-ben. Nekem sincs gondom. (Jelenleg)
Ja, egy kérdés: miért bigsmp kernelt használsz? Több, mint 4 giga ramod van? Vagy több, mint 32 processzorod?
Tony Magic wrote:Macskajancsi wrote:X-akták.
Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat.Elképzelhető, ám amíg nem csináltam frissítést addig hibátlanul futott 100-ból 100-szor a knetwork manager.
Ezen most fölösleges a gittet rágni, ha megint előfordul, akkor gondolj erre a lehetőségre is.
Az érvelésed egyébként nem helytálló.
A rejtett hibák lélektanát tanulmányozhatod Murphy törvénykönyvében.
Tony Magic wrote:Macskajancsi wrote:X-akták.
Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat.Elképzelhető, ám amíg nem csináltam frissítést addig hibátlanul futott 100-ból 100-szor a knetwork manager.
Ezen most fölösleges a gittet rágni, ha megint előfordul, akkor gondolj erre a lehetőségre is.
Az érvelésed egyébként nem helytálló.
A rejtett hibák lélektanát tanulmányozhatod Murphy törvénykönyvében.
Egy hangvilla ócsóbb.
Valamikor telefonon is lehetett 440Hz-es normál ‘a’ hangot kérni valamelyik telefonszámon, nem tudom, létezik-e még ilyesmi.
Egyébként a húrok nem azért hangolódnak el, mert újak. A régi is elhangolódik.
Ha megvizsgálod, hogy szerkezetileg hogy néz ki egy gitár, akkor rájössz, hogy a hangolókulcsra ráfeszülő húr egy idő után elmozdítja a hangolókulcsot. Ehhez még vedd hozzá a változó hőmérsékletet.(Addig énekeltem kórusban, amíg rá nem jöttek, honnan jön a zaj.
)Egy hangvilla ócsóbb.
Valamikor telefonon is lehetett 440Hz-es normál ‘a’ hangot kérni valamelyik telefonszámon, nem tudom, létezik-e még ilyesmi.
Egyébként a húrok nem azért hangolódnak el, mert újak. A régi is elhangolódik.
Ha megvizsgálod, hogy szerkezetileg hogy néz ki egy gitár, akkor rájössz, hogy a hangolókulcsra ráfeszülő húr egy idő után elmozdítja a hangolókulcsot. Ehhez még vedd hozzá a változó hőmérsékletet.(Addig énekeltem kórusban, amíg rá nem jöttek, honnan jön a zaj.
)X-akták.
Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat.X-akták.
Viszont a jelenség arra utal, hogy a gépeddel nincs valami rendben, ez valamelyik hardware hibájából adódhat. -
SzerzőBejegyzés