Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyuszk wrote:Kérdés az lenne hogy nálatok is így viselkedik-e a cucc, és ha nem (vagy igen 🙂 ) mit javasolnátok a megoldására?
Így viselkedik.
Megoldás (persze csak lokális
): többé nem nyitom meg ezt a weboldalt.csablak wrote:Macskajancsi te nem érted hogy miről van szó!
Ne engem oktass ki. Rá kell férnie és kész!Bocs.
Sőt, az én anyámat.csablak wrote:Macskajancsi te nem érted hogy miről van szó!
Ne engem oktass ki. Rá kell férnie és kész!Bocs.
Sőt, az én anyámat.Kapcsold ki.
Egy kutyus az ikonja.
Egyébként az újabb verzióban már javították ezt a problémát.A beállításaiban is lehet turkálni. Pl. vedd ki a jelzést a „Start beagle indexing service automatically” elől.
Kapcsold ki.
Egy kutyus az ikonja.
Egyébként az újabb verzióban már javították ezt a problémát.A beállításaiban is lehet turkálni. Pl. vedd ki a jelzést a „Start beagle indexing service automatically” elől.
kisbetu wrote:petishow wrote:de nem tudom a kezo lepeseketjob labat a bal utan balt a job utan
petishow:
Első feladat (tessék önállóan, némi gondolkodás igénybevételével megkeresni a megoldást)
– hogyan lehet a linuxforum.hu-n új topikot nyitni?(Tisztelettel kérem a kedves fórumtársakat, most ne segítsenek.
)lisovszki, mi bajod van?
Nyugodt ember száz évig él.
A hozzászólásodból azt spekuláltam ki, hogy tevékeny résztvevője vagy a címben szereplő disztró magyarításának.
Eddig nem szóltam hozzá a témához, mert:
1. Örülök, hogy valaki tesz bármit is a közösségért. Ehhez nem kell kommentár.
De ha nagyon hiányzik egy vállonveregetés, most tessék, itt van.
2. A magam részéről a dolog nem tud különösebben tűzbe hozni, ehhez sem kell kommentár.Ha valaki elmondja a véleményét, azt nem kellene ennyire zokon venni.
Minden megjegyzésnek van valamennyi igazságtartalma, egyáltalán nem biztos, hogy ártó szándékú.Próbáld meg ezt a diskurzust úgy elképzelni, hogy ez egy sörözés közben zajlik…
Ugye, már nem is látod olyan sötéten a dolgokat?
lisovszki, mi bajod van?
Nyugodt ember száz évig él.
A hozzászólásodból azt spekuláltam ki, hogy tevékeny résztvevője vagy a címben szereplő disztró magyarításának.
Eddig nem szóltam hozzá a témához, mert:
1. Örülök, hogy valaki tesz bármit is a közösségért. Ehhez nem kell kommentár.
De ha nagyon hiányzik egy vállonveregetés, most tessék, itt van.
2. A magam részéről a dolog nem tud különösebben tűzbe hozni, ehhez sem kell kommentár.Ha valaki elmondja a véleményét, azt nem kellene ennyire zokon venni.
Minden megjegyzésnek van valamennyi igazságtartalma, egyáltalán nem biztos, hogy ártó szándékú.Próbáld meg ezt a diskurzust úgy elképzelni, hogy ez egy sörözés közben zajlik…
Ugye, már nem is látod olyan sötéten a dolgokat?
petishow wrote:hello macskajancsi !kerdezni akarom hol talalok opensuse linux 10.3-hoz program csomagokat
mert nem talaolok hozza .koszi.
Ennek mi köze a szkájphoz?
Egyébként:
http://en.opensuse.org/Package_Repositories
http://en.opensuse.org/Additional_YaST_Package_RepositoriesItt a leírás, hogyan használd:
http://en.opensuse.org/Add_Package_Repositories_to_YaSTA skype-ot meg a skype oldalán találod.
Mint ahogy a suse csomagokat a suse oldalán: http://www.opensuse.org/
(Persze ez túl logikus, ki a fene gondolna ilyesmire?
)A profilodban úgy állítod az időt, ahogy úri gusztusodnak éppen megfelel.
Ez nem bug, hanem ficsőr.
-
SzerzőBejegyzés
): többé nem nyitom meg ezt a weboldalt.
)