Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Elhasaló Flash player Firefox és Opera alatt #2140951
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Gyuszk wrote:
      Kérdés az lenne hogy nálatok is így viselkedik-e a cucc, és ha nem (vagy igen 🙂 ) mit javasolnátok a megoldására?

      Így viselkedik.
      Megoldás (persze csak lokális 10.gif  ): többé nem nyitom meg ezt a weboldalt.

      Hozzászólás: dvd készítés #2140206
      Macskajancsi
      Felhasználó
        csablak wrote:
        Macskajancsi te nem érted hogy miről van szó!
        Ne engem oktass ki. Rá kell férnie és kész!

        Bocs.
        Sőt, az én anyámat.

        Hozzászólás: dvd készítés #2140207
        Macskajancsi
        Felhasználó
          csablak wrote:
          Macskajancsi te nem érted hogy miről van szó!
          Ne engem oktass ki. Rá kell férnie és kész!

          Bocs.
          Sőt, az én anyámat.

          Hozzászólás: beagled-helper + procihasználat #2140718
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Kapcsold ki.
            Egy kutyus az ikonja.
            Egyébként az újabb verzióban már javították ezt a problémát.

            A beállításaiban is lehet turkálni. Pl. vedd ki a jelzést a „Start beagle indexing service automatically” elől.

            Hozzászólás: beagled-helper + procihasználat #2140719
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Kapcsold ki.
              Egy kutyus az ikonja.
              Egyébként az újabb verzióban már javították ezt a problémát.

              A beállításaiban is lehet turkálni. Pl. vedd ki a jelzést a „Start beagle indexing service automatically” elől.

              Hozzászólás: MSN SuSE 8.1 alatt #2035213
              Macskajancsi
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                petishow wrote:
                de nem tudom a kezo lepeseket

                job labat a bal utan balt a job utan

                24.gif 
                petishow:
                Első feladat (tessék önállóan, némi gondolkodás igénybevételével megkeresni a megoldást)
                – hogyan lehet a linuxforum.hu-n új topikot nyitni?

                (Tisztelettel kérem a kedves fórumtársakat, most ne segítsenek. 19.gif  )

                Hozzászólás: Megjelent a PCLinuxOS 2007 Magyar kiadása! #2138964
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  lisovszki, mi bajod van?
                  Nyugodt ember száz évig él. 10.gif 

                  A hozzászólásodból azt spekuláltam ki, hogy tevékeny résztvevője vagy a címben szereplő disztró magyarításának.
                  Eddig nem szóltam hozzá a témához, mert:
                  1. Örülök, hogy valaki tesz bármit is a közösségért. Ehhez nem kell kommentár.
                  De ha nagyon hiányzik egy vállonveregetés, most tessék, itt van. 36.gif 
                  2. A magam részéről a dolog nem tud különösebben tűzbe hozni, ehhez sem kell kommentár.

                  Ha valaki elmondja a véleményét, azt nem kellene ennyire zokon venni.
                  Minden megjegyzésnek van valamennyi igazságtartalma, egyáltalán nem biztos, hogy ártó szándékú.

                  Próbáld meg ezt a diskurzust úgy elképzelni, hogy ez egy sörözés közben zajlik…
                  Ugye, már nem is látod olyan sötéten a dolgokat? 21.gif 

                  Hozzászólás: Megjelent a PCLinuxOS 2007 Magyar kiadása! #2138965
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    lisovszki, mi bajod van?
                    Nyugodt ember száz évig él. 10.gif 

                    A hozzászólásodból azt spekuláltam ki, hogy tevékeny résztvevője vagy a címben szereplő disztró magyarításának.
                    Eddig nem szóltam hozzá a témához, mert:
                    1. Örülök, hogy valaki tesz bármit is a közösségért. Ehhez nem kell kommentár.
                    De ha nagyon hiányzik egy vállonveregetés, most tessék, itt van. 36.gif 
                    2. A magam részéről a dolog nem tud különösebben tűzbe hozni, ehhez sem kell kommentár.

                    Ha valaki elmondja a véleményét, azt nem kellene ennyire zokon venni.
                    Minden megjegyzésnek van valamennyi igazságtartalma, egyáltalán nem biztos, hogy ártó szándékú.

                    Próbáld meg ezt a diskurzust úgy elképzelni, hogy ez egy sörözés közben zajlik…
                    Ugye, már nem is látod olyan sötéten a dolgokat? 21.gif 

                    Hozzászólás: Skype => Dropped >:-( #2096226
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      petishow wrote:
                      hello macskajancsi !

                      kerdezni akarom hol talalok  opensuse linux 10.3-hoz program csomagokat
                      mert nem talaolok hozza .

                      koszi.

                      Ennek mi köze a szkájphoz?
                      Egyébként:
                      http://en.opensuse.org/Package_Repositories
                      http://en.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories

                      Itt a leírás, hogyan használd:
                      http://en.opensuse.org/Add_Package_Repositories_to_YaST

                      A skype-ot meg a skype oldalán találod.
                      Mint ahogy a suse csomagokat a suse oldalán: http://www.opensuse.org/
                      (Persze ez túl logikus, ki a fene gondolna ilyesmire? 19.gif  )

                      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007474
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        A profilodban úgy állítod az időt, ahogy úri gusztusodnak éppen megfelel.

                        Ez nem bug, hanem ficsőr. 10.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 5,804