Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 Personal téma (SKIN) #2140222
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Ezt a topikot tényleg komolyan gondoljátok?
      A 9.1 már elég régóta (kb. másfél éve) nem támogatott. Majdnem 4 (azaz négy) éves a disztró.
      Ha BÁRMIT lehet hozzá találni, az csak a véletlen műve lehet.

      Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 Personal téma (SKIN) #2140223
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Ezt a topikot tényleg komolyan gondoljátok?
        A 9.1 már elég régóta (kb. másfél éve) nem támogatott. Majdnem 4 (azaz négy) éves a disztró.
        Ha BÁRMIT lehet hozzá találni, az csak a véletlen műve lehet.

        Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135818
        Macskajancsi
        Felhasználó

          „kosszi szepen . mennyivel tartozam?”

          Ingyér vót áfával együtt.
          Mit nem értettél? (Vagy ezt az örök titok homálya borítja?)

          Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135819
          Macskajancsi
          Felhasználó

            „kosszi szepen . mennyivel tartozam?”

            Ingyér vót áfával együtt.
            Mit nem értettél? (Vagy ezt az örök titok homálya borítja?)

            Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135814
            Macskajancsi
            Felhasználó

              yast – hálózati eszközök – (értelemszerűen) dsl – hálókártya kiválasztása (értelemszerűen ha csak egy van, gondolom, nem probléma) – /Következő gomb (jobb oldalon, alul) – felhasználónév, jelszó –
              ez szerintem egyszerű.
              Még mindig nem tudom, mit nem értesz.
              Értelemszerűen áruld már el, mert amíg nem tudjuk, senki nem tud segíteni.

              Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135815
              Macskajancsi
              Felhasználó

                yast – hálózati eszközök – (értelemszerűen) dsl – hálókártya kiválasztása (értelemszerűen ha csak egy van, gondolom, nem probléma) – /Következő gomb (jobb oldalon, alul) – felhasználónév, jelszó –
                ez szerintem egyszerű.
                Még mindig nem tudom, mit nem értesz.
                Értelemszerűen áruld már el, mert amíg nem tudjuk, senki nem tud segíteni.

                Hozzászólás: Suse Linux 10.2 bootolás #2139986
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  „….de akkor miért nem mondja párbeszédablakban, hogy melyiket tegyem be vagy az nem szokása? „

                  De mondja.
                  Az MD5sum-ot ellenőrizted, mielőtt kiírtad a telepítőlemezeket?

                  Hozzászólás: Suse Linux 10.2 bootolás #2139987
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    „….de akkor miért nem mondja párbeszédablakban, hogy melyiket tegyem be vagy az nem szokása? „

                    De mondja.
                    Az MD5sum-ot ellenőrizted, mielőtt kiírtad a telepítőlemezeket?

                    Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135810
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      petishow wrote:
                      kisbetu !

                      nekem xp  volt ott be tudom alliani bar mikor . de pont nem ertem olyanokat kerdez amit nem ertek.

                      azert kertem segitseget mert lovesem sincs rola hogy kell beallitani az egeszet.

                      Szabad tudni KONKRÉTAN,  hogy mit nem értesz?
                      (Ha már KONKRÉT problémákról van szó. 19.gif  )

                      Mellesleg szégyenkezve írom ide: múlt héten egy xp-s gépen kellett beállítanom adsl-t – egy teljes fél percembe került, mire rájöttem, hogy itt hiába keresem a config fájlt.
                      Gyorsan felhívtam egy kollégámat, hogy HOL A FRANCBA KERESSEM  xp-n a beállításokat….Évek óta nem láttam ilyet, persze, hogy bénáztam a vindózzal.  21.gif 

                      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135811
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        petishow wrote:
                        kisbetu !

                        nekem xp  volt ott be tudom alliani bar mikor . de pont nem ertem olyanokat kerdez amit nem ertek.

                        azert kertem segitseget mert lovesem sincs rola hogy kell beallitani az egeszet.

                        Szabad tudni KONKRÉTAN,  hogy mit nem értesz?
                        (Ha már KONKRÉT problémákról van szó. 19.gif  )

                        Mellesleg szégyenkezve írom ide: múlt héten egy xp-s gépen kellett beállítanom adsl-t – egy teljes fél percembe került, mire rájöttem, hogy itt hiába keresem a config fájlt.
                        Gyorsan felhívtam egy kollégámat, hogy HOL A FRANCBA KERESSEM  xp-n a beállításokat….Évek óta nem láttam ilyet, persze, hogy bénáztam a vindózzal.  21.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 5,804