Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezt a topikot tényleg komolyan gondoljátok?
A 9.1 már elég régóta (kb. másfél éve) nem támogatott. Majdnem 4 (azaz négy) éves a disztró.
Ha BÁRMIT lehet hozzá találni, az csak a véletlen műve lehet.Ezt a topikot tényleg komolyan gondoljátok?
A 9.1 már elég régóta (kb. másfél éve) nem támogatott. Majdnem 4 (azaz négy) éves a disztró.
Ha BÁRMIT lehet hozzá találni, az csak a véletlen műve lehet.„kosszi szepen . mennyivel tartozam?”
Ingyér vót áfával együtt.
Mit nem értettél? (Vagy ezt az örök titok homálya borítja?)„kosszi szepen . mennyivel tartozam?”
Ingyér vót áfával együtt.
Mit nem értettél? (Vagy ezt az örök titok homálya borítja?)yast – hálózati eszközök – (értelemszerűen) dsl – hálókártya kiválasztása (értelemszerűen ha csak egy van, gondolom, nem probléma) – /Következő gomb (jobb oldalon, alul) – felhasználónév, jelszó –
ez szerintem egyszerű.
Még mindig nem tudom, mit nem értesz.
Értelemszerűen áruld már el, mert amíg nem tudjuk, senki nem tud segíteni.yast – hálózati eszközök – (értelemszerűen) dsl – hálókártya kiválasztása (értelemszerűen ha csak egy van, gondolom, nem probléma) – /Következő gomb (jobb oldalon, alul) – felhasználónév, jelszó –
ez szerintem egyszerű.
Még mindig nem tudom, mit nem értesz.
Értelemszerűen áruld már el, mert amíg nem tudjuk, senki nem tud segíteni.„….de akkor miért nem mondja párbeszédablakban, hogy melyiket tegyem be vagy az nem szokása? „
De mondja.
Az MD5sum-ot ellenőrizted, mielőtt kiírtad a telepítőlemezeket?„….de akkor miért nem mondja párbeszédablakban, hogy melyiket tegyem be vagy az nem szokása? „
De mondja.
Az MD5sum-ot ellenőrizted, mielőtt kiírtad a telepítőlemezeket?petishow wrote:kisbetu !nekem xp volt ott be tudom alliani bar mikor . de pont nem ertem olyanokat kerdez amit nem ertek.
azert kertem segitseget mert lovesem sincs rola hogy kell beallitani az egeszet.
Szabad tudni KONKRÉTAN, hogy mit nem értesz?
(Ha már KONKRÉT problémákról van szó.
)Mellesleg szégyenkezve írom ide: múlt héten egy xp-s gépen kellett beállítanom adsl-t – egy teljes fél percembe került, mire rájöttem, hogy itt hiába keresem a config fájlt.
Gyorsan felhívtam egy kollégámat, hogy HOL A FRANCBA KERESSEM xp-n a beállításokat….Évek óta nem láttam ilyet, persze, hogy bénáztam a vindózzal.
petishow wrote:kisbetu !nekem xp volt ott be tudom alliani bar mikor . de pont nem ertem olyanokat kerdez amit nem ertek.
azert kertem segitseget mert lovesem sincs rola hogy kell beallitani az egeszet.
Szabad tudni KONKRÉTAN, hogy mit nem értesz?
(Ha már KONKRÉT problémákról van szó.
)Mellesleg szégyenkezve írom ide: múlt héten egy xp-s gépen kellett beállítanom adsl-t – egy teljes fél percembe került, mire rájöttem, hogy itt hiába keresem a config fájlt.
Gyorsan felhívtam egy kollégámat, hogy HOL A FRANCBA KERESSEM xp-n a beállításokat….Évek óta nem láttam ilyet, persze, hogy bénáztam a vindózzal.
-
SzerzőBejegyzés
)