Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131508
    Macskajancsi
    Felhasználó
      csablak wrote:
      Hogy is álljak hozzá?

      Az alapanyag az mpeg2.
      Ebből a kedvenc dvd-szerkesztő programod elkészíti a vob-fájlokat és a szükséges dvd-struktúrát.

      Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131509
      Macskajancsi
      Felhasználó
        csablak wrote:
        Hogy is álljak hozzá?

        Az alapanyag az mpeg2.
        Ebből a kedvenc dvd-szerkesztő programod elkészíti a vob-fájlokat és a szükséges dvd-struktúrát.

        Hozzászólás: Suse Linux 10.2 bootolás #2139982
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Itt miért nincs a témáról szavazás? Csak a linux.hu-n lehet? 19.gif 
          Egyébként ilyet akkor láttam, amikor a telepítőlemez hibás volt.

          Hozzászólás: Suse Linux 10.2 bootolás #2139983
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Itt miért nincs a témáról szavazás? Csak a linux.hu-n lehet? 19.gif 
            Egyébként ilyet akkor láttam, amikor a telepítőlemez hibás volt.

            Hozzászólás: Ati Driver #2133709
            Macskajancsi
            Felhasználó
              vasy05 wrote:
              gabaman wrote:
              „Mi lehet a baj?”

              Az, hogy 1000 éves grafikus meghajtót használsz.

              Csak XFCE van fent.

              Az xfce melyik videjókártyához való? 20.gif 

              Hozzászólás: Ati Driver #2133710
              Macskajancsi
              Felhasználó
                vasy05 wrote:
                gabaman wrote:
                „Mi lehet a baj?”

                Az, hogy 1000 éves grafikus meghajtót használsz.

                Csak XFCE van fent.

                Az xfce melyik videjókártyához való? 20.gif 

                Macskajancsi
                Felhasználó
                  lada2105 wrote:
                  1. vagy frissítesz 10.2-re

                  Vagy 10.3-ra. Jobb lenne. 19.gif 

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    lada2105 wrote:
                    1. vagy frissítesz 10.2-re

                    Vagy 10.3-ra. Jobb lenne. 19.gif 

                    Hozzászólás: LG Wide LCD Monitor nem működik #2139564
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      1. A süsü 10.0 ugyan még támogatott rendszer, de már csak napok kérdése, hogy ne legyen az. Felejtsd el. Tessék a kurrens süsü verziót használni.
                      2. A sax2-vel beállíthatod a monitort. Keresgélj a monitor választható paraméterei között, nem csak 4:3 van.
                      3. Az inteles meghajtó tudtommal nem volt része a 10.0-nak. Ld. első pont. Amennyiben nem új telepítést választasz, hanem a régit frissíted, akkor a régi i810-es meghajtó nem kerül lecserélésre.
                      A sax2 -r paranccsal tudod kicserélni az inteles meghajtóra.

                      Hozzászólás: LG Wide LCD Monitor nem működik #2139565
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        1. A süsü 10.0 ugyan még támogatott rendszer, de már csak napok kérdése, hogy ne legyen az. Felejtsd el. Tessék a kurrens süsü verziót használni.
                        2. A sax2-vel beállíthatod a monitort. Keresgélj a monitor választható paraméterei között, nem csak 4:3 van.
                        3. Az inteles meghajtó tudtommal nem volt része a 10.0-nak. Ld. első pont. Amennyiben nem új telepítést választasz, hanem a régit frissíted, akkor a régi i810-es meghajtó nem kerül lecserélésre.
                        A sax2 -r paranccsal tudod kicserélni az inteles meghajtóra.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 5,804