Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Képernyő.. #2108107
    Macskajancsi
    Felhasználó
      takito wrote:
      A frissítési frekvenciát átállítottam 87Hz-re és így már jó. Mondjuk az érdekes, hogy a monitor 60Hz-et tud csak. 11.gif 

      Ugyan már. Linuxon a végtelen ciklus is lefut 2 másodperc alatt. 21.gif 

      Hozzászólás: Képernyő.. #2108108
      Macskajancsi
      Felhasználó
        takito wrote:
        A frissítési frekvenciát átállítottam 87Hz-re és így már jó. Mondjuk az érdekes, hogy a monitor 60Hz-et tud csak. 11.gif 

        Ugyan már. Linuxon a végtelen ciklus is lefut 2 másodperc alatt. 21.gif 

        Hozzászólás: Multimédia lejátszás #2139266
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Sűrű vállvonogatás és legyintés.
          Nem a programokban van a hiba, az én warez süsülinuxomnak ezekkel nincs problémája.
          Ha berakok pl. egy (gyári, kódolt) dvd-t, elindul a kaffeine. Nem csak elindul, hanem a menüket is kezeli, sőt a filmet is lejátssza.

          Hozzászólás: Multimédia lejátszás #2139267
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Sűrű vállvonogatás és legyintés.
            Nem a programokban van a hiba, az én warez süsülinuxomnak ezekkel nincs problémája.
            Ha berakok pl. egy (gyári, kódolt) dvd-t, elindul a kaffeine. Nem csak elindul, hanem a menüket is kezeli, sőt a filmet is lejátssza.

            Hozzászólás: Brother dcp-115c driver #2139320
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Geri wrote:
              Sajna a fenti oldal rpm-mel foglalkozik, nekem pedig Ubuntun kell meghegeszteni a nyomtatót.

              Ubin nincs alien?
              Nem tudom, csak kérdezem.
              Mindenesetre kéne, hogy legyen, mert süsün van, meg debianon is.

              Hozzászólás: Brother dcp-115c driver #2139321
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Geri wrote:
                Sajna a fenti oldal rpm-mel foglalkozik, nekem pedig Ubuntun kell meghegeszteni a nyomtatót.

                Ubin nincs alien?
                Nem tudom, csak kérdezem.
                Mindenesetre kéne, hogy legyen, mert süsün van, meg debianon is.

                Hozzászólás: Suse 10.3 és Wifi (Atheros AR5005) #2139070
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Tibro wrote:
                  …azt írja: „Jelenleg nincs elérhető frissítés”.
                  Hmmm lehet meggondolták magukat és „visszafrissítettek” 🙂

                  tibro

                  A telepítési forrásaidban ez szerepel?

                  http://download.opensuse.org/update/10.3/

                  Hozzászólás: Suse 10.3 és Wifi (Atheros AR5005) #2139071
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Tibro wrote:
                    …azt írja: „Jelenleg nincs elérhető frissítés”.
                    Hmmm lehet meggondolták magukat és „visszafrissítettek” 🙂

                    tibro

                    A telepítési forrásaidban ez szerepel?

                    http://download.opensuse.org/update/10.3/

                    Hozzászólás: Brother dcp-115c driver #2139316
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Geri wrote:
                      Sziasztok!

                      Édesapám egy Brother dcp-115c multifunkciós készüléket használ(na) Ubuntu 7.10 alatt. Sajnos nem talált sem ő, sem én hozzá való meghajtót. Van valakinek ötlete és/vagy tapasztalatta ezzel a géppel kapcsolatban?
                      Geri

                      http://www.google.hu/search?hl=hu&q=Brother+dcp-115c+on+ubuntu+linux&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
                      Első találat……Ráadásul magyarul.

                      Hozzászólás: Brother dcp-115c driver #2139317
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Geri wrote:
                        Sziasztok!

                        Édesapám egy Brother dcp-115c multifunkciós készüléket használ(na) Ubuntu 7.10 alatt. Sajnos nem talált sem ő, sem én hozzá való meghajtót. Van valakinek ötlete és/vagy tapasztalatta ezzel a géppel kapcsolatban?
                        Geri

                        http://www.google.hu/search?hl=hu&q=Brother+dcp-115c+on+ubuntu+linux&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
                        Első találat……Ráadásul magyarul.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 5,804