Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
takito wrote:A frissítési frekvenciát átállítottam 87Hz-re és így már jó. Mondjuk az érdekes, hogy a monitor 60Hz-et tud csak.
Ugyan már. Linuxon a végtelen ciklus is lefut 2 másodperc alatt.
takito wrote:A frissítési frekvenciát átállítottam 87Hz-re és így már jó. Mondjuk az érdekes, hogy a monitor 60Hz-et tud csak.
Ugyan már. Linuxon a végtelen ciklus is lefut 2 másodperc alatt.
Sűrű vállvonogatás és legyintés.
Nem a programokban van a hiba, az én warez süsülinuxomnak ezekkel nincs problémája.
Ha berakok pl. egy (gyári, kódolt) dvd-t, elindul a kaffeine. Nem csak elindul, hanem a menüket is kezeli, sőt a filmet is lejátssza.Sűrű vállvonogatás és legyintés.
Nem a programokban van a hiba, az én warez süsülinuxomnak ezekkel nincs problémája.
Ha berakok pl. egy (gyári, kódolt) dvd-t, elindul a kaffeine. Nem csak elindul, hanem a menüket is kezeli, sőt a filmet is lejátssza.Geri wrote:Sajna a fenti oldal rpm-mel foglalkozik, nekem pedig Ubuntun kell meghegeszteni a nyomtatót.Ubin nincs alien?
Nem tudom, csak kérdezem.
Mindenesetre kéne, hogy legyen, mert süsün van, meg debianon is.Geri wrote:Sajna a fenti oldal rpm-mel foglalkozik, nekem pedig Ubuntun kell meghegeszteni a nyomtatót.Ubin nincs alien?
Nem tudom, csak kérdezem.
Mindenesetre kéne, hogy legyen, mert süsün van, meg debianon is.Tibro wrote:…azt írja: „Jelenleg nincs elérhető frissítés”.
Hmmm lehet meggondolták magukat és „visszafrissítettek” 🙂tibro
A telepítési forrásaidban ez szerepel?
Tibro wrote:…azt írja: „Jelenleg nincs elérhető frissítés”.
Hmmm lehet meggondolták magukat és „visszafrissítettek” 🙂tibro
A telepítési forrásaidban ez szerepel?
Geri wrote:Sziasztok!Édesapám egy Brother dcp-115c multifunkciós készüléket használ(na) Ubuntu 7.10 alatt. Sajnos nem talált sem ő, sem én hozzá való meghajtót. Van valakinek ötlete és/vagy tapasztalatta ezzel a géppel kapcsolatban?
Gerihttp://www.google.hu/search?hl=hu&q=Brother+dcp-115c+on+ubuntu+linux&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
Első találat……Ráadásul magyarul.Geri wrote:Sziasztok!Édesapám egy Brother dcp-115c multifunkciós készüléket használ(na) Ubuntu 7.10 alatt. Sajnos nem talált sem ő, sem én hozzá való meghajtót. Van valakinek ötlete és/vagy tapasztalatta ezzel a géppel kapcsolatban?
Gerihttp://www.google.hu/search?hl=hu&q=Brother+dcp-115c+on+ubuntu+linux&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
Első találat……Ráadásul magyarul. -
SzerzőBejegyzés