Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó

      Szentisten, jesszusmária, mi történt?
      Kutya legyek, ha értem.
      Ezek szerint van egy 3 gigás duálprocid (hol vetted?), és 1,5 gigán üzemel?

      Macskajancsi
      Felhasználó

        Szentisten, jesszusmária, mi történt?
        Kutya legyek, ha értem.
        Ezek szerint van egy 3 gigás duálprocid (hol vetted?), és 1,5 gigán üzemel?

        Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127347
        Macskajancsi
        Felhasználó
          bepe79 wrote:
          Aki offol, az egyes egyedul itt te vagy. Meg neha meg csatlakozik hozzad attila1964 meg Macskajancsi nevu forumtars. Nem tunt meg fel? Mindenki rajtatok kivul a TEMArol beszel, nem pedig beidezget, meg beszologat, meg megjegyzeseket tesz.

          B@szd meg. Ebben a topikban (eddig) egy hozzászólásom se volt.
          Egyébként a másik (süsü hírek) topikban leledző abszolút off hozzászólásodra korrektül válaszoltam, és rávilágítottam a torrent használatának rejtelmeire, továbbá arra is próbáltam célozni, hogy a linux operációs rendszeren az történik, amire utasítást adsz.
          Persze az OFF kérdésre adott válasz szintén OFF.
          Káprázatos logika.

          „-Hagyja ezt az alakoskodást! Azt hiszi, hogy hülyének tettetheti magát?!
          -Kapitány úr – siránkozott a terhelt – esküszöm, hogy nem tettetem magamat……”
             
          (Rejtő: Vesztegzár a Grand Hotelben)

          Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127348
          Macskajancsi
          Felhasználó
            bepe79 wrote:
            Aki offol, az egyes egyedul itt te vagy. Meg neha meg csatlakozik hozzad attila1964 meg Macskajancsi nevu forumtars. Nem tunt meg fel? Mindenki rajtatok kivul a TEMArol beszel, nem pedig beidezget, meg beszologat, meg megjegyzeseket tesz.

            B@szd meg. Ebben a topikban (eddig) egy hozzászólásom se volt.
            Egyébként a másik (süsü hírek) topikban leledző abszolút off hozzászólásodra korrektül válaszoltam, és rávilágítottam a torrent használatának rejtelmeire, továbbá arra is próbáltam célozni, hogy a linux operációs rendszeren az történik, amire utasítást adsz.
            Persze az OFF kérdésre adott válasz szintén OFF.
            Káprázatos logika.

            „-Hagyja ezt az alakoskodást! Azt hiszi, hogy hülyének tettetheti magát?!
            -Kapitány úr – siránkozott a terhelt – esküszöm, hogy nem tettetem magamat……”
               
            (Rejtő: Vesztegzár a Grand Hotelben)

            Hozzászólás: Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable #2135263
            Macskajancsi
            Felhasználó
              bepe79 wrote:
              Ignore / Skip ON. Innentol kezdve a hangulatkelto (off, flame, stb.), kotozkodo (gy.k.: b@szogato), stb. postokra nem fogok reagalni. A topik cimehez pedig csak annyi koze van, hogy a megjelent openSuSE 10.3-rol beszel(t)unk, es mivel nem a feltelepitett rendszerrel kapcsolatban van (volt) kerdesem, ezert nem nyitottam neki topikot. Egy elmeletbeli kerdesem volt, ami nekem fontos, ezert jo volt megtudakolnom, mielott feltennem a rendszert.

              Jaj, ne.
              Torrenteztél már valaha?
              Amikor rákattintasz egy torrent fájlra, a süsü megkérdezi, mit csináljon vele.
              Letöltse, vagy megnyissa?
              Ha netán véletlenül a megnyitásra kattintasz, elindul a torrent kliens. Ismét feldob egy ablakot, ahol kijelölheted, hogy mely [STRIKE]fálylokat[/STRIKE]fájlokat akarod letölteni. Ha véletlenül ezeket is kijelölöd, és véletlenül az O.K. gombra kattintasz, a szolgáltatód véletlenül ki fog b@szni.
              De ezt a hírt már nem fogjuk tudni olvasni, mert nem lesz neted.

              Hozzászólás: Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable #2135264
              Macskajancsi
              Felhasználó
                bepe79 wrote:
                Ignore / Skip ON. Innentol kezdve a hangulatkelto (off, flame, stb.), kotozkodo (gy.k.: b@szogato), stb. postokra nem fogok reagalni. A topik cimehez pedig csak annyi koze van, hogy a megjelent openSuSE 10.3-rol beszel(t)unk, es mivel nem a feltelepitett rendszerrel kapcsolatban van (volt) kerdesem, ezert nem nyitottam neki topikot. Egy elmeletbeli kerdesem volt, ami nekem fontos, ezert jo volt megtudakolnom, mielott feltennem a rendszert.

                Jaj, ne.
                Torrenteztél már valaha?
                Amikor rákattintasz egy torrent fájlra, a süsü megkérdezi, mit csináljon vele.
                Letöltse, vagy megnyissa?
                Ha netán véletlenül a megnyitásra kattintasz, elindul a torrent kliens. Ismét feldob egy ablakot, ahol kijelölheted, hogy mely [STRIKE]fálylokat[/STRIKE]fájlokat akarod letölteni. Ha véletlenül ezeket is kijelölöd, és véletlenül az O.K. gombra kattintasz, a szolgáltatód véletlenül ki fog b@szni.
                De ezt a hírt már nem fogjuk tudni olvasni, mert nem lesz neted.

                Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135758
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Hozd át, megcsinálom.

                  21.gif 

                  Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135759
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Hozd át, megcsinálom.

                    21.gif 

                    Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135754
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Na megint átmentünk óvodába.

                      Hogy a témánál maradjak:
                      nekem is van egy konkrét problémám a süsü 10.3-mal.
                      Segítsetek, plííííz!!!
                      19.gif 

                      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135755
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Na megint átmentünk óvodába.

                        Hogy a témánál maradjak:
                        nekem is van egy konkrét problémám a süsü 10.3-mal.
                        Segítsetek, plííííz!!!
                        19.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 5,804