Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szentisten, jesszusmária, mi történt?
Kutya legyek, ha értem.
Ezek szerint van egy 3 gigás duálprocid (hol vetted?), és 1,5 gigán üzemel?Szentisten, jesszusmária, mi történt?
Kutya legyek, ha értem.
Ezek szerint van egy 3 gigás duálprocid (hol vetted?), és 1,5 gigán üzemel?bepe79 wrote:Aki offol, az egyes egyedul itt te vagy. Meg neha meg csatlakozik hozzad attila1964 meg Macskajancsi nevu forumtars. Nem tunt meg fel? Mindenki rajtatok kivul a TEMArol beszel, nem pedig beidezget, meg beszologat, meg megjegyzeseket tesz.B@szd meg. Ebben a topikban (eddig) egy hozzászólásom se volt.
Egyébként a másik (süsü hírek) topikban leledző abszolút off hozzászólásodra korrektül válaszoltam, és rávilágítottam a torrent használatának rejtelmeire, továbbá arra is próbáltam célozni, hogy a linux operációs rendszeren az történik, amire utasítást adsz.
Persze az OFF kérdésre adott válasz szintén OFF.
Káprázatos logika.„-Hagyja ezt az alakoskodást! Azt hiszi, hogy hülyének tettetheti magát?!
-Kapitány úr – siránkozott a terhelt – esküszöm, hogy nem tettetem magamat……”
(Rejtő: Vesztegzár a Grand Hotelben)bepe79 wrote:Aki offol, az egyes egyedul itt te vagy. Meg neha meg csatlakozik hozzad attila1964 meg Macskajancsi nevu forumtars. Nem tunt meg fel? Mindenki rajtatok kivul a TEMArol beszel, nem pedig beidezget, meg beszologat, meg megjegyzeseket tesz.B@szd meg. Ebben a topikban (eddig) egy hozzászólásom se volt.
Egyébként a másik (süsü hírek) topikban leledző abszolút off hozzászólásodra korrektül válaszoltam, és rávilágítottam a torrent használatának rejtelmeire, továbbá arra is próbáltam célozni, hogy a linux operációs rendszeren az történik, amire utasítást adsz.
Persze az OFF kérdésre adott válasz szintén OFF.
Káprázatos logika.„-Hagyja ezt az alakoskodást! Azt hiszi, hogy hülyének tettetheti magát?!
-Kapitány úr – siránkozott a terhelt – esküszöm, hogy nem tettetem magamat……”
(Rejtő: Vesztegzár a Grand Hotelben)bepe79 wrote:Ignore / Skip ON. Innentol kezdve a hangulatkelto (off, flame, stb.), kotozkodo (gy.k.: b@szogato), stb. postokra nem fogok reagalni. A topik cimehez pedig csak annyi koze van, hogy a megjelent openSuSE 10.3-rol beszel(t)unk, es mivel nem a feltelepitett rendszerrel kapcsolatban van (volt) kerdesem, ezert nem nyitottam neki topikot. Egy elmeletbeli kerdesem volt, ami nekem fontos, ezert jo volt megtudakolnom, mielott feltennem a rendszert.Jaj, ne.
Torrenteztél már valaha?
Amikor rákattintasz egy torrent fájlra, a süsü megkérdezi, mit csináljon vele.
Letöltse, vagy megnyissa?
Ha netán véletlenül a megnyitásra kattintasz, elindul a torrent kliens. Ismét feldob egy ablakot, ahol kijelölheted, hogy mely [STRIKE]fálylokat[/STRIKE]fájlokat akarod letölteni. Ha véletlenül ezeket is kijelölöd, és véletlenül az O.K. gombra kattintasz, a szolgáltatód véletlenül ki fog b@szni.
De ezt a hírt már nem fogjuk tudni olvasni, mert nem lesz neted.bepe79 wrote:Ignore / Skip ON. Innentol kezdve a hangulatkelto (off, flame, stb.), kotozkodo (gy.k.: b@szogato), stb. postokra nem fogok reagalni. A topik cimehez pedig csak annyi koze van, hogy a megjelent openSuSE 10.3-rol beszel(t)unk, es mivel nem a feltelepitett rendszerrel kapcsolatban van (volt) kerdesem, ezert nem nyitottam neki topikot. Egy elmeletbeli kerdesem volt, ami nekem fontos, ezert jo volt megtudakolnom, mielott feltennem a rendszert.Jaj, ne.
Torrenteztél már valaha?
Amikor rákattintasz egy torrent fájlra, a süsü megkérdezi, mit csináljon vele.
Letöltse, vagy megnyissa?
Ha netán véletlenül a megnyitásra kattintasz, elindul a torrent kliens. Ismét feldob egy ablakot, ahol kijelölheted, hogy mely [STRIKE]fálylokat[/STRIKE]fájlokat akarod letölteni. Ha véletlenül ezeket is kijelölöd, és véletlenül az O.K. gombra kattintasz, a szolgáltatód véletlenül ki fog b@szni.
De ezt a hírt már nem fogjuk tudni olvasni, mert nem lesz neted.kisbetu wrote:Hozd át, megcsinálom.
kisbetu wrote:Hozd át, megcsinálom.
Na megint átmentünk óvodába.
Hogy a témánál maradjak:
nekem is van egy konkrét problémám a süsü 10.3-mal.
Segítsetek, plííííz!!!
Na megint átmentünk óvodába.
Hogy a témánál maradjak:
nekem is van egy konkrét problémám a süsü 10.3-mal.
Segítsetek, plííííz!!!
-
SzerzőBejegyzés