Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak úgy mondom, hogy ez a topik a „Hírek” rovatban leledzik. Amennyiben nem a megjelenéssel kapcsolatos hír taglalását folytatjuk, minden egyéb kérdést, témát a megfelelő topikban kellene kitárgyalni.
Ha nincs ilyen, újat kell létrehozni.Úgyhogy kérem a kedves fórumtársakat, hogy ezt a topikot ne használjuk másra, mint amiről szól.
„Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable”Csak úgy mondom, hogy ez a topik a „Hírek” rovatban leledzik. Amennyiben nem a megjelenéssel kapcsolatos hír taglalását folytatjuk, minden egyéb kérdést, témát a megfelelő topikban kellene kitárgyalni.
Ha nincs ilyen, újat kell létrehozni.Úgyhogy kérem a kedves fórumtársakat, hogy ezt a topikot ne használjuk másra, mint amiről szól.
„Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable”Fej wrote:Hm. Jaja Yast megoldotta magyaros részeket. 64 bitben tettem fel és röhej de szinte minden tökéletes. :):) Firefox Flash részével szívok. Tudom 32 bites emuláció, de ennek hogy kezdjek neki ???
KöszKonkrétan mit szívsz?
Nem tudom, 64biten ez hogy megy, (nincs ilyen gépem) de amikor rámentem egy flash-t tartalmazó oldalra, közölte, hogy le kell hozzá töltenem a flash-playert. Egyetértettem vele, mire letöltötte, telepítette, újra betöltötte a kérdéses oldalt, és ment.Fej wrote:Hm. Jaja Yast megoldotta magyaros részeket. 64 bitben tettem fel és röhej de szinte minden tökéletes. :):) Firefox Flash részével szívok. Tudom 32 bites emuláció, de ennek hogy kezdjek neki ???
KöszKonkrétan mit szívsz?
Nem tudom, 64biten ez hogy megy, (nincs ilyen gépem) de amikor rámentem egy flash-t tartalmazó oldalra, közölte, hogy le kell hozzá töltenem a flash-playert. Egyetértettem vele, mire letöltötte, telepítette, újra betöltötte a kérdéses oldalt, és ment.nanobit wrote:Sziasztok. Én is feltettem a 10.3at. Egyből egy olyan akadályba ütköztem, amit semmilyen módon nem tudok megoldani. Nem tudom feltelepíteni és működésre bírni az ATI drivert. Nem tudom mennyire egyedi a problémám, de már mindenfél módszert kipróbáltam.Tudnátok segíteni?Köszi előre is!!!
Ezt az oldalt megnézted?
http://en.opensuse.org/Howto/ATI_Driver#openSUSE_10.3You can use 1-click-install:
- Just click on this: ati.ymp[/*:m]
- Restart the X server: Ctrl+Alt+Backspace.[/*:m][/list:u]Próbáld ki!
Nekem nincs ati kártyám. (Nem is lesz.)
Egyelőre problémák vannak az ati repository-val, szerintem hamarosan megoldják. (Ha már az AMD az egyik fő támogatója a süsülinuxnak.)
nanobit wrote:Sziasztok. Én is feltettem a 10.3at. Egyből egy olyan akadályba ütköztem, amit semmilyen módon nem tudok megoldani. Nem tudom feltelepíteni és működésre bírni az ATI drivert. Nem tudom mennyire egyedi a problémám, de már mindenfél módszert kipróbáltam.Tudnátok segíteni?Köszi előre is!!!
Ezt az oldalt megnézted?
http://en.opensuse.org/Howto/ATI_Driver#openSUSE_10.3You can use 1-click-install:
- Just click on this: ati.ymp[/*:m]
- Restart the X server: Ctrl+Alt+Backspace.[/*:m][/list:u]Próbáld ki!
Nekem nincs ati kártyám. (Nem is lesz.)
Egyelőre problémák vannak az ati repository-val, szerintem hamarosan megoldják. (Ha már az AMD az egyik fő támogatója a süsülinuxnak.)
kobaone wrote:….. mert amire én szeretném használni (zeneszerkesztés) ahoz sajnos winfos kell!Szintén zeneszerkesztéshez (meg némi videózáshoz) használom a gépet.
De ezekhez sajna linux kell. (A hollywood-i stúdiókban is linuxot használnak. Talán láttad a Titanic-ot, meg a Jurassic parkot. Linux-szal készültek. A hangjuk is.)
Egy linuxos fórumon talán az iránt kellene érdeklődni, hogy egy adott multimédiás feladatot hogyan lehet megoldani – nem pedig azt kérdezni, hogyan lehet letörölni a linuxot.Na mindegy, mára kimorogtam magam.
sany wrote:Ha telepítési forrásokat módosítom és egy upgradet nyomok
várhatóan frissül a cucc?Ahogy gondolod, úgy nem frissül.
Más értelemben frissül, csak nem lesz működőképes.
sany wrote:Ha telepítési forrásokat módosítom és egy upgradet nyomok
várhatóan frissül a cucc?Ahogy gondolod, úgy nem frissül.
Más értelemben frissül, csak nem lesz működőképes.
Meg utána kéne nézni, mi is az az „SPDIF”.
(Digitális ki/bemenete van a lapitopinak? Milyen típus?) -
SzerzőBejegyzés