Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Meg utána kéne nézni, mi is az az „SPDIF”.
(Digitális ki/bemenete van a lapitopinak? Milyen típus?)colt wrote:Egyébként már rájöttem, a kernel kevés neki, 2.6.1.8 -as van, és 2.6.1.2 -től megy jól.Ezt a mondatot korrigálnád? Nincs értelme.
Nálam a kernel: 2.6.18.8-0.5colt wrote:Egyébként már rájöttem, a kernel kevés neki, 2.6.1.8 -as van, és 2.6.1.2 -től megy jól.Ezt a mondatot korrigálnád? Nincs értelme.
Nálam a kernel: 2.6.18.8-0.5bepe79 wrote:Itt minden nap osszevesz a linuxos kozonseg. Pontosabban minden nap baszogatnak valakit. (: Csak nezz at a CPU benchmarkos topikba vagy az openSuSE 10.3-ba..Nem minden nap. Csak azokon a napokon, amikor hozzászólást írsz.
És nem „valakit” b@szogatnak, hanem téged.
(Bocs, nem bírtam kihagyni.
)bepe79 wrote:Itt minden nap osszevesz a linuxos kozonseg. Pontosabban minden nap baszogatnak valakit. (: Csak nezz at a CPU benchmarkos topikba vagy az openSuSE 10.3-ba..Nem minden nap. Csak azokon a napokon, amikor hozzászólást írsz.
És nem „valakit” b@szogatnak, hanem téged.
(Bocs, nem bírtam kihagyni.
)Kedves fórumtársak!
Volt már süsü gyűjtőtopik ugyancsak bepe által nyitva, ami be lett vala zárva. Ez is erre a sorsra fog jutni.
Kérem a kedves topiknyitót, hogy a továbbiakban a netikett útmutatásai szerint próbáljon hasznos tagja lenni a linuxforum.hu-nak, a többiek pedig szíveskedjenek abbafejezni minden további hozzászólást eme topikban, mert értelmetlen.Kedves fórumtársak!
Volt már süsü gyűjtőtopik ugyancsak bepe által nyitva, ami be lett vala zárva. Ez is erre a sorsra fog jutni.
Kérem a kedves topiknyitót, hogy a továbbiakban a netikett útmutatásai szerint próbáljon hasznos tagja lenni a linuxforum.hu-nak, a többiek pedig szíveskedjenek abbafejezni minden további hozzászólást eme topikban, mert értelmetlen.Bizony az a szokás, hogy egy téma – egy topik. Bármennyire is nem tetszik neked.
Október elején jön ki, ez a dátum a roadmap-ben változatlan.
Nincs alapértelmezett ablakozó. Van GNOME, KDE, XFCE.
Ebben a sorrendben választható. (Valami abc nevű hülyeség miatt van ez a sorrend.)
Ha egyiket sem választod, nem rak fel semmilyet – de ez évek óta így van.
A wifi kártyádról: Intel 4965 agn card, using driver iwlwifi (Már a 10.3 bétánál is)Hogy honnan szedtem az értesüléseket?
Hármat találhatsz.
(A fentebbi volt a válasz, ez meg a b@szogatás, ha nem sikerült volna rájönnöd.)bepe79 wrote:Erre vonatkozo linuxforumos szabalyzat-linket is szivesen vennek, mert eddig meg soha senki nem linkelt belole egy szalat sem.A Netikettben többek között ez olvasható:
„Ha a címhez képest a topik [pl. Debian alatt nincs hang] témájaváltozik, vagy új témát akarsz felvetni, akkor mindenképp nyiss újtopikot.”
Adjam a Netikett linkjét? Vagy értelmezési problémái vannak ezzel a mondattal? Fordítsam angolra? Vagy magyarról magyarra?Bizony az a szokás, hogy egy téma – egy topik. Bármennyire is nem tetszik neked.
Október elején jön ki, ez a dátum a roadmap-ben változatlan.
Nincs alapértelmezett ablakozó. Van GNOME, KDE, XFCE.
Ebben a sorrendben választható. (Valami abc nevű hülyeség miatt van ez a sorrend.)
Ha egyiket sem választod, nem rak fel semmilyet – de ez évek óta így van.
A wifi kártyádról: Intel 4965 agn card, using driver iwlwifi (Már a 10.3 bétánál is)Hogy honnan szedtem az értesüléseket?
Hármat találhatsz.
(A fentebbi volt a válasz, ez meg a b@szogatás, ha nem sikerült volna rájönnöd.)bepe79 wrote:Erre vonatkozo linuxforumos szabalyzat-linket is szivesen vennek, mert eddig meg soha senki nem linkelt belole egy szalat sem.A Netikettben többek között ez olvasható:
„Ha a címhez képest a topik [pl. Debian alatt nincs hang] témájaváltozik, vagy új témát akarsz felvetni, akkor mindenképp nyiss újtopikot.”
Adjam a Netikett linkjét? Vagy értelmezési problémái vannak ezzel a mondattal? Fordítsam angolra? Vagy magyarról magyarra?(Én nem ragaszkodnék az xcdroast-hoz. Nem véletlen, hogy egyetlen disztróban sincs jelen alapértelmezett íróprogiként.)
-
SzerzőBejegyzés
)