Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Intel HDA + fejhallgató #2134934
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Meg utána kéne nézni, mi is az az „SPDIF”.
      (Digitális ki/bemenete van a lapitopinak? Milyen típus?)

      Hozzászólás: SuSE 10.2 – ntfs-3g – locale #2133431
      Macskajancsi
      Felhasználó
        colt wrote:
        Egyébként már rájöttem, a kernel kevés neki, 2.6.1.8 -as van, és 2.6.1.2 -től megy jól.

        Ezt a mondatot korrigálnád? Nincs értelme.
        Nálam a kernel: 2.6.18.8-0.5

        Hozzászólás: SuSE 10.2 – ntfs-3g – locale #2133432
        Macskajancsi
        Felhasználó
          colt wrote:
          Egyébként már rájöttem, a kernel kevés neki, 2.6.1.8 -as van, és 2.6.1.2 -től megy jól.

          Ezt a mondatot korrigálnád? Nincs értelme.
          Nálam a kernel: 2.6.18.8-0.5

          Hozzászólás: Új magyar nyelvű Linux #2132312
          Macskajancsi
          Felhasználó
            bepe79 wrote:
            Itt minden nap osszevesz a linuxos kozonseg. Pontosabban minden nap baszogatnak valakit. (: Csak nezz at a CPU benchmarkos topikba vagy az openSuSE 10.3-ba..

            Nem minden nap. Csak azokon a napokon, amikor hozzászólást írsz.
            És nem „valakit” b@szogatnak, hanem téged.
            24.gif 
            (Bocs, nem bírtam kihagyni. 19.gif  )

            Hozzászólás: Új magyar nyelvű Linux #2132313
            Macskajancsi
            Felhasználó
              bepe79 wrote:
              Itt minden nap osszevesz a linuxos kozonseg. Pontosabban minden nap baszogatnak valakit. (: Csak nezz at a CPU benchmarkos topikba vagy az openSuSE 10.3-ba..

              Nem minden nap. Csak azokon a napokon, amikor hozzászólást írsz.
              És nem „valakit” b@szogatnak, hanem téged.
              24.gif 
              (Bocs, nem bírtam kihagyni. 19.gif  )

              Hozzászólás: openSuSE 10.3 kerdes(ek) es valasz(ok) #2132136
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Kedves fórumtársak!
                Volt már süsü gyűjtőtopik ugyancsak bepe által nyitva, ami be lett vala zárva. Ez is erre a sorsra fog jutni.
                Kérem a kedves topiknyitót, hogy a továbbiakban a netikett útmutatásai szerint próbáljon hasznos tagja lenni a linuxforum.hu-nak, a többiek pedig szíveskedjenek abbafejezni minden további hozzászólást eme topikban, mert értelmetlen.

                Hozzászólás: openSuSE 10.3 kerdes(ek) es valasz(ok) #2132137
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Kedves fórumtársak!
                  Volt már süsü gyűjtőtopik ugyancsak bepe által nyitva, ami be lett vala zárva. Ez is erre a sorsra fog jutni.
                  Kérem a kedves topiknyitót, hogy a továbbiakban a netikett útmutatásai szerint próbáljon hasznos tagja lenni a linuxforum.hu-nak, a többiek pedig szíveskedjenek abbafejezni minden további hozzászólást eme topikban, mert értelmetlen.

                  Hozzászólás: openSuSE 10.3 kerdes(ek) es valasz(ok) #2132130
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Bizony az a szokás, hogy egy téma – egy topik. Bármennyire is nem tetszik neked.
                    Október elején jön ki, ez a dátum a roadmap-ben változatlan.
                    Nincs alapértelmezett ablakozó. Van GNOME, KDE, XFCE.
                    Ebben a sorrendben választható. (Valami abc nevű hülyeség miatt van ez a sorrend.)
                    Ha egyiket sem választod, nem rak fel semmilyet – de ez évek óta így van.
                    A wifi kártyádról: Intel 4965 agn card, using driver iwlwifi (Már a 10.3 bétánál is)

                    Hogy honnan szedtem az értesüléseket?
                    Hármat találhatsz. 19.gif 
                    (A fentebbi volt a válasz, ez meg a b@szogatás, ha nem sikerült volna rájönnöd.)

                    bepe79 wrote:
                    Erre vonatkozo linuxforumos szabalyzat-linket is szivesen vennek, mert eddig meg soha senki nem linkelt belole egy szalat sem.

                    A Netikettben többek között ez olvasható:
                    „Ha a címhez képest a topik [pl. Debian alatt nincs hang] témájaváltozik, vagy új témát akarsz felvetni, akkor mindenképp nyiss újtopikot.”
                    Adjam a Netikett linkjét? Vagy értelmezési problémái vannak ezzel a mondattal? Fordítsam angolra? Vagy magyarról magyarra?

                    Hozzászólás: openSuSE 10.3 kerdes(ek) es valasz(ok) #2132131
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Bizony az a szokás, hogy egy téma – egy topik. Bármennyire is nem tetszik neked.
                      Október elején jön ki, ez a dátum a roadmap-ben változatlan.
                      Nincs alapértelmezett ablakozó. Van GNOME, KDE, XFCE.
                      Ebben a sorrendben választható. (Valami abc nevű hülyeség miatt van ez a sorrend.)
                      Ha egyiket sem választod, nem rak fel semmilyet – de ez évek óta így van.
                      A wifi kártyádról: Intel 4965 agn card, using driver iwlwifi (Már a 10.3 bétánál is)

                      Hogy honnan szedtem az értesüléseket?
                      Hármat találhatsz. 19.gif 
                      (A fentebbi volt a válasz, ez meg a b@szogatás, ha nem sikerült volna rájönnöd.)

                      bepe79 wrote:
                      Erre vonatkozo linuxforumos szabalyzat-linket is szivesen vennek, mert eddig meg soha senki nem linkelt belole egy szalat sem.

                      A Netikettben többek között ez olvasható:
                      „Ha a címhez képest a topik [pl. Debian alatt nincs hang] témájaváltozik, vagy új témát akarsz felvetni, akkor mindenképp nyiss újtopikot.”
                      Adjam a Netikett linkjét? Vagy értelmezési problémái vannak ezzel a mondattal? Fordítsam angolra? Vagy magyarról magyarra?

                      Hozzászólás: DVD írás után semmit nem olvas be #2131796
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        (Én nem ragaszkodnék az xcdroast-hoz. Nem véletlen, hogy egyetlen disztróban sincs jelen alapértelmezett íróprogiként.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 5,804