Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
(Én nem ragaszkodnék az xcdroast-hoz. Nem véletlen, hogy egyetlen disztróban sincs jelen alapértelmezett íróprogiként.)
„Mennyire fontos ez a scsi emuláció?”
Semennyire. Már régóta nem használjuk.
Valami múlt évezredbeli doksit olvashattál.Egyébként az egyik íróm pioneer, egy másik nec (a pioneerban is nec chip van) growisofs fut (cdrecord nem!!!), soha semmilyen problémám nem volt.
Arra kell vigyázni, hogy a dvdrw ne legyen automatikus csatolású, mert problémákat okozhat.
K3b-t használok süsülinuxon.„Mennyire fontos ez a scsi emuláció?”
Semennyire. Már régóta nem használjuk.
Valami múlt évezredbeli doksit olvashattál.Egyébként az egyik íróm pioneer, egy másik nec (a pioneerban is nec chip van) growisofs fut (cdrecord nem!!!), soha semmilyen problémám nem volt.
Arra kell vigyázni, hogy a dvdrw ne legyen automatikus csatolású, mert problémákat okozhat.
K3b-t használok süsülinuxon.Évekkel ezelőtti információ ugyan, de érdemes lehet utánanézni.
Egy építészmérnök ismerősöm kért meg anno, hogy rakjak fel neki linuxot. Süsüt tettem fel, kiírta, hogy két monitor esetén nem támogatott a 3D. Problémát nem okozott, mert nem volt rá szükség.
Lehet, hogy azóta sokat változott a dolog.Csak úgy eszembe jutott.
Tony Magic wrote:köszönöm sany a segítségedet.Hát igen…..
Az emerge süsülinux alatt szok műxeni. Vagy mégsem?
Tony Magic wrote:köszönöm sany a segítségedet.Hát igen…..
Az emerge süsülinux alatt szok műxeni. Vagy mégsem?
Konklúzió: a megsült proci levédi az alaplapot.
Konklúzió: a megsült proci levédi az alaplapot.
kisbetu wrote:http://hup.hu/node/43978Hmmm…
Érdekes.Nincs beleflesselve sehova, mint már fentebb említém vala, a dzsampereket meg kell nézni, és valószínűleg át kell forrasztani.
Legegyszerűbb megoldás a probléma kiderítésére: ha a behelyezett lemezt a linux látja, de pl. butulni nem tud, akkor egyértelműen dzsamperprobléma.Na de nekem aztán tökmindegy, mert a kedves kérdező a hupon várja az okosságot …..
Én meg nem írom be oda is.kisbetu wrote:http://hup.hu/node/43978Hmmm…
Érdekes.Nincs beleflesselve sehova, mint már fentebb említém vala, a dzsampereket meg kell nézni, és valószínűleg át kell forrasztani.
Legegyszerűbb megoldás a probléma kiderítésére: ha a behelyezett lemezt a linux látja, de pl. butulni nem tud, akkor egyértelműen dzsamperprobléma.Na de nekem aztán tökmindegy, mert a kedves kérdező a hupon várja az okosságot …..
Én meg nem írom be oda is. -
SzerzőBejegyzés