Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD írás után semmit nem olvas be #2131797
    Macskajancsi
    Felhasználó

      (Én nem ragaszkodnék az xcdroast-hoz. Nem véletlen, hogy egyetlen disztróban sincs jelen alapértelmezett íróprogiként.)

      Hozzászólás: DVD írás után semmit nem olvas be #2131792
      Macskajancsi
      Felhasználó

        „Mennyire fontos ez a scsi emuláció?”

        Semennyire. Már régóta nem használjuk.
        Valami múlt évezredbeli doksit olvashattál.

        Egyébként az egyik íróm pioneer, egy másik nec (a pioneerban is nec chip van) growisofs fut (cdrecord nem!!!), soha semmilyen problémám nem volt.
        Arra kell vigyázni, hogy a dvdrw ne legyen automatikus csatolású, mert problémákat okozhat.
        K3b-t használok süsülinuxon.

        Hozzászólás: DVD írás után semmit nem olvas be #2131793
        Macskajancsi
        Felhasználó

          „Mennyire fontos ez a scsi emuláció?”

          Semennyire. Már régóta nem használjuk.
          Valami múlt évezredbeli doksit olvashattál.

          Egyébként az egyik íróm pioneer, egy másik nec (a pioneerban is nec chip van) growisofs fut (cdrecord nem!!!), soha semmilyen problémám nem volt.
          Arra kell vigyázni, hogy a dvdrw ne legyen automatikus csatolású, mert problémákat okozhat.
          K3b-t használok süsülinuxon.

          Hozzászólás: ATI radeon 9600 xt #2122929
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Évekkel ezelőtti információ ugyan, de érdemes lehet utánanézni.
            Egy építészmérnök ismerősöm kért meg anno, hogy rakjak fel neki linuxot. Süsüt tettem fel, kiírta, hogy két monitor esetén nem támogatott a 3D. Problémát nem okozott, mert nem volt rá szükség.
            Lehet, hogy azóta sokat változott a dolog.

            Csak úgy eszembe jutott.

            Hozzászólás: suse 10.2 kimenő-bejövő adatcsomagok #2129103
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Tony Magic wrote:
              köszönöm sany a segítségedet.

              Hát igen…..
              Az emerge süsülinux alatt szok műxeni. Vagy mégsem? 19.gif 

              Hozzászólás: suse 10.2 kimenő-bejövő adatcsomagok #2129104
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Tony Magic wrote:
                köszönöm sany a segítségedet.

                Hát igen…..
                Az emerge süsülinux alatt szok műxeni. Vagy mégsem? 19.gif 

                Hozzászólás: Alaplap védelem..ilyet már láttatok? :S #2129515
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Konklúzió: a megsült proci levédi az alaplapot.19.gif 

                  Hozzászólás: Alaplap védelem..ilyet már láttatok? :S #2129516
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Konklúzió: a megsült proci levédi az alaplapot.19.gif 

                    Hozzászólás: Laptopok, optikai meghajtó csere #2130029
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      http://hup.hu/node/43978

                      Hmmm…
                      Érdekes.

                      Nincs beleflesselve sehova,  mint már fentebb említém vala, a dzsampereket meg kell nézni, és valószínűleg át kell forrasztani.
                      Legegyszerűbb megoldás a probléma kiderítésére: ha a behelyezett lemezt a linux látja, de pl. butulni nem tud, akkor egyértelműen dzsamperprobléma.

                      Na de nekem aztán tökmindegy, mert a kedves kérdező a hupon várja az okosságot …..
                      Én meg nem írom be oda is.

                      Hozzászólás: Laptopok, optikai meghajtó csere #2130030
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        http://hup.hu/node/43978

                        Hmmm…
                        Érdekes.

                        Nincs beleflesselve sehova,  mint már fentebb említém vala, a dzsampereket meg kell nézni, és valószínűleg át kell forrasztani.
                        Legegyszerűbb megoldás a probléma kiderítésére: ha a behelyezett lemezt a linux látja, de pl. butulni nem tud, akkor egyértelműen dzsamperprobléma.

                        Na de nekem aztán tökmindegy, mert a kedves kérdező a hupon várja az okosságot …..
                        Én meg nem írom be oda is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 5,804