Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Laptopok, optikai meghajtó csere #2130025
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Jumperek rendben vannak?

      Hozzászólás: Laptopok, optikai meghajtó csere #2130026
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Jumperek rendben vannak?

        Hozzászólás: Egyszer csak leáll! #2129425
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Memtest az első lépés.
          Ha memórihiba, akkor azon még egy cserével lehet segíteni.
          (Második lépés majd a táp.)

          Hozzászólás: Egyszer csak leáll! #2129426
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Memtest az első lépés.
            Ha memórihiba, akkor azon még egy cserével lehet segíteni.
            (Második lépés majd a táp.)

            Hozzászólás: Politika #2129277
            Macskajancsi
            Felhasználó
              ELaci wrote:
              Abból kiindulva hogy macskajancsi Tanár Úr egy mszp seggnyaló szaralak, nem kellett volna hogy a már betiltott moderátor funkcióját használja és bezárja a topikot amihez én hozzá sem tudtam szólni magyarázatképpen.
              Tehát macskajancsi elnevezésű egyénnek semmi jogalapja nem volt hogy bezárjon egy topikot!  Ez egy tipikus, a félelemből adódó médiauralmi komcsi stílus! Ez lett a divat mostanában minden médiában, és az ellenzék pocskondiázása bármilyen okból.
              Persze úgy tűnik hogy a tanarak mostanában féltik az állásukat, és így mindenre képesek. Ez is érthető.
              De ez nem az én hibám, hanem pl. macskajancsi is köszönje saját helyzetét az általa és kollégái által tisztára nyalt seggű gyurcsinak és ne engem hibáztasson érte.

              ELaci wrote:
              Szólítom macskajancsit!
              Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
              Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?

              Szerk.:
              mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-s

              Na itt elfogyott a türelmem.
              Az előző topikot azért zártam be, mert ilyen személyeskedéssé fajult volna.
              A moderációval kapcsolatban:
              – azt beszéltük meg, hogy nem moderálunk, csak végső esetben. Az itt kialakult végső esetet próbáltam megelőzni.
              Úgy látszik, nem sikerült.
              Továbbá: jogom van ezen a fórumon mindenhez. Neked viszont nincsen jogod másokat sértegetni.
              Ez a magatartás ettől a fórumtól távol áll.
              Az 52 éveddel viselkedhetnél érettebben.

              Egyébként nem emlékszem, hogy valaha is nagy barátságban lettünk volna. Fogalmam sincs, ki a fene vagy. Csak az itt olvasható okádék elburjánzásaid alapján tudtam kialakítani rólad egy képet, ami – számomra legalábbis – nem pozitív.

              A továbbiakban is közbe fogok lépni a személyeskedések ellen.
              Nem csak velem szemben követed el, másokkal is. Bár ilyen durva megnyilvánulással edig csak engem „tiszteltél” meg.

              Itt most ennek a topiknak vége.

              Amennyiben ezt a destruktív magatartást folytatod, más eszközökhöz is kell folyamodni.
              Légy olyan kedves a benned buzgó energiát a fórum célkitűzéseinek szellemében mások segítésére fordítani.

              Hozzászólás: Politika #2129278
              Macskajancsi
              Felhasználó
                ELaci wrote:
                Abból kiindulva hogy macskajancsi Tanár Úr egy mszp seggnyaló szaralak, nem kellett volna hogy a már betiltott moderátor funkcióját használja és bezárja a topikot amihez én hozzá sem tudtam szólni magyarázatképpen.
                Tehát macskajancsi elnevezésű egyénnek semmi jogalapja nem volt hogy bezárjon egy topikot!  Ez egy tipikus, a félelemből adódó médiauralmi komcsi stílus! Ez lett a divat mostanában minden médiában, és az ellenzék pocskondiázása bármilyen okból.
                Persze úgy tűnik hogy a tanarak mostanában féltik az állásukat, és így mindenre képesek. Ez is érthető.
                De ez nem az én hibám, hanem pl. macskajancsi is köszönje saját helyzetét az általa és kollégái által tisztára nyalt seggű gyurcsinak és ne engem hibáztasson érte.

                ELaci wrote:
                Szólítom macskajancsit!
                Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
                Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?

                Szerk.:
                mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-s

                Na itt elfogyott a türelmem.
                Az előző topikot azért zártam be, mert ilyen személyeskedéssé fajult volna.
                A moderációval kapcsolatban:
                – azt beszéltük meg, hogy nem moderálunk, csak végső esetben. Az itt kialakult végső esetet próbáltam megelőzni.
                Úgy látszik, nem sikerült.
                Továbbá: jogom van ezen a fórumon mindenhez. Neked viszont nincsen jogod másokat sértegetni.
                Ez a magatartás ettől a fórumtól távol áll.
                Az 52 éveddel viselkedhetnél érettebben.

                Egyébként nem emlékszem, hogy valaha is nagy barátságban lettünk volna. Fogalmam sincs, ki a fene vagy. Csak az itt olvasható okádék elburjánzásaid alapján tudtam kialakítani rólad egy képet, ami – számomra legalábbis – nem pozitív.

                A továbbiakban is közbe fogok lépni a személyeskedések ellen.
                Nem csak velem szemben követed el, másokkal is. Bár ilyen durva megnyilvánulással edig csak engem „tiszteltél” meg.

                Itt most ennek a topiknak vége.

                Amennyiben ezt a destruktív magatartást folytatod, más eszközökhöz is kell folyamodni.
                Légy olyan kedves a benned buzgó energiát a fórum célkitűzéseinek szellemében mások segítésére fordítani.

                Hozzászólás: Politika #2129203
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Ennek a topiknak itt nincs létjogosultsága.
                  Tanulságképpen megmarad, nem kerül törlésre, de
                  ……itt a vége, fuss el véle……19.gif 

                  Hozzászólás: Politika #2129204
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Ennek a topiknak itt nincs létjogosultsága.
                    Tanulságképpen megmarad, nem kerül törlésre, de
                    ……itt a vége, fuss el véle……19.gif 

                    Hozzászólás: Suse 10.2 alatt a Firefox nagyon lassú #2128907
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Tony Magic wrote:
                      Macskajancsi wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.

                      Honnan? Mit?

                      A Firefox hivatalos oldaláról szedtem le a kiegészítéseket, mint flash blokkoló, meg nemtom, amit felajánlott, ha jól emlékszek skin volt.

                      Miért nem az opensuse hivatalos oldaláról szeded a frissítéseket?
                      Nem tudom, (pardon: nemtom 19.gif  ) pontosan mit csináltál, de lehet, hogy szétgányoltad.

                      Hozzászólás: Suse 10.2 alatt a Firefox nagyon lassú #2128908
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        Macskajancsi wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.

                        Honnan? Mit?

                        A Firefox hivatalos oldaláról szedtem le a kiegészítéseket, mint flash blokkoló, meg nemtom, amit felajánlott, ha jól emlékszek skin volt.

                        Miért nem az opensuse hivatalos oldaláról szeded a frissítéseket?
                        Nem tudom, (pardon: nemtom 19.gif  ) pontosan mit csináltál, de lehet, hogy szétgányoltad.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 5,804