Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jumperek rendben vannak?
Jumperek rendben vannak?
Memtest az első lépés.
Ha memórihiba, akkor azon még egy cserével lehet segíteni.
(Második lépés majd a táp.)Memtest az első lépés.
Ha memórihiba, akkor azon még egy cserével lehet segíteni.
(Második lépés majd a táp.)ELaci wrote:Abból kiindulva hogy macskajancsi Tanár Úr egy mszp seggnyaló szaralak, nem kellett volna hogy a már betiltott moderátor funkcióját használja és bezárja a topikot amihez én hozzá sem tudtam szólni magyarázatképpen.
Tehát macskajancsi elnevezésű egyénnek semmi jogalapja nem volt hogy bezárjon egy topikot! Ez egy tipikus, a félelemből adódó médiauralmi komcsi stílus! Ez lett a divat mostanában minden médiában, és az ellenzék pocskondiázása bármilyen okból.
Persze úgy tűnik hogy a tanarak mostanában féltik az állásukat, és így mindenre képesek. Ez is érthető.
De ez nem az én hibám, hanem pl. macskajancsi is köszönje saját helyzetét az általa és kollégái által tisztára nyalt seggű gyurcsinak és ne engem hibáztasson érte.ELaci wrote:Szólítom macskajancsit!
Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?Szerk.:
mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-sNa itt elfogyott a türelmem.
Az előző topikot azért zártam be, mert ilyen személyeskedéssé fajult volna.
A moderációval kapcsolatban:
– azt beszéltük meg, hogy nem moderálunk, csak végső esetben. Az itt kialakult végső esetet próbáltam megelőzni.
Úgy látszik, nem sikerült.
Továbbá: jogom van ezen a fórumon mindenhez. Neked viszont nincsen jogod másokat sértegetni.
Ez a magatartás ettől a fórumtól távol áll.
Az 52 éveddel viselkedhetnél érettebben.Egyébként nem emlékszem, hogy valaha is nagy barátságban lettünk volna. Fogalmam sincs, ki a fene vagy. Csak az itt olvasható okádék elburjánzásaid alapján tudtam kialakítani rólad egy képet, ami – számomra legalábbis – nem pozitív.
A továbbiakban is közbe fogok lépni a személyeskedések ellen.
Nem csak velem szemben követed el, másokkal is. Bár ilyen durva megnyilvánulással edig csak engem „tiszteltél” meg.Itt most ennek a topiknak vége.
Amennyiben ezt a destruktív magatartást folytatod, más eszközökhöz is kell folyamodni.
Légy olyan kedves a benned buzgó energiát a fórum célkitűzéseinek szellemében mások segítésére fordítani.ELaci wrote:Abból kiindulva hogy macskajancsi Tanár Úr egy mszp seggnyaló szaralak, nem kellett volna hogy a már betiltott moderátor funkcióját használja és bezárja a topikot amihez én hozzá sem tudtam szólni magyarázatképpen.
Tehát macskajancsi elnevezésű egyénnek semmi jogalapja nem volt hogy bezárjon egy topikot! Ez egy tipikus, a félelemből adódó médiauralmi komcsi stílus! Ez lett a divat mostanában minden médiában, és az ellenzék pocskondiázása bármilyen okból.
Persze úgy tűnik hogy a tanarak mostanában féltik az állásukat, és így mindenre képesek. Ez is érthető.
De ez nem az én hibám, hanem pl. macskajancsi is köszönje saját helyzetét az általa és kollégái által tisztára nyalt seggű gyurcsinak és ne engem hibáztasson érte.ELaci wrote:Szólítom macskajancsit!
Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?Szerk.:
mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-sNa itt elfogyott a türelmem.
Az előző topikot azért zártam be, mert ilyen személyeskedéssé fajult volna.
A moderációval kapcsolatban:
– azt beszéltük meg, hogy nem moderálunk, csak végső esetben. Az itt kialakult végső esetet próbáltam megelőzni.
Úgy látszik, nem sikerült.
Továbbá: jogom van ezen a fórumon mindenhez. Neked viszont nincsen jogod másokat sértegetni.
Ez a magatartás ettől a fórumtól távol áll.
Az 52 éveddel viselkedhetnél érettebben.Egyébként nem emlékszem, hogy valaha is nagy barátságban lettünk volna. Fogalmam sincs, ki a fene vagy. Csak az itt olvasható okádék elburjánzásaid alapján tudtam kialakítani rólad egy képet, ami – számomra legalábbis – nem pozitív.
A továbbiakban is közbe fogok lépni a személyeskedések ellen.
Nem csak velem szemben követed el, másokkal is. Bár ilyen durva megnyilvánulással edig csak engem „tiszteltél” meg.Itt most ennek a topiknak vége.
Amennyiben ezt a destruktív magatartást folytatod, más eszközökhöz is kell folyamodni.
Légy olyan kedves a benned buzgó energiát a fórum célkitűzéseinek szellemében mások segítésére fordítani.Ennek a topiknak itt nincs létjogosultsága.
Tanulságképpen megmarad, nem kerül törlésre, de
……itt a vége, fuss el véle……
Ennek a topiknak itt nincs létjogosultsága.
Tanulságképpen megmarad, nem kerül törlésre, de
……itt a vége, fuss el véle……
Tony Magic wrote:Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.Honnan? Mit?
A Firefox hivatalos oldaláról szedtem le a kiegészítéseket, mint flash blokkoló, meg nemtom, amit felajánlott, ha jól emlékszek skin volt.
Miért nem az opensuse hivatalos oldaláról szeded a frissítéseket?
Nem tudom, (pardon: nemtom
) pontosan mit csináltál, de lehet, hogy szétgányoltad.Tony Magic wrote:Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.Honnan? Mit?
A Firefox hivatalos oldaláról szedtem le a kiegészítéseket, mint flash blokkoló, meg nemtom, amit felajánlott, ha jól emlékszek skin volt.
Miért nem az opensuse hivatalos oldaláról szeded a frissítéseket?
Nem tudom, (pardon: nemtom
) pontosan mit csináltál, de lehet, hogy szétgányoltad. -
SzerzőBejegyzés