Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 10.2 alatt a Firefox nagyon lassú #2128893
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.

      Honnan? Mit?

      Hozzászólás: Suse 10.2 alatt a Firefox nagyon lassú #2128894
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.

        Honnan? Mit?

        Hozzászólás: Suse 10.2 renszerindítás gyorsítása #2128743
        Macskajancsi
        Felhasználó

          OFF:
          Telepítettem süsüt PII 233-as gépre 96 MB ram-mal (süsülinux volt a kérés, hiába mondtam, hogy ez kde-vel eléggé illuzórikus 19.gif  ).
          Az illetőt nem zavarta a lassúság. Bekapcsolta reggel a gépet, kiment a konyhába, megfőzte a kávét, kényelmesen elfogyasztotta, és mire visszaült a géphez, a rendszer ripsz-ropsz már be is töltött. 21.gif 
          ON

          Hozzászólás: Suse 10.2 renszerindítás gyorsítása #2128744
          Macskajancsi
          Felhasználó

            OFF:
            Telepítettem süsüt PII 233-as gépre 96 MB ram-mal (süsülinux volt a kérés, hiába mondtam, hogy ez kde-vel eléggé illuzórikus 19.gif  ).
            Az illetőt nem zavarta a lassúság. Bekapcsolta reggel a gépet, kiment a konyhába, megfőzte a kávét, kényelmesen elfogyasztotta, és mire visszaült a géphez, a rendszer ripsz-ropsz már be is töltött. 21.gif 
            ON

            Macskajancsi
            Felhasználó
              lacyc3 wrote:
              Persze, ilyenkor az emberek eszébe jut hogy mi lenne ha cég/linux felállás lenne, így ezernyi egymással egész jó kompatibilitású – fizetős – linux lenne, pl. Microsoft Linux (tényleg csak példa), Novell Linux..stb, de szerencsére, okos emberek kitalálták hogy ez ne valósuljon meg.

              http://www.novell.com/linux/
              Elég régóta van. Okos emberek kitalálták, hogy megvalósuljon.
              Ja, és pénzért.
              21.gif 
              (Csak a történeti hűség kedvéért: amióta a novell megvette a süsüt, azóta süsüenterspájz a neve. Előtte novell névre hallgatott természetesen.)

              Macskajancsi
              Felhasználó
                lacyc3 wrote:
                Persze, ilyenkor az emberek eszébe jut hogy mi lenne ha cég/linux felállás lenne, így ezernyi egymással egész jó kompatibilitású – fizetős – linux lenne, pl. Microsoft Linux (tényleg csak példa), Novell Linux..stb, de szerencsére, okos emberek kitalálták hogy ez ne valósuljon meg.

                http://www.novell.com/linux/
                Elég régóta van. Okos emberek kitalálták, hogy megvalósuljon.
                Ja, és pénzért.
                21.gif 
                (Csak a történeti hűség kedvéért: amióta a novell megvette a süsüt, azóta süsüenterspájz a neve. Előtte novell névre hallgatott természetesen.)

                Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029798
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128501
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    ELaci wrote:
                    Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
                    Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
                    Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
                    Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!

                    Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
                    Állj már le.
                    És kabbe.

                    Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128502
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      ELaci wrote:
                      Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
                      Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
                      Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
                      Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!

                      Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
                      Állj már le.
                      És kabbe.

                      Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128499
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        dutyimadar wrote:
                        Van egy ilyen rész, hogy:

                        Partition disks

                        Please choose wether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.

                        Location for the new partition:

                        [HIGHLIGHT=#c6d9f0]Beginning[/HIGHLIGHT]
                        [HIGHLIGHT=#ffffff]End[/HIGHLIGHT]

                        Add meg a kezdetet.
                        Ha nincs semmi a merevlemezen, ez az 1-es érték kell legyen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 5,804