Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.
Honnan? Mit?
Tony Magic wrote:Sztem 10 napja csupán Firefox frissítéseket tettem fel.Honnan? Mit?
OFF:
Telepítettem süsüt PII 233-as gépre 96 MB ram-mal (süsülinux volt a kérés, hiába mondtam, hogy ez kde-vel eléggé illuzórikus
).
Az illetőt nem zavarta a lassúság. Bekapcsolta reggel a gépet, kiment a konyhába, megfőzte a kávét, kényelmesen elfogyasztotta, és mire visszaült a géphez, a rendszer ripsz-ropsz már be is töltött.
ONOFF:
Telepítettem süsüt PII 233-as gépre 96 MB ram-mal (süsülinux volt a kérés, hiába mondtam, hogy ez kde-vel eléggé illuzórikus
).
Az illetőt nem zavarta a lassúság. Bekapcsolta reggel a gépet, kiment a konyhába, megfőzte a kávét, kényelmesen elfogyasztotta, és mire visszaült a géphez, a rendszer ripsz-ropsz már be is töltött.
ONlacyc3 wrote:Persze, ilyenkor az emberek eszébe jut hogy mi lenne ha cég/linux felállás lenne, így ezernyi egymással egész jó kompatibilitású – fizetős – linux lenne, pl. Microsoft Linux (tényleg csak példa), Novell Linux..stb, de szerencsére, okos emberek kitalálták hogy ez ne valósuljon meg.http://www.novell.com/linux/
Elég régóta van. Okos emberek kitalálták, hogy megvalósuljon.
Ja, és pénzért.
(Csak a történeti hűség kedvéért: amióta a novell megvette a süsüt, azóta süsüenterspájz a neve. Előtte novell névre hallgatott természetesen.)lacyc3 wrote:Persze, ilyenkor az emberek eszébe jut hogy mi lenne ha cég/linux felállás lenne, így ezernyi egymással egész jó kompatibilitású – fizetős – linux lenne, pl. Microsoft Linux (tényleg csak példa), Novell Linux..stb, de szerencsére, okos emberek kitalálták hogy ez ne valósuljon meg.http://www.novell.com/linux/
Elég régóta van. Okos emberek kitalálták, hogy megvalósuljon.
Ja, és pénzért.
(Csak a történeti hűség kedvéért: amióta a novell megvette a süsüt, azóta süsüenterspájz a neve. Előtte novell névre hallgatott természetesen.)ELaci wrote:Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
Állj már le.
És kabbe.ELaci wrote:Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
Állj már le.
És kabbe.dutyimadar wrote:Van egy ilyen rész, hogy:Partition disks
Please choose wether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.
Location for the new partition:
[HIGHLIGHT=#c6d9f0]Beginning[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]End[/HIGHLIGHT]Add meg a kezdetet.
Ha nincs semmi a merevlemezen, ez az 1-es érték kell legyen. -
SzerzőBejegyzés
).