Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
dutyimadar wrote:Van egy ilyen rész, hogy:
Partition disks
Please choose wether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.
Location for the new partition:
[HIGHLIGHT=#c6d9f0]Beginning[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]End[/HIGHLIGHT]Add meg a kezdetet.
Ha nincs semmi a merevlemezen, ez az 1-es érték kell legyen.ELaci wrote:„Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.”Módosítom a fenti álláspontomat:
Azt csinálsz amit akarsz.Most jobb?
Határozottan sokkal jobb.
Mindössze nem kéne tényként közölni olyasvalamit, ami nem állja meg a helyét.Az „Azt csinálsz amit akarsz.” szakmailag legalább olyan jó indok, mint a „Miért ne?”.
Javaslom lehetséges válasznak még a „Csak” használatát.
ELaci wrote:„Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.”Módosítom a fenti álláspontomat:
Azt csinálsz amit akarsz.Most jobb?
Határozottan sokkal jobb.
Mindössze nem kéne tényként közölni olyasvalamit, ami nem állja meg a helyét.Az „Azt csinálsz amit akarsz.” szakmailag legalább olyan jó indok, mint a „Miért ne?”.
Javaslom lehetséges válasznak még a „Csak” használatát.
dutyimadar wrote:És az egyes partíciók helyének mit válasszak? „Beginning” vagy „End” ?Tessék?
Ma gyenge a felfogásom.
A „beginning” az adott partíció első szektora. Az „end” meg a vége.
A következő partíció „beginning” értéke az előző partíció „end” szektora+1.Vagy mit is kérdezel?
dutyimadar wrote:És az egyes partíciók helyének mit válasszak? „Beginning” vagy „End” ?Tessék?
Ma gyenge a felfogásom.
A „beginning” az adott partíció első szektora. Az „end” meg a vége.
A következő partíció „beginning” értéke az előző partíció „end” szektora+1.Vagy mit is kérdezel?
rembutgood wrote:Azt nem tudom, azóta már megpróbálkoztam mással. A baj az, hogy rongyosra van telepítve a gép és a winxp-t se akarja fölrakni. A legjobb, hogy az ultimate boot cd hard disk managereit meg el se indítja.Akkor irány a szervíz.
Tipp: elszállt az alaplapi ide-vezérlő.
De ott majd pontosan megmondják a hiba okát (pár ezer Ft-ért).rembutgood wrote:Azt nem tudom, azóta már megpróbálkoztam mással. A baj az, hogy rongyosra van telepítve a gép és a winxp-t se akarja fölrakni. A legjobb, hogy az ultimate boot cd hard disk managereit meg el se indítja.Akkor irány a szervíz.
Tipp: elszállt az alaplapi ide-vezérlő.
De ott majd pontosan megmondják a hiba okát (pár ezer Ft-ért).ELaci wrote:Macskajancsi wrote:ELaci wrote:Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.Miért?
Miért ne?
Hálásan köszönöm a kimerítő, szakmailag megalapozott részletes okfejtést.
Ezek után úgy érzem, nem halok meg hülyén.
ELaci wrote:Macskajancsi wrote:ELaci wrote:Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.Miért?
Miért ne?
Hálásan köszönöm a kimerítő, szakmailag megalapozott részletes okfejtést.
Ezek után úgy érzem, nem halok meg hülyén.
ELaci wrote:Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.Miért?
-
SzerzőBejegyzés