Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128476
    Macskajancsi
    Felhasználó
      ELaci wrote:
      Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.

      Miért?

      Hozzászólás: Driver frissítés #2128511
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Még milyen disztrókkal próbálkoztál? (Pl. süsülinux esetén a boot-opcióba kell beírni a megfelelő varázsszavakat.)
        Az ubi kikapcsolás-problémájáról volt szó a napokban, keress rá. (Arra nem emlékszem, van-e megoldás.)
        A „halt” parancsra sem reagál?

        Szerintem annak a gépnek semmi baja, mindössze a coreduo proci kezelése nem jó a telepítő automatikájában.
        De ezt meg lehet kerülni.

        Hozzászólás: Driver frissítés #2128512
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Még milyen disztrókkal próbálkoztál? (Pl. süsülinux esetén a boot-opcióba kell beírni a megfelelő varázsszavakat.)
          Az ubi kikapcsolás-problémájáról volt szó a napokban, keress rá. (Arra nem emlékszem, van-e megoldás.)
          A „halt” parancsra sem reagál?

          Szerintem annak a gépnek semmi baja, mindössze a coreduo proci kezelése nem jó a telepítő automatikájában.
          De ezt meg lehet kerülni.

          Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127891
          Macskajancsi
          Felhasználó
            violazoli wrote:
            Elárulom, annak idején én magam is többek közt amiatt ismerkedtem meg a gobóval, mert a kezdet kezdetétől foglalkoztatott a pendrájvra tehető disztró gondolata, s ELEVE erre Gobó alatt több esélyt láttam.

            Akkor még azt is áruld el, hogy a pendrájvra másolt gobolinux hogyan bútol.
            Ezt elmulasztottad kifelyteni. 10.gif 

            Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127892
            Macskajancsi
            Felhasználó
              violazoli wrote:
              Elárulom, annak idején én magam is többek közt amiatt ismerkedtem meg a gobóval, mert a kezdet kezdetétől foglalkoztatott a pendrájvra tehető disztró gondolata, s ELEVE erre Gobó alatt több esélyt láttam.

              Akkor még azt is áruld el, hogy a pendrájvra másolt gobolinux hogyan bútol.
              Ezt elmulasztottad kifelyteni. 10.gif 

              Hozzászólás: Driver frissítés #2128507
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Milyen drájvert? Mihez? Minek?
                Milyen laptopod van?
                Amit belinkeltél, azok a „drájverek” részei a kernelnek.

                Elárulnád, pontosan mi a baj?

                Hozzászólás: Driver frissítés #2128508
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Milyen drájvert? Mihez? Minek?
                  Milyen laptopod van?
                  Amit belinkeltél, azok a „drájverek” részei a kernelnek.

                  Elárulnád, pontosan mi a baj?

                  Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128218
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Hova lett a Magyar Gentoo Fórum?

                    (Az offolásra van külön szekció. 21.gif  )

                    Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128219
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Hova lett a Magyar Gentoo Fórum?

                      (Az offolásra van külön szekció. 21.gif  )

                      Hozzászólás: Csinos desktopok #2094181
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással  és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?

                        Macskajancsi wrote:
                        ]
                        Nem a superkaramba? A KDE része.

                        Egészen pontosan: kdeutils3-extra
                        Ott csücsül a telepítőlemezen.

                        Tony Magic wrote:
                        Köszi bacsi a segítséget 1.gif 

                        Én is szívesen vazze.
                        (Utálom, ha levegőnek néznek. 19.gif  )

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 5,804