Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ELaci wrote:Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.
Miért?
Még milyen disztrókkal próbálkoztál? (Pl. süsülinux esetén a boot-opcióba kell beírni a megfelelő varázsszavakat.)
Az ubi kikapcsolás-problémájáról volt szó a napokban, keress rá. (Arra nem emlékszem, van-e megoldás.)
A „halt” parancsra sem reagál?Szerintem annak a gépnek semmi baja, mindössze a coreduo proci kezelése nem jó a telepítő automatikájában.
De ezt meg lehet kerülni.Még milyen disztrókkal próbálkoztál? (Pl. süsülinux esetén a boot-opcióba kell beírni a megfelelő varázsszavakat.)
Az ubi kikapcsolás-problémájáról volt szó a napokban, keress rá. (Arra nem emlékszem, van-e megoldás.)
A „halt” parancsra sem reagál?Szerintem annak a gépnek semmi baja, mindössze a coreduo proci kezelése nem jó a telepítő automatikájában.
De ezt meg lehet kerülni.violazoli wrote:Elárulom, annak idején én magam is többek közt amiatt ismerkedtem meg a gobóval, mert a kezdet kezdetétől foglalkoztatott a pendrájvra tehető disztró gondolata, s ELEVE erre Gobó alatt több esélyt láttam.Akkor még azt is áruld el, hogy a pendrájvra másolt gobolinux hogyan bútol.
Ezt elmulasztottad kifelyteni.
violazoli wrote:Elárulom, annak idején én magam is többek közt amiatt ismerkedtem meg a gobóval, mert a kezdet kezdetétől foglalkoztatott a pendrájvra tehető disztró gondolata, s ELEVE erre Gobó alatt több esélyt láttam.Akkor még azt is áruld el, hogy a pendrájvra másolt gobolinux hogyan bútol.
Ezt elmulasztottad kifelyteni.
Milyen drájvert? Mihez? Minek?
Milyen laptopod van?
Amit belinkeltél, azok a „drájverek” részei a kernelnek.Elárulnád, pontosan mi a baj?
Milyen drájvert? Mihez? Minek?
Milyen laptopod van?
Amit belinkeltél, azok a „drájverek” részei a kernelnek.Elárulnád, pontosan mi a baj?
Hova lett a Magyar Gentoo Fórum?
(Az offolásra van külön szekció.
)Hova lett a Magyar Gentoo Fórum?
(Az offolásra van külön szekció.
)Tony Magic wrote:petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?Macskajancsi wrote:]
Nem a superkaramba? A KDE része.Egészen pontosan: kdeutils3-extra
Ott csücsül a telepítőlemezen.Tony Magic wrote:Köszi bacsi a segítséget
Én is szívesen vazze.
(Utálom, ha levegőnek néznek.
) -
SzerzőBejegyzés
)
)