Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?Macskajancsi wrote:]
Nem a superkaramba? A KDE része.Egészen pontosan: kdeutils3-extra
Ott csücsül a telepítőlemezen.Tony Magic wrote:Köszi bacsi a segítséget
Én is szívesen vazze.
(Utálom, ha levegőnek néznek.
)Tony Magic wrote:petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?Nem a superkaramba? A KDE része.
Tony Magic wrote:petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?Nem a superkaramba? A KDE része.
Nem értem ezt az egész forgatás mizériát. Minek?
A süsülinuxhoz naprakészen kb. 18 ezer szoftvert találsz a tárolókban, amiket nagy valószínűséggel nálunk okosabb emberek készítettek az aktuális verzióhoz optimalizálva, a függőségek figyelembevételével – ezek is mind megtalálhatók a repo-kban, és automatikusan települnek.
A libxine úgy jött a képbe, hogy valami mp3 lejátszás gond volt valamelyik hozzászólásban.A szoftverek forráskódból való fordításának azért nem vagyok híve, mert így az adott program nem jelenik meg a csomagkezelőben, tehát nem tud frissülni automatikusan.
Ez a telepítési mód nem javasolt a csomagkezelővel rendelkező disztrók esetében (tehát általában nem).
Szerintem csak extrém esetben érdemes használni, amennyiben az adott program nem található meg csomagban.vasy05 wrote:Egyet viszont nem értek. Ha valaki szeretne egy dolgot megvalósítani, mint pl. én most a Gentoo fórumot, akkor azt miért kell leugatni? Na mindegy. Ezt nem tudom felfogni. De hát senki sem egyforma. Én pl. kimondottan örülnék, ha más is ilyet csinálna és én inkább gratulálnék neki és ott lennék az oldalán. Csak ugye, amikor megcsináltam a fúrumot, úgy írtam az LF-re, hogy örömmel jelentem be, erre meg már elment a kedvem az egésztől.Na figyelj egy kicsit, okos barátom.
Ha létrehozol egy olyan dolgot, ami már valahol létezik és működik, akkor több, mint pimaszság a már létező helyen reklámozni.
Az, hogy többen megkérdőjelezik e tevékenységed szakmai részét, az mellékes.
Gondolkozz el az ETIKAI részén.Egyelőre a többi mondandómat tartalékolom.
vasy05 wrote:…. hogy van már fórum, de én is szerettem volna egyet. Ekkora baj??????????????????????Mondd, te hülyének nézel minket, vagy te vagy ennyire butuska?
vasy05 wrote:Egyet viszont nem értek. Ha valaki szeretne egy dolgot megvalósítani, mint pl. én most a Gentoo fórumot, akkor azt miért kell leugatni? Na mindegy. Ezt nem tudom felfogni. De hát senki sem egyforma. Én pl. kimondottan örülnék, ha más is ilyet csinálna és én inkább gratulálnék neki és ott lennék az oldalán. Csak ugye, amikor megcsináltam a fúrumot, úgy írtam az LF-re, hogy örömmel jelentem be, erre meg már elment a kedvem az egésztől.Na figyelj egy kicsit, okos barátom.
Ha létrehozol egy olyan dolgot, ami már valahol létezik és működik, akkor több, mint pimaszság a már létező helyen reklámozni.
Az, hogy többen megkérdőjelezik e tevékenységed szakmai részét, az mellékes.
Gondolkozz el az ETIKAI részén.Egyelőre a többi mondandómat tartalékolom.
vasy05 wrote:…. hogy van már fórum, de én is szerettem volna egyet. Ekkora baj??????????????????????Mondd, te hülyének nézel minket, vagy te vagy ennyire butuska?
Miért kell forgatni?
Ott van minden készen rpm-ben.Összefoglalnád röviden, mi a probléma?
Már elvesztettem a fonalat.kisbetu wrote:Hogy hiányzodt már…
kisbetu wrote:Hogy hiányzodt már…
vasy05 wrote:Na jó. Ennyi. Leszarok már mindent. Mindíg ez van. Nektek bármit is csinálni? Áhhhh. Vétek. Felesleges. Mindenbe beleköt mindenki. Na majd én is ilyen leszek. Csak várjátok ki.Nekünk a dzsentúfórumot (meg a híreket) már Csaba megcsinálta.
Nem tűnt fel, eddig hova a fa@zba irkáltál mindenféléket?
Adjak linket?
-
SzerzőBejegyzés
)