Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csinos desktopok #2094182
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással  és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?

      Macskajancsi wrote:
      ]
      Nem a superkaramba? A KDE része.

      Egészen pontosan: kdeutils3-extra
      Ott csücsül a telepítőlemezen.

      Tony Magic wrote:
      Köszi bacsi a segítséget 1.gif 

      Én is szívesen vazze.
      (Utálom, ha levegőnek néznek. 19.gif  )

      Hozzászólás: Csinos desktopok #2094171
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással  és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?

        Nem a superkaramba? A KDE része.

        Hozzászólás: Csinos desktopok #2094172
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          petipetya a suséról készült screenshot-ban látok időjárással  és a rendszerrel kapcsolatos appleteket… ezeket honnan szedted és mi a nevük?

          Nem a superkaramba? A KDE része.

          Hozzászólás: Mplayer nem játszik le dvd-t #2080664
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Nem értem ezt az egész forgatás mizériát. Minek?
            A süsülinuxhoz naprakészen kb. 18 ezer szoftvert találsz a tárolókban, amiket nagy valószínűséggel nálunk okosabb emberek készítettek az aktuális verzióhoz optimalizálva, a függőségek figyelembevételével – ezek is mind megtalálhatók a repo-kban, és automatikusan települnek.
            A libxine úgy jött a képbe, hogy valami mp3 lejátszás gond volt valamelyik hozzászólásban.

            A szoftverek forráskódból való fordításának azért nem vagyok híve, mert így az adott program nem jelenik meg a csomagkezelőben, tehát nem tud frissülni automatikusan.
            Ez a telepítési mód nem javasolt a csomagkezelővel rendelkező disztrók esetében (tehát általában nem).
            Szerintem csak extrém esetben érdemes használni, amennyiben az adott program nem található meg csomagban.

            Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128140
            Macskajancsi
            Felhasználó
              vasy05 wrote:
              Egyet viszont nem értek. Ha valaki szeretne egy dolgot megvalósítani, mint pl. én most a Gentoo fórumot, akkor azt miért kell leugatni? Na mindegy. Ezt nem tudom felfogni. De hát senki sem egyforma. Én pl. kimondottan örülnék, ha más is ilyet csinálna és én inkább gratulálnék neki és ott lennék az oldalán. Csak ugye, amikor megcsináltam a fúrumot, úgy írtam az LF-re, hogy örömmel jelentem be, erre meg már elment a kedvem az egésztől.

              Na figyelj egy kicsit, okos barátom.
              Ha létrehozol egy olyan dolgot, ami már valahol létezik és működik, akkor több, mint pimaszság a már létező helyen reklámozni.
              Az, hogy többen megkérdőjelezik e tevékenységed szakmai részét, az mellékes.
              Gondolkozz el az ETIKAI részén.

              Egyelőre a többi mondandómat tartalékolom.

              vasy05 wrote:
              …. hogy van már fórum, de én is szerettem volna egyet. Ekkora baj??????????????????????

              Mondd, te hülyének nézel minket, vagy te vagy ennyire butuska?

              Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128141
              Macskajancsi
              Felhasználó
                vasy05 wrote:
                Egyet viszont nem értek. Ha valaki szeretne egy dolgot megvalósítani, mint pl. én most a Gentoo fórumot, akkor azt miért kell leugatni? Na mindegy. Ezt nem tudom felfogni. De hát senki sem egyforma. Én pl. kimondottan örülnék, ha más is ilyet csinálna és én inkább gratulálnék neki és ott lennék az oldalán. Csak ugye, amikor megcsináltam a fúrumot, úgy írtam az LF-re, hogy örömmel jelentem be, erre meg már elment a kedvem az egésztől.

                Na figyelj egy kicsit, okos barátom.
                Ha létrehozol egy olyan dolgot, ami már valahol létezik és működik, akkor több, mint pimaszság a már létező helyen reklámozni.
                Az, hogy többen megkérdőjelezik e tevékenységed szakmai részét, az mellékes.
                Gondolkozz el az ETIKAI részén.

                Egyelőre a többi mondandómat tartalékolom.

                vasy05 wrote:
                …. hogy van már fórum, de én is szerettem volna egyet. Ekkora baj??????????????????????

                Mondd, te hülyének nézel minket, vagy te vagy ennyire butuska?

                Hozzászólás: Mplayer nem játszik le dvd-t #2080661
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Miért kell forgatni?
                  Ott van minden készen rpm-ben.

                  Összefoglalnád röviden, mi a probléma?
                  Már elvesztettem a fonalat.

                  Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128116
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Hogy hiányzodt már…

                    19.gif 

                    Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128117
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Hogy hiányzodt már…

                      19.gif 

                      Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128096
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        vasy05 wrote:
                        Na jó. Ennyi. Leszarok már mindent. Mindíg ez van. Nektek bármit is csinálni? Áhhhh. Vétek. Felesleges. Mindenbe beleköt mindenki. Na majd én is ilyen leszek. Csak várjátok ki.

                        Nekünk a  dzsentúfórumot (meg a híreket) már Csaba megcsinálta.
                        Nem tűnt fel, eddig hova a fa@zba irkáltál mindenféléket?
                        Adjak linket? 19.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 5,804