Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vasy05 wrote:Na jó. Ennyi. Leszarok már mindent. Mindíg ez van. Nektek bármit is csinálni? Áhhhh. Vétek. Felesleges. Mindenbe beleköt mindenki. Na majd én is ilyen leszek. Csak várjátok ki.
Nekünk a dzsentúfórumot (meg a híreket) már Csaba megcsinálta.
Nem tűnt fel, eddig hova a fa@zba irkáltál mindenféléket?
Adjak linket?
Nem kell rpm-ek után vadászni, örökké függőségi gondjaid lesznek.
Add meg a telepítési forrásokat.A xine jó úgy, ahogy van – már ha a telepítési forrásaid rendben vannak. Akkor a mindenkori legfrissebb, tesztelt verzió kerül fel.
A xine-lib-bel mit akarsz?
Írtam előbb, hogy libxine1.Nem ugyanaz.
Garik wrote:Nah feltettem most a css-t a simát fent van a css2 is. Újraforgattam a xine-lib-et a xine-ui-t az MPlayert de még mindíg ugyan az.Látom, hiába beszélek.
(iso: tudja a k3b, k9copy, (be is tömöríti neked a 9gigás dvd-t) meg még biztosan jópár progi.
Az iso mountolását jópárszor leírták már itt a fórumon. Aki keres, az talál.)Hazánk természeti adottságai kiválóan alkalmasak szavak pusztába kiáltására.
Hááát…..(fejvakarás
)
Elég sok marhaságot bírtatok ebben a topikban összehozni.
A süsülinuxnak van jónéhány repo-ja, ahol megtalálható az mplayer, smplayer, dvdcss, és minden, mi szem-szájnak ingere.
Mi a bánatnak kell forrásból fordítgatni?A jogi vonatkozásról:
A süsülinux elég régóta nem tartalmazza alapból az mplayert, pontosan azért, mert akkor ki kellene herélni.
Az mp3-hoz fel kell tenni a libxine1-et, ugyanezen oknál fogva.Az iso-ba való rippelés miért probléma? Meg az iso felcsatolása? Erre van program (grafikus frontenddel), a csatoláshoz meg rendelkezésre áll bármelyik konzol.
Ha a disztró megjelölésével tisztában lettünk volna kezdettől fogva,akkor persze nem született volna ennyi fölösleges szájtépés.
scaurus wrote:Nem minden feltétlenül az MS hibája, mivel mondjuk pl az mp3 „kivételesen” nem az MS licence.
Bővebben:http://www.mp3licensing.com/Az mp3 támogatásának kimaradása az ingyenes verziók esetén tényleg indokolható azzal a gyakorlati szemponttal is, hogy ha ingyé’ kell, akkor szenvedjen egy kicsit a felhasználó, a mindenttudó változatért meg fizessen.
Elvi síkon pedig azzal, hogy egyrészt nekik licence díjat kéne fizetni (amit a felhasználó ugye jelen esetben nem térítene meg), másrészt azzal, hogy (tudtommal) az mp3 kódoló algoritmus nem nyilt forráskodú, így ellentétes is linux „éljen a nyílt forráskód/szabad szoftver mentalitásával”.
Na ennek fuss neki mégegyszer.
Csacsiságokat mondasz.Bónusz játék:
Döntő:
3. forduló:
2. forduló:
Kocsmai társasjáték:
A hülyéskedést kéretik abbafejezni.
A kedves topiknyitó már megkapta a választ.mdavid626 wrote:Először is az a kérdésem, hogy van-e lehetőség Linux alatt az NTFS partíciók olyan csatolására, amelynél írni is lehet őket?
Szóval nem csak read-only módban.uzsolt wrote:ntfs-3gA windows-os problémák kitárgyalására bármelyik win-es fórum alkalmas.
Ez nem az. -
SzerzőBejegyzés
)