Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A hülyéskedést kéretik abbafejezni.
A kedves topiknyitó már megkapta a választ.mdavid626 wrote:Először is az a kérdésem, hogy van-e lehetőség Linux alatt az NTFS partíciók olyan csatolására, amelynél írni is lehet őket?
Szóval nem csak read-only módban.uzsolt wrote:ntfs-3gA windows-os problémák kitárgyalására bármelyik win-es fórum alkalmas.
Ez nem az.Tony Magic wrote:Na most ezekből a hozzászólásokból sokat tanultam
Hát ez nem látszik.
Hol is van az új topik, amit a problémádnak nyitottál?
(Akárhogy szimatolok utána, nem találom.)Borissza wrote:Nekem Opera 9.22 alatt egyáltalán nem sikerült beindítanom. Van pluginem, az operával megkerestettem, de nem megy. Az Mplayer önállóan működik. Amikor a BBC -ről egy hanganyagot akarok lejátszani, ami realmedia – tehát a pluginnak el kéne indítania az mplayert,- semmi sem történik. Ugyanez a baj a TV adásokkal is.
SUSe 10.0 -ról van szó, és RPM-ből tettem fel az Mplayert is és a plugint is.
Van ötlet a forgatáson kívül? Még sose csináltam, nincsenek is fenn a devel csomagok sem.Honnan szedted az rpm-et? A telepítési forrásokat jól adtad meg?
Az mplayerplug-in a packman repón van.
(Biztos, hogy mennie kéne operával? „mplayerplug-in is a Netscape/Mozilla browser plugin to allow playing embedded movies on web pages.”)Borissza wrote:Nekem Opera 9.22 alatt egyáltalán nem sikerült beindítanom. Van pluginem, az operával megkerestettem, de nem megy. Az Mplayer önállóan működik. Amikor a BBC -ről egy hanganyagot akarok lejátszani, ami realmedia – tehát a pluginnak el kéne indítania az mplayert,- semmi sem történik. Ugyanez a baj a TV adásokkal is.
SUSe 10.0 -ról van szó, és RPM-ből tettem fel az Mplayert is és a plugint is.
Van ötlet a forgatáson kívül? Még sose csináltam, nincsenek is fenn a devel csomagok sem.Honnan szedted az rpm-et? A telepítési forrásokat jól adtad meg?
Az mplayerplug-in a packman repón van.
(Biztos, hogy mennie kéne operával? „mplayerplug-in is a Netscape/Mozilla browser plugin to allow playing embedded movies on web pages.”)A hír annyiban nem pontos, hogy SuSELinux Enterprise Desktop-ról van szó.
Persze az origón úgysem tudják, hogy ezt eszik, vagy isszák….
A hír annyiban nem pontos, hogy SuSELinux Enterprise Desktop-ról van szó.
Persze az origón úgysem tudják, hogy ezt eszik, vagy isszák….
LCoder wrote:…. Bár ami azt illeti, elég fényesen bebizonyosodott hogy itt nem én vagyok a troll.
…… a linuxfórumot még a könyvjelzőim közül is kiszedtem.1. De. Minden lehetséges helyen beleoffolsz a témába, ugyanakkor
egyetlen hozzászólásod sincsen, ami a linuxforum.hu célkitűzéseinek megfelel.
(egymás segítése a linuxos problémákban)
Mivel a segítségadásra magasról sz@rsz, nem tudom, miért csodálkozol azon, hogy mindenki a búsba kíván. Ezen majd legközelebb gondolkozz el, ha akár egy akvarisztikai fórumra is tévedsz.
2. A fentiek alapján a döntésed általános tetszést fog kiváltani.
LCoder wrote:…. Bár ami azt illeti, elég fényesen bebizonyosodott hogy itt nem én vagyok a troll.
…… a linuxfórumot még a könyvjelzőim közül is kiszedtem.1. De. Minden lehetséges helyen beleoffolsz a témába, ugyanakkor
egyetlen hozzászólásod sincsen, ami a linuxforum.hu célkitűzéseinek megfelel.
(egymás segítése a linuxos problémákban)
Mivel a segítségadásra magasról sz@rsz, nem tudom, miért csodálkozol azon, hogy mindenki a búsba kíván. Ezen majd legközelebb gondolkozz el, ha akár egy akvarisztikai fórumra is tévedsz.
2. A fentiek alapján a döntésed általános tetszést fog kiváltani.
mdavid626 wrote:mandriva Linuxom van… vhogy nem találtam semmilyen irót…A k3b nincs rajta? Nehezen hiszem.
mdavid626 wrote:mandriva Linuxom van… vhogy nem találtam semmilyen irót…A k3b nincs rajta? Nehezen hiszem.
-
SzerzőBejegyzés
(Akárhogy szimatolok utána, nem találom.)