Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fura NTFS probléma… #2126702
    Macskajancsi
    Felhasználó

      A hülyéskedést kéretik abbafejezni. 1.gif 
      A kedves topiknyitó már megkapta a választ.

      mdavid626 wrote:
      Először is az a kérdésem, hogy van-e lehetőség Linux alatt az NTFS partíciók olyan csatolására, amelynél írni is lehet őket?
      Szóval nem csak read-only módban.

      uzsolt wrote:
      ntfs-3g

      A windows-os problémák kitárgyalására bármelyik win-es fórum alkalmas.
      Ez nem az.

      Hozzászólás: openSUSE 10.2 gondok #2083491
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        Na most ezekből a hozzászólásokból sokat tanultam 10.gif 

        Hát ez nem látszik. 19.gif 
        Hol is van az új topik, amit a problémádnak nyitottál? 108.gif  (Akárhogy szimatolok utána, nem találom.)

        Hozzászólás: mplayerplug-in #2098010
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Borissza wrote:
          Nekem Opera 9.22 alatt egyáltalán nem sikerült beindítanom. Van pluginem, az operával megkerestettem, de nem megy. Az Mplayer önállóan működik. Amikor a BBC -ről egy hanganyagot akarok lejátszani, ami realmedia – tehát a pluginnak el kéne indítania az mplayert,- semmi sem történik. Ugyanez a baj a TV adásokkal is.
          SUSe 10.0 -ról van szó, és RPM-ből tettem fel az Mplayert is és a plugint is.
          Van ötlet a forgatáson kívül? Még sose csináltam, nincsenek is fenn a devel csomagok sem.

          Honnan szedted az rpm-et? A telepítési forrásokat jól adtad meg?
          Az mplayerplug-in a packman repón van.
          (Biztos, hogy mennie kéne operával? „mplayerplug-in is a Netscape/Mozilla browser plugin to allow playing embedded movies on web pages.”)

          Hozzászólás: mplayerplug-in #2098011
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Borissza wrote:
            Nekem Opera 9.22 alatt egyáltalán nem sikerült beindítanom. Van pluginem, az operával megkerestettem, de nem megy. Az Mplayer önállóan működik. Amikor a BBC -ről egy hanganyagot akarok lejátszani, ami realmedia – tehát a pluginnak el kéne indítania az mplayert,- semmi sem történik. Ugyanez a baj a TV adásokkal is.
            SUSe 10.0 -ról van szó, és RPM-ből tettem fel az Mplayert is és a plugint is.
            Van ötlet a forgatáson kívül? Még sose csináltam, nincsenek is fenn a devel csomagok sem.

            Honnan szedted az rpm-et? A telepítési forrásokat jól adtad meg?
            Az mplayerplug-in a packman repón van.
            (Biztos, hogy mennie kéne operával? „mplayerplug-in is a Netscape/Mozilla browser plugin to allow playing embedded movies on web pages.”)

            Hozzászólás: Lenovo lptopok SUSE 10 oprendszerrel #2126941
            Macskajancsi
            Felhasználó

              A hír annyiban nem pontos, hogy SuSELinux Enterprise Desktop-ról van szó.
              Persze az origón úgysem tudják, hogy ezt eszik, vagy isszák….21.gif 

              Hozzászólás: Lenovo lptopok SUSE 10 oprendszerrel #2126942
              Macskajancsi
              Felhasználó

                A hír annyiban nem pontos, hogy SuSELinux Enterprise Desktop-ról van szó.
                Persze az origón úgysem tudják, hogy ezt eszik, vagy isszák….21.gif 

                Hozzászólás: Új képformátum mint fegyver? #2125847
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  LCoder wrote:
                  …. Bár ami azt illeti, elég fényesen bebizonyosodott hogy itt nem én vagyok a troll.
                  …… a linuxfórumot még a könyvjelzőim közül is kiszedtem.

                  1. De. Minden lehetséges helyen beleoffolsz a témába, ugyanakkor
                  egyetlen hozzászólásod sincsen, ami a linuxforum.hu célkitűzéseinek megfelel.
                  (egymás segítése a linuxos problémákban)
                  Mivel a segítségadásra magasról sz@rsz, nem tudom, miért csodálkozol azon, hogy mindenki a búsba kíván. Ezen majd legközelebb gondolkozz el, ha akár egy akvarisztikai fórumra is tévedsz. 19.gif 
                  2. A fentiek alapján a döntésed általános tetszést fog kiváltani. 21.gif 

                  Hozzászólás: Új képformátum mint fegyver? #2125848
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    LCoder wrote:
                    …. Bár ami azt illeti, elég fényesen bebizonyosodott hogy itt nem én vagyok a troll.
                    …… a linuxfórumot még a könyvjelzőim közül is kiszedtem.

                    1. De. Minden lehetséges helyen beleoffolsz a témába, ugyanakkor
                    egyetlen hozzászólásod sincsen, ami a linuxforum.hu célkitűzéseinek megfelel.
                    (egymás segítése a linuxos problémákban)
                    Mivel a segítségadásra magasról sz@rsz, nem tudom, miért csodálkozol azon, hogy mindenki a búsba kíván. Ezen majd legközelebb gondolkozz el, ha akár egy akvarisztikai fórumra is tévedsz. 19.gif 
                    2. A fentiek alapján a döntésed általános tetszést fog kiváltani. 21.gif 

                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      mdavid626 wrote:
                      mandriva Linuxom van… vhogy nem találtam semmilyen irót…

                      A k3b nincs rajta? Nehezen hiszem.

                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        mdavid626 wrote:
                        mandriva Linuxom van… vhogy nem találtam semmilyen irót…

                        A k3b nincs rajta? Nehezen hiszem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 5,804