Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ohhh, yeah, van Sabayon szekcio!!! :))) #2126377
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Csak ne ebbe a topikba.
      Ezt mi a búbánatnak nyitottad?

      Hozzászólás: Ohhh, yeah, van Sabayon szekcio!!! :))) #2126378
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Csak ne ebbe a topikba.
        Ezt mi a búbánatnak nyitottad?

        Hozzászólás: Új képformátum mint fegyver? #2125809
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          ….. már mégsem kellene a Linux közösséget lopással, vagy törvénytelenséggel vádolni senkinek sem. …

          Szívemből beszélsz.
          Ugyanakkor LCoder fórumtársunk nap mint nap ágál a linux ELLEN.
          Mi a búbánatnak jár ide?

          Egy kis idézet:
          „….-Nem tudok hazudni, higgye el.
          – Ez biztos – hagyta helyben a gróf -, épp ezért nem helyes, hogy mégis lépten-nyomon megteszi.”
          (Rejtő: A láthatatlan légió)
          21.gif 

          Hozzászólás: Új képformátum mint fegyver? #2125810
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Tony Magic wrote:
            ….. már mégsem kellene a Linux közösséget lopással, vagy törvénytelenséggel vádolni senkinek sem. …

            Szívemből beszélsz.
            Ugyanakkor LCoder fórumtársunk nap mint nap ágál a linux ELLEN.
            Mi a búbánatnak jár ide?

            Egy kis idézet:
            „….-Nem tudok hazudni, higgye el.
            – Ez biztos – hagyta helyben a gróf -, épp ezért nem helyes, hogy mégis lépten-nyomon megteszi.”
            (Rejtő: A láthatatlan légió)
            21.gif 

            Hozzászólás: H 264 #2125881
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Lehetne bővebben?
              Milyen fájlról van szó? Milyen verziójú (vagy milyen összetevő tartalmazza) a H264?

              Hozzászólás: H 264 #2125882
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Lehetne bővebben?
                Milyen fájlról van szó? Milyen verziójú (vagy milyen összetevő tartalmazza) a H264?

                Hozzászólás: SuSE 10.2 uninstall HowTo #2125179
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  dutyimadar wrote:
                  cso, ha a winxp-t ujrateszem a recovery cd-vel ugy h a linuxos particio is formazva legyen, akkor kell csinalnom valamit a GRUBbal…ugy ertem h mbr + hasonlok … vagy a GRUB is kvazi kitorlodik..?

                  Ez azonos a win újratelepítésével.
                  Problémák:
                  -ami a lemezen volt, MINDEN megsemmisül.
                  -a grub nem probléma, ld. előző pont.
                  -a recovery formázza az egész lemezt.
                  -a fentebb említett „túl sok progi” is megsemmisül, újra kell telepíteni.
                  Az én problémám: nem értem, mi a problémád. 19.gif 

                  Hozzászólás: SuSE 10.2 uninstall HowTo #2125180
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    dutyimadar wrote:
                    cso, ha a winxp-t ujrateszem a recovery cd-vel ugy h a linuxos particio is formazva legyen, akkor kell csinalnom valamit a GRUBbal…ugy ertem h mbr + hasonlok … vagy a GRUB is kvazi kitorlodik..?

                    Ez azonos a win újratelepítésével.
                    Problémák:
                    -ami a lemezen volt, MINDEN megsemmisül.
                    -a grub nem probléma, ld. előző pont.
                    -a recovery formázza az egész lemezt.
                    -a fentebb említett „túl sok progi” is megsemmisül, újra kell telepíteni.
                    Az én problémám: nem értem, mi a problémád. 19.gif 

                    Hozzászólás: Sabayon Linux 3.4 #2124559
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      medveapu wrote:
                      Kisbetu!
                      Lenne egy kérdésem. Azon témáknál, ahol nincs egyéb disztribúció specifikus altéma, ott a félig off félig nem off témák megtűrtek a hírek között (ld. alább)? Meddig lehet a hírek szekciónál kérdezgetni, és mikortól menjen más témához az ember? (Ennek a terjesztésnek nincs külön altéma.) Vagy a vegyes felvágottat lenne célszerű használni eme esetekre?

                      Köszönöm.

                      Igaz, hogy nem tőlem kérdezted, de álláspontom:
                      amennyiben van rá igény, létrehozunk egy „Sabayon” szekciót. A konkrét problémákat semmiképpen nem a „Hírek” rovatban kéne kitárgyalni.
                      Ha az adott disztró problémái csak egy-két embert érintenek, javaslom a „Vegyes felvágott”-at.

                      Hozzászólás: Sabayon Linux 3.4 #2124560
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        medveapu wrote:
                        Kisbetu!
                        Lenne egy kérdésem. Azon témáknál, ahol nincs egyéb disztribúció specifikus altéma, ott a félig off félig nem off témák megtűrtek a hírek között (ld. alább)? Meddig lehet a hírek szekciónál kérdezgetni, és mikortól menjen más témához az ember? (Ennek a terjesztésnek nincs külön altéma.) Vagy a vegyes felvágottat lenne célszerű használni eme esetekre?

                        Köszönöm.

                        Igaz, hogy nem tőlem kérdezted, de álláspontom:
                        amennyiben van rá igény, létrehozunk egy „Sabayon” szekciót. A konkrét problémákat semmiképpen nem a „Hírek” rovatban kéne kitárgyalni.
                        Ha az adott disztró problémái csak egy-két embert érintenek, javaslom a „Vegyes felvágott”-at.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 5,804