Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egy kezdő problémája #2125867
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Idézet a ‘Netikett’-ből:

      Topikod (a téma, amit létrehozol) helye  legyen indokolt, címe fedje tartalmát.

      Hozzászólás: Egy kezdő problémája #2125868
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Idézet a ‘Netikett’-ből:

        Topikod (a téma, amit létrehozol) helye  legyen indokolt, címe fedje tartalmát.

        Hozzászólás: Új képformátum mint fegyver? #2125765
        Macskajancsi
        Felhasználó
          LCoder wrote:
          … a linux már így is teli van különféle technológiák illegális használatával (lásd Pl. SAMBA).

          Erről valami bővebbet esetleg? Vagy megint vagdalkozol valamivel? Vagy emlékszel ezzel kapcsolatban valamire az SCO-féle szabadalmi fenyegetések kapcsán?
          KONKRÉTUMOKAT!

          Qrvára unom, ahogy idejársz erre a fórumra hangulatot kelteni a linux ELLEN.

          Egyszer ugyan már leírtam, de megteszem még egyszer:
          A linuxforum.hu célja: egymás segítése a linux-szal kapcsolatban felmerült problémák megoldásában.

          Ezt légy oly kedves a továbbiakban figyelembe venni.

          Hozzászólás: Új képformátum mint fegyver? #2125766
          Macskajancsi
          Felhasználó
            LCoder wrote:
            … a linux már így is teli van különféle technológiák illegális használatával (lásd Pl. SAMBA).

            Erről valami bővebbet esetleg? Vagy megint vagdalkozol valamivel? Vagy emlékszel ezzel kapcsolatban valamire az SCO-féle szabadalmi fenyegetések kapcsán?
            KONKRÉTUMOKAT!

            Qrvára unom, ahogy idejársz erre a fórumra hangulatot kelteni a linux ELLEN.

            Egyszer ugyan már leírtam, de megteszem még egyszer:
            A linuxforum.hu célja: egymás segítése a linux-szal kapcsolatban felmerült problémák megoldásában.

            Ezt légy oly kedves a továbbiakban figyelembe venni.

            Hozzászólás: Firefox kiadások #2125291
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Mire megjelent a hír, az automata frissítés (suse-updater) már felnyomta az új firefoxot. Úgyhogy nekem legalábbis nem volt újdonság.
              Az eddigi ikonomat természetesen megtartottam.

              Hozzászólás: Firefox kiadások #2125292
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Mire megjelent a hír, az automata frissítés (suse-updater) már felnyomta az új firefoxot. Úgyhogy nekem legalábbis nem volt újdonság.
                Az eddigi ikonomat természetesen megtartottam.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1951042
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Oroszul:
                  Tü kraszívaja, ja ljublju tyibjá.

                  Persze ezért nem vállalok felelősséget. Orosz államvizsgán (valamikor a múlt évezredben) azért kaptam 4-est, (nem 5-öst) mert nem mind ismertem a cirill nagybetűket. 21.gif 

                  Ja és ezt természetesen cirill betűkkel kéne írni, de most hirtelen nem találom a cirill fontkészletet. (Soha nem kellett.)

                  Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089833
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    ELaci wrote:
                    Szerintem mi itt úgymond konkrétan unatkozunk.
                    Ez sem rossz, de semmi értelme.
                    Keressünk valami értelmesebb dolgot magunknak, pl. hólapátolás.

                    ELaci, kapcsold ki a gépedet, menj szabadságra, pihend ki magad. Vagy vizsgáltasd meg magad pszichiáterrel.
                    Ez ügyben a véleményem nem lehet perdöntő, mert nem vagyok idegspecialista.
                    Mi a búbánatnak szólsz be? Az utóbbi időben egyre többször.
                    Ez bunkóság.

                    Legközelebb a témához valamit, esetleg?

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1951040
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „Más, tudja valaki, hogy van olaszul az, hogy „szép vagy, szeretlek”?”

                      Tu sei bella, e ti amo.

                      De ez így elég szegényes.
                      Az olasz iskolákban tantárgy a szerelmi levelezés.
                      (Igaz, magyarul meg káromkodni lehet meglepő választékossággal. 19.gif  )

                      Hozzászólás: Firefox kiadások #2125285
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        bepe!
                        Nem azzal van a baj, ha a hírek rovatban megjelenik valami.
                        Az a gond, hogy ezen a fórumon van egy „hup.hu hírek” szekció.
                        Na most te általában az itt megjelent híreket duplikálod teljesen feleslegesen.
                        Legalábbis a normális, átlagos felfogóképességekkel rendelkezőknek felesleges.

                        („Maga talán hülye, hogy mindent kétszer mond, mindent kétszer mond?”
                        /na, ki írta? 19.gif  )

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 5,804