Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Idézet a ‘Netikett’-ből:
Topikod (a téma, amit létrehozol) helye legyen indokolt, címe fedje tartalmát.
Idézet a ‘Netikett’-ből:
Topikod (a téma, amit létrehozol) helye legyen indokolt, címe fedje tartalmát.
LCoder wrote:… a linux már így is teli van különféle technológiák illegális használatával (lásd Pl. SAMBA).Erről valami bővebbet esetleg? Vagy megint vagdalkozol valamivel? Vagy emlékszel ezzel kapcsolatban valamire az SCO-féle szabadalmi fenyegetések kapcsán?
KONKRÉTUMOKAT!Qrvára unom, ahogy idejársz erre a fórumra hangulatot kelteni a linux ELLEN.
Egyszer ugyan már leírtam, de megteszem még egyszer:
A linuxforum.hu célja: egymás segítése a linux-szal kapcsolatban felmerült problémák megoldásában.Ezt légy oly kedves a továbbiakban figyelembe venni.
LCoder wrote:… a linux már így is teli van különféle technológiák illegális használatával (lásd Pl. SAMBA).Erről valami bővebbet esetleg? Vagy megint vagdalkozol valamivel? Vagy emlékszel ezzel kapcsolatban valamire az SCO-féle szabadalmi fenyegetések kapcsán?
KONKRÉTUMOKAT!Qrvára unom, ahogy idejársz erre a fórumra hangulatot kelteni a linux ELLEN.
Egyszer ugyan már leírtam, de megteszem még egyszer:
A linuxforum.hu célja: egymás segítése a linux-szal kapcsolatban felmerült problémák megoldásában.Ezt légy oly kedves a továbbiakban figyelembe venni.
Mire megjelent a hír, az automata frissítés (suse-updater) már felnyomta az új firefoxot. Úgyhogy nekem legalábbis nem volt újdonság.
Az eddigi ikonomat természetesen megtartottam.Mire megjelent a hír, az automata frissítés (suse-updater) már felnyomta az új firefoxot. Úgyhogy nekem legalábbis nem volt újdonság.
Az eddigi ikonomat természetesen megtartottam.Oroszul:
Tü kraszívaja, ja ljublju tyibjá.Persze ezért nem vállalok felelősséget. Orosz államvizsgán (valamikor a múlt évezredben) azért kaptam 4-est, (nem 5-öst) mert nem mind ismertem a cirill nagybetűket.
Ja és ezt természetesen cirill betűkkel kéne írni, de most hirtelen nem találom a cirill fontkészletet. (Soha nem kellett.)
ELaci wrote:Szerintem mi itt úgymond konkrétan unatkozunk.
Ez sem rossz, de semmi értelme.
Keressünk valami értelmesebb dolgot magunknak, pl. hólapátolás.ELaci, kapcsold ki a gépedet, menj szabadságra, pihend ki magad. Vagy vizsgáltasd meg magad pszichiáterrel.
Ez ügyben a véleményem nem lehet perdöntő, mert nem vagyok idegspecialista.
Mi a búbánatnak szólsz be? Az utóbbi időben egyre többször.
Ez bunkóság.Legközelebb a témához valamit, esetleg?
„Más, tudja valaki, hogy van olaszul az, hogy „szép vagy, szeretlek”?”
Tu sei bella, e ti amo.
De ez így elég szegényes.
Az olasz iskolákban tantárgy a szerelmi levelezés.
(Igaz, magyarul meg káromkodni lehet meglepő választékossággal.
)bepe!
Nem azzal van a baj, ha a hírek rovatban megjelenik valami.
Az a gond, hogy ezen a fórumon van egy „hup.hu hírek” szekció.
Na most te általában az itt megjelent híreket duplikálod teljesen feleslegesen.
Legalábbis a normális, átlagos felfogóképességekkel rendelkezőknek felesleges.(„Maga talán hülye, hogy mindent kétszer mond, mindent kétszer mond?”
/na, ki írta?
) -
SzerzőBejegyzés
)