Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Firefox kiadások #2125286
    Macskajancsi
    Felhasználó

      bepe!
      Nem azzal van a baj, ha a hírek rovatban megjelenik valami.
      Az a gond, hogy ezen a fórumon van egy „hup.hu hírek” szekció.
      Na most te általában az itt megjelent híreket duplikálod teljesen feleslegesen.
      Legalábbis a normális, átlagos felfogóképességekkel rendelkezőknek felesleges.

      („Maga talán hülye, hogy mindent kétszer mond, mindent kétszer mond?”
      /na, ki írta? 19.gif  )

      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007457
      Macskajancsi
      Felhasználó
        csablak wrote:
        Nem tudom bug-e, vagy én nem tudom jól megnyomni az egér középső gombját, de gyors válasz ablakba, ahol ezt is írom, egyszerűen képtelen vagyok szöveget beszúrni az egér középső görgős gombjával.
        Azért is érdekes a dolog, mert ugyanakkor a lap tetején található Keresés mezőbe meg simán beillesztek bármit.

        Aztán rájöttem, hogy a wysiwyg mód kikapcsolásával megjavul az egerem.
        Ezt azért jól látható helyen közzé kéne tenni. Én is csak véletlenül fedeztem fel.

        Gyakorold a középső gomb nyomkodását.
        Semmit nem kell közzétenni jól látható helyen.
        „A hiba az ön készülékében van.”

          Macskajancsi, okleveles egérszakértő 21.gif 

        Macskajancsi
        Felhasználó

          Ezt a laptopot lehet süsü enterspájz deszktoppal is rendelni, (mégpedig a 10-es-sel, amit nem tegnap adtak ki) gyanítom, hogy akkor az ópensüsüvel is megy.

          Bár nem egészen világos, miért foglalkozunk a problémáddal.

          bepe79 wrote:
          Ez egy forum, nem pedig problemamegoldo-nyugdijasklub…

          19.gif 

          Macskajancsi
          Felhasználó

            Ezt a laptopot lehet süsü enterspájz deszktoppal is rendelni, (mégpedig a 10-es-sel, amit nem tegnap adtak ki) gyanítom, hogy akkor az ópensüsüvel is megy.

            Bár nem egészen világos, miért foglalkozunk a problémáddal.

            bepe79 wrote:
            Ez egy forum, nem pedig problemamegoldo-nyugdijasklub…

            19.gif 

            Hozzászólás: ATI radeon 9600 xt #2122880
            Macskajancsi
            Felhasználó
              vasemberke wrote:
              Hogyan tudok fájlt csatolni a hozzászólásomhoz?

              Előnézet –  További opciók

              Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122507
              Macskajancsi
              Felhasználó
                bepe79 wrote:
                Abban ugye azert egyetertunk, ….

                Igen, de akkor is OFF. 1.gif 

                Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122505
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  bepe79 wrote:
                  Es a CD berakas milyen alkalmazas (software)?

                  Jaj.
                  RTFM

                  De ez itt OFF.

                  Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123693
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    LCoder wrote:
                    Hivatalos alatt értsd hogy defaultból azt használja és az alá van megírva az admin. Bár tény hogy a SuSE-ben a 9.x-ben Qt-s volt, a Novell-ben nem tudom mi van, viszont mintha olyasmit is akartak volna a SuSE vagy a Novell házatáján hogy a 9.x után kiveszik a KDE-t a rendszerből, csak aztán a felhasználók nyomására hagyták mégis ott.

                    Az információid tévesek, félrevezetőek.
                    Ez dezinformálás.
                    Kérlek szépen, hogy konkrétumok ismerete nélkül ne közölj semmit se úgy, mintha az tény lenne.
                    Azt sem értem, hogy érted azt, hogy pl. a suse dafault a gnome-ot használja.
                    Ha nem jelölsz ki ablakkezelőt a telepítéskor, nem fog semmit sem telepíteni. Gnome-ot se. Csak grafikus felület nélküli rendszert kapsz.
                    Tehát ez nem default.
                    Ha az ablakkezelők választhatóságának sorrendjére gondolsz (Gnome, KDE, Xfce) hadd jegyezzem meg, hogy a „default” szó szajkózása helyett tanulmányozd az abc betűinek sorrendjét.

                    Szerk.: egyébként elkanyarodtunk az Open LINA -tól.
                    A következő hozzászólás a .NET-ről fog szólni? 19.gif 

                    Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123694
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      LCoder wrote:
                      Hivatalos alatt értsd hogy defaultból azt használja és az alá van megírva az admin. Bár tény hogy a SuSE-ben a 9.x-ben Qt-s volt, a Novell-ben nem tudom mi van, viszont mintha olyasmit is akartak volna a SuSE vagy a Novell házatáján hogy a 9.x után kiveszik a KDE-t a rendszerből, csak aztán a felhasználók nyomására hagyták mégis ott.

                      Az információid tévesek, félrevezetőek.
                      Ez dezinformálás.
                      Kérlek szépen, hogy konkrétumok ismerete nélkül ne közölj semmit se úgy, mintha az tény lenne.
                      Azt sem értem, hogy érted azt, hogy pl. a suse dafault a gnome-ot használja.
                      Ha nem jelölsz ki ablakkezelőt a telepítéskor, nem fog semmit sem telepíteni. Gnome-ot se. Csak grafikus felület nélküli rendszert kapsz.
                      Tehát ez nem default.
                      Ha az ablakkezelők választhatóságának sorrendjére gondolsz (Gnome, KDE, Xfce) hadd jegyezzem meg, hogy a „default” szó szajkózása helyett tanulmányozd az abc betűinek sorrendjét.

                      Szerk.: egyébként elkanyarodtunk az Open LINA -tól.
                      A következő hozzászólás a .NET-ről fog szólni? 19.gif 

                      Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124037
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        erdsiger wrote:
                        …Fényerősséget/kontrasztot nem tudom hol lehetne beállítani, Sax-ban nem találtam ilyet, a laptop funkcióbillentyű pedig nem működnek (egyelőre).

                        Vezérlőpult (Configure desktop) – Perifériák – Képernyő – (a többit megtalálod….)
                        A default 24bit miért nem jó? Biztos, hogy tudja a monitorod a 32bitet? Nem lehet, hogy csak a win hazudja ezt neked?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 5,804