Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bepe!
Nem azzal van a baj, ha a hírek rovatban megjelenik valami.
Az a gond, hogy ezen a fórumon van egy „hup.hu hírek” szekció.
Na most te általában az itt megjelent híreket duplikálod teljesen feleslegesen.
Legalábbis a normális, átlagos felfogóképességekkel rendelkezőknek felesleges.(„Maga talán hülye, hogy mindent kétszer mond, mindent kétszer mond?”
/na, ki írta?
)csablak wrote:Nem tudom bug-e, vagy én nem tudom jól megnyomni az egér középső gombját, de gyors válasz ablakba, ahol ezt is írom, egyszerűen képtelen vagyok szöveget beszúrni az egér középső görgős gombjával.
Azért is érdekes a dolog, mert ugyanakkor a lap tetején található Keresés mezőbe meg simán beillesztek bármit.Aztán rájöttem, hogy a wysiwyg mód kikapcsolásával megjavul az egerem.
Ezt azért jól látható helyen közzé kéne tenni. Én is csak véletlenül fedeztem fel.Gyakorold a középső gomb nyomkodását.
Semmit nem kell közzétenni jól látható helyen.
„A hiba az ön készülékében van.”Macskajancsi, okleveles egérszakértő
2007-07-25-21:34 Hozzászólás: Milyen disztribet laptopra, ami mukodik is?! (C2D T7300+Gef8600MGT+2GB DDR2) #2124389Ezt a laptopot lehet süsü enterspájz deszktoppal is rendelni, (mégpedig a 10-es-sel, amit nem tegnap adtak ki) gyanítom, hogy akkor az ópensüsüvel is megy.
Bár nem egészen világos, miért foglalkozunk a problémáddal.
bepe79 wrote:Ez egy forum, nem pedig problemamegoldo-nyugdijasklub…
2007-07-25-21:34 Hozzászólás: Milyen disztribet laptopra, ami mukodik is?! (C2D T7300+Gef8600MGT+2GB DDR2) #2124390Ezt a laptopot lehet süsü enterspájz deszktoppal is rendelni, (mégpedig a 10-es-sel, amit nem tegnap adtak ki) gyanítom, hogy akkor az ópensüsüvel is megy.
Bár nem egészen világos, miért foglalkozunk a problémáddal.
bepe79 wrote:Ez egy forum, nem pedig problemamegoldo-nyugdijasklub…
vasemberke wrote:Hogyan tudok fájlt csatolni a hozzászólásomhoz?Előnézet – További opciók
bepe79 wrote:Abban ugye azert egyetertunk, ….Igen, de akkor is OFF.
bepe79 wrote:Es a CD berakas milyen alkalmazas (software)?Jaj.
RTFMDe ez itt OFF.
LCoder wrote:Hivatalos alatt értsd hogy defaultból azt használja és az alá van megírva az admin. Bár tény hogy a SuSE-ben a 9.x-ben Qt-s volt, a Novell-ben nem tudom mi van, viszont mintha olyasmit is akartak volna a SuSE vagy a Novell házatáján hogy a 9.x után kiveszik a KDE-t a rendszerből, csak aztán a felhasználók nyomására hagyták mégis ott.Az információid tévesek, félrevezetőek.
Ez dezinformálás.
Kérlek szépen, hogy konkrétumok ismerete nélkül ne közölj semmit se úgy, mintha az tény lenne.
Azt sem értem, hogy érted azt, hogy pl. a suse dafault a gnome-ot használja.
Ha nem jelölsz ki ablakkezelőt a telepítéskor, nem fog semmit sem telepíteni. Gnome-ot se. Csak grafikus felület nélküli rendszert kapsz.
Tehát ez nem default.
Ha az ablakkezelők választhatóságának sorrendjére gondolsz (Gnome, KDE, Xfce) hadd jegyezzem meg, hogy a „default” szó szajkózása helyett tanulmányozd az abc betűinek sorrendjét.Szerk.: egyébként elkanyarodtunk az Open LINA -tól.
A következő hozzászólás a .NET-ről fog szólni?
LCoder wrote:Hivatalos alatt értsd hogy defaultból azt használja és az alá van megírva az admin. Bár tény hogy a SuSE-ben a 9.x-ben Qt-s volt, a Novell-ben nem tudom mi van, viszont mintha olyasmit is akartak volna a SuSE vagy a Novell házatáján hogy a 9.x után kiveszik a KDE-t a rendszerből, csak aztán a felhasználók nyomására hagyták mégis ott.Az információid tévesek, félrevezetőek.
Ez dezinformálás.
Kérlek szépen, hogy konkrétumok ismerete nélkül ne közölj semmit se úgy, mintha az tény lenne.
Azt sem értem, hogy érted azt, hogy pl. a suse dafault a gnome-ot használja.
Ha nem jelölsz ki ablakkezelőt a telepítéskor, nem fog semmit sem telepíteni. Gnome-ot se. Csak grafikus felület nélküli rendszert kapsz.
Tehát ez nem default.
Ha az ablakkezelők választhatóságának sorrendjére gondolsz (Gnome, KDE, Xfce) hadd jegyezzem meg, hogy a „default” szó szajkózása helyett tanulmányozd az abc betűinek sorrendjét.Szerk.: egyébként elkanyarodtunk az Open LINA -tól.
A következő hozzászólás a .NET-ről fog szólni?
erdsiger wrote:…Fényerősséget/kontrasztot nem tudom hol lehetne beállítani, Sax-ban nem találtam ilyet, a laptop funkcióbillentyű pedig nem működnek (egyelőre).Vezérlőpult (Configure desktop) – Perifériák – Képernyő – (a többit megtalálod….)
A default 24bit miért nem jó? Biztos, hogy tudja a monitorod a 32bitet? Nem lehet, hogy csak a win hazudja ezt neked? -
SzerzőBejegyzés
)