Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124038
    Macskajancsi
    Felhasználó
      erdsiger wrote:
      …Fényerősséget/kontrasztot nem tudom hol lehetne beállítani, Sax-ban nem találtam ilyet, a laptop funkcióbillentyű pedig nem működnek (egyelőre).

      Vezérlőpult (Configure desktop) – Perifériák – Képernyő – (a többit megtalálod….)
      A default 24bit miért nem jó? Biztos, hogy tudja a monitorod a 32bitet? Nem lehet, hogy csak a win hazudja ezt neked?

      Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096159
      Macskajancsi
      Felhasználó
        bepe79 wrote:
        Ha hiszed, ha nem, nincs semmifele problemam….

        De van problémád.
        A szövegértéssel.
        Továbbá ajánlom figyelmedbe a netikett-et.
        Még továbbá: amit itt közöltél, az egy hír.
        Ennek a lapnak van egy „hup.hu hírek” szekciója. Ott ez megjelent, mégpedig a múlt héten, csütörtökön.
        http://hup.hu/node/42440
        Ennyi erővel idekopizhatnád az összes hírt a hup-ról, legfeljebb azt kockáztatod, hogy hülyének néznek

        Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096160
        Macskajancsi
        Felhasználó
          bepe79 wrote:
          Ha hiszed, ha nem, nincs semmifele problemam….

          De van problémád.
          A szövegértéssel.
          Továbbá ajánlom figyelmedbe a netikett-et.
          Még továbbá: amit itt közöltél, az egy hír.
          Ennek a lapnak van egy „hup.hu hírek” szekciója. Ott ez megjelent, mégpedig a múlt héten, csütörtökön.
          http://hup.hu/node/42440
          Ennyi erővel idekopizhatnád az összes hírt a hup-ról, legfeljebb azt kockáztatod, hogy hülyének néznek

          Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124029
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Megkérdezhetem, milyen süsü-verziót használsz?

            Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124030
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Megkérdezhetem, milyen süsü-verziót használsz?

              Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096153
              Macskajancsi
              Felhasználó
                bepe79 wrote:
                Kint van az openSUSE 10.3 Alpha 6 : http://distrowatch.com/?newsid=04364

                És mi a problémád, kérdésed?

                (Ez a topik:  Disztribúció specifikus gondok > [url url=http://http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewforum.php?f=5.0]SuSE Linux[/url] > [url url=http://http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewforum.php?f=2.0]SuSE kezdõ[/url])

                Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096154
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  bepe79 wrote:
                  Kint van az openSUSE 10.3 Alpha 6 : http://distrowatch.com/?newsid=04364

                  És mi a problémád, kérdésed?

                  (Ez a topik:  Disztribúció specifikus gondok > [url url=http://http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewforum.php?f=5.0]SuSE Linux[/url] > [url url=http://http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewforum.php?f=2.0]SuSE kezdõ[/url])

                  Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123685
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    „…. a „hivatalos” desktop a Gnome….”

                    Köszönjük az újabb értékes hozzászólást. Úgy látszik, túl nagy a hőség arrafelé, ahol vagy.

                    Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123686
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „…. a „hivatalos” desktop a Gnome….”

                      Köszönjük az újabb értékes hozzászólást. Úgy látszik, túl nagy a hőség arrafelé, ahol vagy.

                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Integrált.
                        Olcsóbb, és a célra tökéletesen megfelel.
                        Ha valaki játszani is akar, tanúsíthatom, hogy a pasziánsz kifogástalanul fut rajta. 1.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 5,804