Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó

      Integrált.
      Olcsóbb, és a célra tökéletesen megfelel.
      Ha valaki játszani is akar, tanúsíthatom, hogy a pasziánsz kifogástalanul fut rajta. 1.gif 

      Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123425
      Macskajancsi
      Felhasználó
        nanobit wrote:
        Ja és macskajancsi. Belenézegettem az LB fórumába, de én nem láttam olyan hozzászólást, ahol kritizáltak volna, vagy megbántottak volna. Sőt. Bár elképzelhető, hogy elkerülte a vigyelmem. Azt vártad, hogy majd mindenki körülünnepel, vagy mit? Kérlek ezt fejtsd ki bővebben mert nem vágom, hogy mi is a problémád!

        Csövi!

        Kb. 2 évvel ezelőtti történet. Nem vártam, hogy körülünnepeljenek (mégis, mi a francot gondolsz rólam?), de kaptam jópár durvaságot. Olyan tagtól, aki akkoriban a linuxforum.hu-n is ugyanezt eljátszotta velem.
        Még csak nem is figyelmeztették. A titulusa alapján az LB „ranglétráján” eléggé fent volt.
        Az igazi problémám (akkoriban, azóta sem jártam ott) az volt, hogy jónéhányan bődületes baromságokat bírtak összehordani olyan dolgokról, amihez lövésük sem volt. Tehát minden ilyen típusú fórum célkitűzése (mármint egymás segítése) ott nem tudott megvalósulni. Elég hamar bele lehet fáradni abba, ha valakik kontroll nélkül folyamatosan dezinformálják a segítségre várókat.

        De ez az egész ebben a topikban abszolút mellékszál, OFF-ként is jelöltem.
        Ami a lelkesedésedet illeti az LB-vel kapcsolatban, nem osztom a véleményedet.
        Enyhén szólva rosszul esik, hogy „Magyarország 1-etlen linux….” oldalán a linuxforum.hu nem szerepel.

        Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123426
        Macskajancsi
        Felhasználó
          nanobit wrote:
          Ja és macskajancsi. Belenézegettem az LB fórumába, de én nem láttam olyan hozzászólást, ahol kritizáltak volna, vagy megbántottak volna. Sőt. Bár elképzelhető, hogy elkerülte a vigyelmem. Azt vártad, hogy majd mindenki körülünnepel, vagy mit? Kérlek ezt fejtsd ki bővebben mert nem vágom, hogy mi is a problémád!

          Csövi!

          Kb. 2 évvel ezelőtti történet. Nem vártam, hogy körülünnepeljenek (mégis, mi a francot gondolsz rólam?), de kaptam jópár durvaságot. Olyan tagtól, aki akkoriban a linuxforum.hu-n is ugyanezt eljátszotta velem.
          Még csak nem is figyelmeztették. A titulusa alapján az LB „ranglétráján” eléggé fent volt.
          Az igazi problémám (akkoriban, azóta sem jártam ott) az volt, hogy jónéhányan bődületes baromságokat bírtak összehordani olyan dolgokról, amihez lövésük sem volt. Tehát minden ilyen típusú fórum célkitűzése (mármint egymás segítése) ott nem tudott megvalósulni. Elég hamar bele lehet fáradni abba, ha valakik kontroll nélkül folyamatosan dezinformálják a segítségre várókat.

          De ez az egész ebben a topikban abszolút mellékszál, OFF-ként is jelöltem.
          Ami a lelkesedésedet illeti az LB-vel kapcsolatban, nem osztom a véleményedet.
          Enyhén szólva rosszul esik, hogy „Magyarország 1-etlen linux….” oldalán a linuxforum.hu nem szerepel.

          Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122482
          Macskajancsi
          Felhasználó

            „szerintem neked mégis az b@ssza a csőrödet, hogy más is van rajtad kívül aki ezzel foglalkozik.”

            Hihihi….
            Tapasztalataim:
            1. Az integrált videós cuccokkal még soha semmi bajom nem volt. Igaz, ragaszkodom az intel gyártmányokhoz. (Ez nem csak a chipset-et jelenti! Hanem szó szerint intelt. Már a 3 év gari miatt is.) (A barebone problémához: javasolt a miniATX – ehhez megfelelő ház, ld. a továbbiakat. Az egészen kisméretű barebone gépek más kategória. Árban is, tehát ebben a témakörben ez nem játszik.)
            2. Nem látom értelmét külön vacakolni házzal és táppal. Egybe az egészet. Persze megbízhatót. (Pl. chieftec)
            3. „Sajna Linuxban, nem tökéletes a 64 bites támogatás…” – Ezt hogy érted? Konkrétumokat, barátom.
            Ami 64bites gép a kezemben volt, nyomtam rá a 64bites süsülinuxot. Eddig még senki sem reklamált.
            Szeretném tudni, hogy milyen hibákkal kell szembenézni.

            Továbbá érdekes az, amit a „készen vehető” gépekről beszélsz.
            Ha már elkezdtünk egy társalgást, szóvá teszem, hogy minden „normális” üzletben a rendelt alkatrészekből a gépet összeszerelik. Tehát „készen vehető” – nehogy már mindenkinek otthon kelljen bütykölnie, aki saját konfigot állít össze.
            Csak megjegyeztem, hogy ez az általános gyakorlat – a szavaidból ez kissé félreérthető volt. (Legalábbis annak, aki nem tájékozott a problémát illetően.)

            Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123419
            Macskajancsi
            Felhasználó

              „Minél több hülyeséget látok, annál többször „kell” hozzászólnom.”

              2 axióma:
              Földünk intelligenciahányadosa állandó.
              Földünk népessége egyre növekszik.
              19.gif 

              Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123420
              Macskajancsi
              Felhasználó

                „Minél több hülyeséget látok, annál többször „kell” hozzászólnom.”

                2 axióma:
                Földünk intelligenciahányadosa állandó.
                Földünk népessége egyre növekszik.
                19.gif 

                Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123667
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Hybrid wrote:
                  annak a proginak mi a neve ?? hogy lehet azt megcsinalni ? erdekelne a dolog, leirnad lecci.
                  kosz.

                  Ez nem progi, hanem mindössze egy vicces kép.
                  Az idő tájt született, amikor létrejött az M$-Novell szerződés.
                  Szóval csak egy poén. 21.gif 

                  Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123668
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Hybrid wrote:
                    annak a proginak mi a neve ?? hogy lehet azt megcsinalni ? erdekelne a dolog, leirnad lecci.
                    kosz.

                    Ez nem progi, hanem mindössze egy vicces kép.
                    Az idő tájt született, amikor létrejött az M$-Novell szerződés.
                    Szóval csak egy poén. 21.gif 

                    Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123415
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Abszolút OFF, csak gondoltam, megjegyzem.
                      Az LB-n csak a linuxforum.hu linkje nem szerepel. Ez eléggé jelzés értékű, arról nem is beszélve, hogy amikor regisztráltam oda, egy kis „kedvességben” részesítettek.
                      Mármint, hogy azonos vagyok-e a linuxfórumos Macskajancsival. De sebaj, attól még hozzászólhatok.
                      Na azóta sem mentem oda.
                      Ha másokat is hasonlóan kezelnek, csoda, hogy az LB haldoklik?
                      Na nindegy, csak eszembe jutott a fenti hozzászólásokat olvasva.
                      ON

                      Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123416
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Abszolút OFF, csak gondoltam, megjegyzem.
                        Az LB-n csak a linuxforum.hu linkje nem szerepel. Ez eléggé jelzés értékű, arról nem is beszélve, hogy amikor regisztráltam oda, egy kis „kedvességben” részesítettek.
                        Mármint, hogy azonos vagyok-e a linuxfórumos Macskajancsival. De sebaj, attól még hozzászólhatok.
                        Na azóta sem mentem oda.
                        Ha másokat is hasonlóan kezelnek, csoda, hogy az LB haldoklik?
                        Na nindegy, csak eszembe jutott a fenti hozzászólásokat olvasva.
                        ON

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 5,804