Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
majorlacko wrote:… de ha belegondolok abba, hogy mit kapnék a Konquerorért?? 🙂
Készíts neki egy IE-ikont, majd közlöd, hogy ez a legújabb verzió.
Probléma megoldva.
VectoR wrote:Csak így tovább és holnap a KDE -n fog a Windows felhasználó bejelnkezni..Erre nincs szükség.
VectoR wrote:Csak így tovább és holnap a KDE -n fog a Windows felhasználó bejelnkezni..Erre nincs szükség.
F_Krisztian wrote:És hogyan tudom helyrehozni a dolgot?Ezt távolbalátással nem tudom megmondani.
De ha beteszed a telepítőt, van valami olyan opció, hogy telepítés javítása vagy valami ilyesmi.F_Krisztian wrote:És hogyan tudom helyrehozni a dolgot?Ezt távolbalátással nem tudom megmondani.
De ha beteszed a telepítőt, van valami olyan opció, hogy telepítés javítása vagy valami ilyesmi.F_Krisztian wrote:Van valakinek valami ötlete?Hibás telepítés.
F_Krisztian wrote:Van valakinek valami ötlete?Hibás telepítés.
Tibro wrote:Hi,hálózati nyomtató beállítísa előtt feltétlenül kell telepítenem egy helyinyomtatót?
…mert nekem nincs ilyen.tibro
Miért kellene?
(Ki mondta? Biztosan túl meleg van.
)Tibro wrote:Hi,hálózati nyomtató beállítísa előtt feltétlenül kell telepítenem egy helyinyomtatót?
…mert nekem nincs ilyen.tibro
Miért kellene?
(Ki mondta? Biztosan túl meleg van.
)Szervíz.
-
SzerzőBejegyzés
)