Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Web proxy szűrés hogyan? #2117826
    Macskajancsi
    Felhasználó
      ELaci wrote:
      A project megoldva.

      Idézet a „Netikett”-ből:

        Sohase hagyj félbe topikot:ha megoldódott a probléma, akkor írd le hogyan; ha nem, akkor írd le,mit tettél meg eddig. Gondolj azokra, akik ráismernek a sajátproblémájukra, de csak egy „kösz, megoldódott”-ot találnak.
      Mindig jelöld meg forrásaidat, hátha  más ezekből kiindulva hasznos infókat  talál.

      19.gif  19.gif  19.gif 

      Macskajancsi
      Felhasználó
        LCoder wrote:
        Azért az XP sem az elmúlt 15 perc terméke…

        Ne terelj. A pendrájvoddal volt probléma süsü 9.mittudoménhány alatt.
        1. A szakmailag megalapozott válaszom a szakmailag felvetett problémádra: nekem nem volt problémám a pendrájvval.
        2. A problémádnak a fórumon NINCS nyoma. Hibaüzenet? Esetleírás?
        Már elkésett dolog, mert egy nem támogatott rendszerről van szó.
        Ez így lövöldözés a vakvilágba. Elég röhelyes.

        Macskajancsi
        Felhasználó
          LCoder wrote:
          Azért az XP sem az elmúlt 15 perc terméke…

          Ne terelj. A pendrájvoddal volt probléma süsü 9.mittudoménhány alatt.
          1. A szakmailag megalapozott válaszom a szakmailag felvetett problémádra: nekem nem volt problémám a pendrájvval.
          2. A problémádnak a fórumon NINCS nyoma. Hibaüzenet? Esetleírás?
          Már elkésett dolog, mert egy nem támogatott rendszerről van szó.
          Ez így lövöldözés a vakvilágba. Elég röhelyes.

          Macskajancsi
          Felhasználó
            LCoder wrote:
            Ne tudd meg hogy anno nekem a SuSE 9.x miket művelt a pendrájvval. Persze lehet mondani hogy de nézd meg a 10.2-t ott már korrekt,ez akár igaz is lehet, de a 9.x is fiatalabb mint az XP.

            Ez megint terelés. Nem tudom, miket művelt a pendrájvoddal, de:
            a 9-es sorozat már nem is támogatott rendszer. Az xp viszont igen.
            Megint sikerült jól összehasonlítani a cseresznyét a tintahallal.

            Macskajancsi
            Felhasználó
              LCoder wrote:
              Ne tudd meg hogy anno nekem a SuSE 9.x miket művelt a pendrájvval. Persze lehet mondani hogy de nézd meg a 10.2-t ott már korrekt,ez akár igaz is lehet, de a 9.x is fiatalabb mint az XP.

              Ez megint terelés. Nem tudom, miket művelt a pendrájvoddal, de:
              a 9-es sorozat már nem is támogatott rendszer. Az xp viszont igen.
              Megint sikerült jól összehasonlítani a cseresznyét a tintahallal.

              Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007436
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Vladi wrote:
                ???

                Hová lettek a hozzászólások 470-473ig? Már megint…

                Nem fontos, ami benne volt….1.gif 

                Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007431
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  vasy05 wrote:
                  Nekem angol lett az eg
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    Akkor mija jó istent telepítsek?

                    .Net alatt fejlessz magadnak egy biztonságos oprendszert, oszt’ el van sikálva. 1.gif 

                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Akkor mija jó istent telepítsek?

                      .Net alatt fejlessz magadnak egy biztonságos oprendszert, oszt’ el van sikálva. 1.gif 

                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        LCoder wrote:
                        ….mert kellett a hely a SuSE 9-nek.

                        Mért nem suse 7-et raksz fel? Az sem támogatott már, ugyanúgy, ahogy a 9-es sorozat sem.
                        Így persze, hogy lehetnek biztonsági aggályok. 1.gif 
                        Amennyiben a suselinux enterprise-ról van szó, akkor természetesen nem szóltam. Nyilván kipengetted a novell-nek a licenszdíjat, és így még évekig támogatott kereskedelmi linuxot használhatsz. 19.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 5,804