Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ELaci wrote:A project megoldva.
Idézet a „Netikett”-ből:
Sohase hagyj félbe topikot:ha megoldódott a probléma, akkor írd le hogyan; ha nem, akkor írd le,mit tettél meg eddig. Gondolj azokra, akik ráismernek a sajátproblémájukra, de csak egy „kösz, megoldódott”-ot találnak.
Mindig jelöld meg forrásaidat, hátha más ezekből kiindulva hasznos infókat talál.
2007-07-06-16:47 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118530LCoder wrote:Azért az XP sem az elmúlt 15 perc terméke…Ne terelj. A pendrájvoddal volt probléma süsü 9.mittudoménhány alatt.
1. A szakmailag megalapozott válaszom a szakmailag felvetett problémádra: nekem nem volt problémám a pendrájvval.
2. A problémádnak a fórumon NINCS nyoma. Hibaüzenet? Esetleírás?
Már elkésett dolog, mert egy nem támogatott rendszerről van szó.
Ez így lövöldözés a vakvilágba. Elég röhelyes.2007-07-06-16:47 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118531LCoder wrote:Azért az XP sem az elmúlt 15 perc terméke…Ne terelj. A pendrájvoddal volt probléma süsü 9.mittudoménhány alatt.
1. A szakmailag megalapozott válaszom a szakmailag felvetett problémádra: nekem nem volt problémám a pendrájvval.
2. A problémádnak a fórumon NINCS nyoma. Hibaüzenet? Esetleírás?
Már elkésett dolog, mert egy nem támogatott rendszerről van szó.
Ez így lövöldözés a vakvilágba. Elég röhelyes.2007-07-06-14:54 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118522LCoder wrote:Ne tudd meg hogy anno nekem a SuSE 9.x miket művelt a pendrájvval. Persze lehet mondani hogy de nézd meg a 10.2-t ott már korrekt,ez akár igaz is lehet, de a 9.x is fiatalabb mint az XP.Ez megint terelés. Nem tudom, miket művelt a pendrájvoddal, de:
a 9-es sorozat már nem is támogatott rendszer. Az xp viszont igen.
Megint sikerült jól összehasonlítani a cseresznyét a tintahallal.2007-07-06-14:54 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118523LCoder wrote:Ne tudd meg hogy anno nekem a SuSE 9.x miket művelt a pendrájvval. Persze lehet mondani hogy de nézd meg a 10.2-t ott már korrekt,ez akár igaz is lehet, de a 9.x is fiatalabb mint az XP.Ez megint terelés. Nem tudom, miket művelt a pendrájvoddal, de:
a 9-es sorozat már nem is támogatott rendszer. Az xp viszont igen.
Megint sikerült jól összehasonlítani a cseresznyét a tintahallal.Vladi wrote:???Hová lettek a hozzászólások 470-473ig? Már megint…
Nem fontos, ami benne volt….
vasy05 wrote:Nekem angol lett az eg2007-07-03-15:45 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118444vizsla wrote:Akkor mija jó istent telepítsek?.Net alatt fejlessz magadnak egy biztonságos oprendszert, oszt’ el van sikálva.
2007-07-03-15:45 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118445vizsla wrote:Akkor mija jó istent telepítsek?.Net alatt fejlessz magadnak egy biztonságos oprendszert, oszt’ el van sikálva.
2007-07-03-15:02 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118438LCoder wrote:….mert kellett a hely a SuSE 9-nek.Mért nem suse 7-et raksz fel? Az sem támogatott már, ugyanúgy, ahogy a 9-es sorozat sem.
Így persze, hogy lehetnek biztonsági aggályok.
Amennyiben a suselinux enterprise-ról van szó, akkor természetesen nem szóltam. Nyilván kipengetted a novell-nek a licenszdíjat, és így még évekig támogatott kereskedelmi linuxot használhatsz.
-
SzerzőBejegyzés