Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kex wrote:hasonló gondjaim vannak:S
Hasonló gondokra hasonló megoldást lehet találni.
Módszer: gondolatolvasás, szemmelverés stb.valami konkrétumot, mert ez így OFF.
esofelho wrote:Kijavítottam a topikcímet „kötekezelés”-rõl „köteTkezelés”-re.
JaPPinGo wrote:Nem bírom állízani a jogokat, azt mondja, csak olvasható fájlrendszer. :blink:Persze hogy az. Senki nem mondta, hogy tudsz rá írni.
Ld. elõzõ hozzászólásomat.Pedig a libslang.so.1-re ezt adja ki a keresõ:
http://rpm.pbone.net/index.php3/stat/4/idpl/1855877/com/slang-32bit-9.0-0.i586.rpm.html
http://rpm.pbone.net/index.php3/stat/4/idpl/1388242/com/slang-1.4.9-37.i586.rpm.htmlrészlet a leírásból:
Content of RPM :
/usr/lib/libslang.so.1csablak wrote:Ez aztán a jó régi topic, de én meg egy darab 4.2G-s mpg fájlt nem tudok kiírni semmilyen dvd-r dvd-rw-re. Sem pioneer, sem nec, és lg-vel sem.
Az udf természetesen be van kapcsolva, és a k3b a growisoft-ot hozza be automatikusan.Ilyent még sosem próbáltam (nem is fogok), de:
image fájl-t ki tudsz írni, ami kb. ekkora? (Nem image burn opcióval, hanem adatként.) csak kíváncsiságból – ha ez sem megy, akkor a hiba nálad van.A véleményem: (a problémát persze konkrétan nem oldja meg) mpeg videoanyagot dvd-re nem írtam, nem is fogok – ha nem írsz róla, soha nem is jutna eszembe, mert nem értem a filmkészítési metódusod logikáját. A dvd-video struktúrában a létrehozott vob fájlok – amiknek a forrása természetesen lehet 4GB nagyságú mpeg – nem nagyobbak 1GB-nál, ennek megvan az oka.
kelemengabor wrote:úgy érted, a beagle képes annak a wines bigyónak az adatbázisát kezelni? Nehezen hiszem. Valamint hogy a beagle cd katalogizáló… hát, nem tudom, nekem nem ez jut róla eszembe.Nem úgy értem, csak a katagolizálóról elsõnek ez jutott eszembe.
Utána írtam be a keresõbe a bûvös „whereisit+linux” varázsigét. 😀nanobit wrote:Tudnátok olyan progit mondani linuxra, ami teljesen kompatibilis a windows-os whereisit cdkatalogizáló programmal?
kössz elõre is!Pl. a beagle.
(Csak úgy halkan megkérdezem, nem használnád a keresõt?)
http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=whereisit%2Blinux&btnG=Keres%C3%A9s&meta=GyurMan wrote:Szevasztok!Olvasom egy angol fórumon, hogy MULTIMEDIA packs kell. Hogyan keresek rá? A YOU-ban nincs ilyen. Pedig asszem a 9.3-nál volt ilyen frissítés. Honnan és hogyan szerkesszem a forrás listát?
Errõl itt is volt szó, a 9.3 kapcsán. (magyarul :D)
A 10.0-ban nincs ilyen.
Egyébként: http://en.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories
vagy használd az apt-ot.
(Ezekrõl is volt szó, keress rá.) -
SzerzőBejegyzés