Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,321-4,330 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: XMMS #2049112
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Az xmms bizonyos funkciókban ütközik az amarok-kal. Válassz, melyiket akarod használni.
      Alapértelmezésként az amarok van fent, nem véletlenül.

      Hozzászólás: Fedora Core 4 telepítése #2044220
      Macskajancsi
      Felhasználó
        JaPPinGo wrote:
        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972974
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Hozzászólás: „Általános” linuxprogramok kategóriája #2049050
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Mivel nincs jobb dolgom, lezártam.  😀

            Hozzászólás: Partícióméret-hiba #2048778
            Macskajancsi
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Aztán meg mindjárt kiderül, hogy az ext2/3 nem lehet 32 gigánál nagyobb.

              Miért?
              Az egyik gépemen van ilyen, (ext3 82GB) és kb. 45gigányi adat van rajta….
              Akkor most nincs rajta? De hát használom, és mûködik….. :wink1:

              Hozzászólás: nagyon kezdo kerdes #1904566
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Kuvik wrote:
                Tehát, akkor ami a /bin alatt van azt minden felhasználó „látja”? és ez a $patch ez hol van? ez valami olyasmi, mint amikor régen a DOS-ban a config.sys-ben, vagy az autoexec.bat-ban (már nem tudom melyikben) létrehoztunk patch-okat?

                1. Látja. Ez miért baj?
                2. Nem „patch”, hanem „path”. (angol szótár használata javasolt.. Nem linuxfüggõ a kifejezés.)

                Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042091
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Bbt wrote:
                  Mindenkinek jó még aki jelezte, hogy jönne?

                  Jó.

                  Hozzászólás: vmware serial(ok)nem akarnak mûködni #2048929
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    morcinyo wrote:
                    Köszi ! Felraktam a legújabb vmware-t tökéletesen mûködik, a kapott s.számmal.

                    Szívesen.  😀
                    Azt hiszem, benevezek egy vakrepülõs versenyre, nagy esélyem van a nyerésre.  :poketoungeb:

                    Jelszó: „Vak tyúk is talál szemet.”
                    😀 😀 😀

                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      tomio wrote:
                      Az olvasáshoz ismerek egy Total Commander (ex-Windows Commander) plug-in -t, de hogy írni :blink: o_O ????
                      Ez nekem új.
                      De lehet ebbe is belevágok,mert az Ubuntus gépen is van fat32-m, az említett okok miatt. Ha azonban ez beválik akkor asszem elhagyom ezen módszert. Ha írható Win alól az ext3 akkor minek….

                      Ha majd nem megy az uhu-s gép (mint most), akkor majd kiváncsi leszek életem elsõ chown tulajváltására… :icon_neutral:

                      A total commandert meg sem említettem, összekeversz valakivel.  :poketoungeb:
                      Erre gondoltam: (ja, és használom is)
                      http://www.fs-driver.org/

                      Hozzászólás: SUSE10 partició mountolás #2040677
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Teati wrote:
                        Köszi a segítséget! 🙂
                        A Yast még nagyon új nekem UHU után. Nem nagyon mertem benne matatni. De most már mûködik! ntfs-nek nézte a butus :blink:.
                      10 bejegyzés megtekintése - 4,321-4,330 / 5,804