Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az xmms bizonyos funkciókban ütközik az amarok-kal. Válassz, melyiket akarod használni.
Alapértelmezésként az amarok van fent, nem véletlenül.JaPPinGo wrote:Mivel nincs jobb dolgom, lezártam. 😀
kisbetu wrote:Aztán meg mindjárt kiderül, hogy az ext2/3 nem lehet 32 gigánál nagyobb.Miért?
Az egyik gépemen van ilyen, (ext3 82GB) és kb. 45gigányi adat van rajta….
Akkor most nincs rajta? De hát használom, és mûködik….. :wink1:Kuvik wrote:Tehát, akkor ami a /bin alatt van azt minden felhasználó „látja”? és ez a $patch ez hol van? ez valami olyasmi, mint amikor régen a DOS-ban a config.sys-ben, vagy az autoexec.bat-ban (már nem tudom melyikben) létrehoztunk patch-okat?1. Látja. Ez miért baj?
2. Nem „patch”, hanem „path”. (angol szótár használata javasolt.. Nem linuxfüggõ a kifejezés.)Bbt wrote:Mindenkinek jó még aki jelezte, hogy jönne?Jó.
morcinyo wrote:Köszi ! Felraktam a legújabb vmware-t tökéletesen mûködik, a kapott s.számmal.Szívesen. 😀
Azt hiszem, benevezek egy vakrepülõs versenyre, nagy esélyem van a nyerésre. :poketoungeb:Jelszó: „Vak tyúk is talál szemet.”
😀 😀 😀tomio wrote:Az olvasáshoz ismerek egy Total Commander (ex-Windows Commander) plug-in -t, de hogy írni :blink: o_O ????
Ez nekem új.
De lehet ebbe is belevágok,mert az Ubuntus gépen is van fat32-m, az említett okok miatt. Ha azonban ez beválik akkor asszem elhagyom ezen módszert. Ha írható Win alól az ext3 akkor minek….Ha majd nem megy az uhu-s gép (mint most), akkor majd kiváncsi leszek életem elsõ chown tulajváltására… :icon_neutral:
A total commandert meg sem említettem, összekeversz valakivel. :poketoungeb:
Erre gondoltam: (ja, és használom is)
http://www.fs-driver.org/Teati wrote:Köszi a segítséget! 🙂
A Yast még nagyon új nekem UHU után. Nem nagyon mertem benne matatni. De most már mûködik! ntfs-nek nézte a butus :blink:. -
SzerzőBejegyzés