Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,341-4,350 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bazi lassú cd olvasás #2048723
    Macskajancsi
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      „Sérült szektorok tömkelege, elszálló elektronika, majd könnyes búcsú a vinyótól.”
      Most éppen dvdd-rõl van szó :)…, bár mindegy.

      Bocs, elkeveredtem.  :wink1:

      Hozzászólás: Bazi lassú cd olvasás #2048720
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Maul wrote:
        Egen, egen.

        Akarom mondani mégsem. Tegnap még megvolt. Most megnéztem a biztonság kedvéért, és ki van kapcsolva.

        Hozzászólás: quake sndma #2048621
        Macskajancsi
        Felhasználó
          mudlika wrote:
          mi az a quake…
          ilyenkor mondjak a debian.hu csatin, hogy google b@… google.

          Ugyan már, mudlika. Nem érted a viccet?
          Vagy elképzelhetetlen számodra, hogy van, aki a géppel nem J

          Hozzászólás: suse + multimedia #2040492
          Macskajancsi
          Felhasználó
            gmejimmy wrote:
            Sziasztok!

            Van egy frissen telepített Suse 10.0, de mp3-at csak KMPlayerrel tudok hallgatni. Ennyire jutottam a fórumokból és leírásokból.
            Egyáltalán nem értek a Linuxhoz, – egy napja telepítettem, de inkább szeretném használni pl. az amaroK vagy Kaffeine lejátszókat. Merre keressem beállításait (a menüket természetesen már végigbönésztem)? Akinek már sikerült megoldani, vagy van javaslata, segítsen, mert elegem van a windowsból, és szeretnék végre egy követhetõen mûködõ rendszert.
            Szóval elvileg kodek van (win32all), ffmpeg sikerült. Chmod is oké, XMMS nincs. KMPlayert a kibõvített telepítési forrásból raktam fel (azt hiszem Packman vagy Guru), nem volt ütközés.
            Az amaroK beállítás menüben a hangmodulnál csak ‘Xine’ hangrendszer választható … és nem találom, hogy hol adhatnám meg a kodekek elérhetõségét (bár a Kaffeine-nél beírtam, az sem segített)

            Szóval merre induljak a probléma megoldásához?

            Hozzászólás: quake sndma #2048619
            Macskajancsi
            Felhasználó
              mudlika wrote:
              ja igen vagom, na de quake, ki nem szokott quakezni?:) ideje lenne mar normálisan megcsinalni. 😡

              Mi az a quake?  :unsure:

              Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042496
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Suburi wrote:
                Igen, OpenOffice.org 2.0.1 magyar-t szerettem volna SuSe 9.1 v 10-re ? (nem tudom, mert SuSe 10.0-át röltöttem le, de telepítésnél kiderült, h 9.1) telepíteni. OOo-t fsf.hu-ról töltöttem le. Kicsomagoltam, és tele volt rpm-mel. de sehol nincs leírva a sorrend, ha elkezdeném a yast-tal telepíteni , minegyikre függõségi hiányt ír… …sszák meg. Elmegy az ember kedve az egésztõl… Ezért nem terjed úgy a linux ahogy lehetne. Mint írtam, használni szeretném, és nem man-okat meg how-to-kat böngészni. Egyszerûen telepíteni akarom és használni. Olyan ez az egész, mint régen a Dacia..Emberek elhozták a Merkur teleprõl és elsõ utuk az autószerelõhöz vezetett, hogy rakja össze rendesen, nehogy hazafelé szétessen. Van aki maga csinálta.
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  madman wrote:
                  Engen az zavart hogy nem tudtam kikapcsolni.

                  Engem meg az, hogy ilyennel süsü alatt még soha nem találkoztam.
                  Nem a legfelsõ gombra kattintottál véletlenül? („Kijelentkezés”. A „Kikapcsolás” ez alatt van.)

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    madman wrote:
                    Szeva! Próbálkoztam beállítani a netet ahogy írtátok,de nem sikerül,ezt írja ki:gép neve nem egyezik,vagy nincs beállítva
                    !!!MIT írjak be?? A másik gondom hogy nemtudtam kikapcsolni a gépet,mert nem fogadta a jelszó beírását! Nem tudtam beírni a számokat,ilyenkor mit lehet tenni?
                    Köszi a hozzászólásokat

                    A szolgáltató dns értékeket beírtad a megfelelõ helyre? Valamit nyilván nem írtál be, türelmesen nézd végig újra.
                    Kikapcsoláshoz miért kell jelszó? NumLock be van kapcsolva?

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972971
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Linux allas, munka 1000 usd honap #2048664
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Jogos az észrevétel, megtettem, ami tõlem telt.  :wink1:

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,341-4,350 / 5,804