Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,391-4,400 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó
      milfer wrote:
      (Matsushita CW-7582)  ez nem egy SCSI író ?

      Nem.  😀

      Macskajancsi
      Felhasználó

        Azért az szép, hogy 4 évig nem frissítetted…. :wink1:
        Nem lenne egyszerûbb valakit megkérni, hogy másolja le a cd-ket? Nem olyan nagy ügy.

        (Háromszor is megnéztem a hozzászólás dátumát, mert nem hittem a szememnek.  :D)

        Macskajancsi
        Felhasználó
          Wait wrote:
          Akkor MOST mi lehet a baj? Már mindenkit végigkérdeztem az ismerõsi körben…

          (Karjait széttáró, vállvonogatós szmájli. :D)

          E pár nap eltelte alatt én már biztosan újratelepítettem volna. (De az is biztos, hogy nem 8.1-et raknék rá.)
          Persze minden mûtét elõtt az adataimat ki szoktam menteni….

          Macskajancsi
          Felhasználó
            Wait wrote:
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Wait wrote:
              Ez esetben? Mást nem tudok elképzelni… Tudtommal mindent végignéztem…

              Most ezt tõlünk kérdezed? Ezt rajtad kívül senki nem tudja, hogy átpartícionáltad-e a merevlemezt lecsatolás nélkül.
              Ha így történt, akkor elszállt.

              Macskajancsi
              Felhasználó
                Wait wrote:
                Oridzsinál, gyári kernel, 8.1.

                Véletlenül nem lett a win terület másképp partícionálva, mint azelõtt volt?
                Egy elõzõleg felcsatolt partíció, ami esetleg átpartícionálás elõtt nem lett lecsatolva, teljesen tönkrevághatja a rendszert.

                Hozzászólás: SUSE10-re a Fluxboxot! #2047070
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  amatour wrote:
                  A YOU az mûködik ilyenkor? Bocs, ha hülyeséget kérdezek. Ha telepítek valamit, az hol jelenik meg nekem?

                  Mûködnie kell, hiszen a yast mûködik konzolon is.

                  Hozzászólás: vicc #1922908
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Ne felejtsd el, legalább egyszer naponta,
                    kedvenc munkatársad vállát, a jó munkáért
                    köszönetképpen megveregetni! 

                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      KAndras wrote:
                      Mellesleg, a windowsod amit wettél, megbízhatóbb mint egyes másolt pédányok?
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        „Konkrét célom:
                        Hogy vélegesen kiírtsam a windowst azéletembõl, ezért szép lassan a biztonság kedvéért megtartva, minél jobban kiszorítom a perifériára.”

                        Most kicsit OFF, amit írok, de:
                        ha megvetted a win-t, miért akarod kidobni? Ez szerintem pazarlás.

                        Anno én is megvettem a zikszpét, illetve jónéhány programot, ami a munkámhoz kell.
                        Azon az egy gépen a mai napig megvan a win. (Persze linux is van rajta, és a többi gépen nincs win, mert nincs rá szükségem.)
                        Nem jó vallási kérdést csinálni ebbõl, hanem azt kell megvizsgálni, mire van szükséged.

                        Bocs, csak morfondíroztam…. :unsure:

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,391-4,400 / 5,804